0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #240 -: Май 29, 2008, 21:54:44 pm »
Фейт, много се радвам че малчо е добре, дано да е така до края!
 :bighug:

И на всички лека бременност!

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #241 -: Май 29, 2008, 22:09:46 pm »
Фейт хоуп, така се радвам за теб, с нетърпение чаках добри новини.
Браво на бебо, герой е той.
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #242 -: Май 30, 2008, 02:00:21 am »
Здравейте момичета, аз от утре си пуснах отпуска и ще съм редовен посетител тук. Не ми се остава така сама в къщи , но  мисля за бебка да е добре пък аз ще съм по често тук в зачатие и се надявам да мине бързо времето. Да ви се похваля оказа  се че нямам вагинална инфекция ,а се оказа че са бактерии които е нормално да са там , но просто са в по-вече, док каза че бебка няма да има проблем от това и аз се успокоих.
 Faith_hope , добре дошла и много лека бременност, и аз бях така едното бебче спря да се развива , но всичко е наред с другото бебче.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #243 -: Май 30, 2008, 06:55:23 am »
Привет на новите бъдещи мами,желая ви леко бременеене!!! :D :D :D
На всички бременелки,желая безпроблемна бременност,на момичета на финала ,желая лек и успешен финал и здрави бебчета!!! :D
Фейт хоуп,много се радвам,че пак си сред нас...... :D
Момичета много ви благодаря за подкрепата!
 :bighug:
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #244 -: Май 30, 2008, 10:04:17 am »
Фейт, зарадва ме много! Браво на малкия герой! Дано нямаш повече притеснения и изкараш спокойна бременност до края.
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #245 -: Май 30, 2008, 11:27:33 am »
Фейт много се радвам ,че се завърна  . Дано  нямаш други притеснения,пожелавам ти лека бременост до края . :bighug: :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #246 -: Май 30, 2008, 15:18:04 pm »
Много, много ви благодаря, момичета :bighug:

Сега ще я караме заедно. Гледам, че скоро ще имаме финалистки, та се надявам да дойдат и нови попълнения :D

Дано грижите и вълненията ни са само в рамките на обичайните за състоянието ни.
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #247 -: Май 30, 2008, 23:53:29 pm »
Фейт,
много се радвам за теб, че отново се завърна тук. Когато паднем, трябва да се изправим, да отърсим калта от себе си и да продължим напред. Просто друг избор няма, нали. Ще ти кажа аз с каква нагласа съм. Дано и на теб да ти помогне. Вместо да тъгувам по изгубеното близначе, си давам сметка, че така съм по-всеотдайна и добра майка за останалото детенце.

Дианка,
аз през цялата си бременност бях на Магнерот 3х1, а в третия месец и Но шпа. При мен беше по-скоро превантивно. Към края, когато наистина се появиха контракции, Магнерот-а стана 3х2 плюс още куп други задържащи лекарства.
Така че, пий си магнезия и не се притеснявай.

Мими,
силно се надявам, че ще родиш 2 живи и здрави бебенца, без усложнения. КЪСМЕТ!!!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #248 -: Май 31, 2008, 10:00:44 am »
Здравейте момичета!! аз имам едно питане, ама не знам дали тук му е мястото...
искам да ви питам, по време на бременността може ли да се яде шкембе-чорба  :oops:
вчера като минавах покрай една кръчма така хубаво ухаеше, ама аз като не знам може ли, не може ли... иначе за пастет, меки сирена и разни аланглета знам, че са забранени,но това шкембенце... :oops:
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #249 -: Май 31, 2008, 10:29:47 am »
dianka аз мисля ,че няма да има проблем само да не е много люто.Нека и някой друг да каже.
  Не знаех, че пастета е забранен .Къде можем да прочетем кои храни са позволени и кои не?

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #250 -: Май 31, 2008, 12:08:38 pm »
dianka,може да ядеш шкембе :lol:,избягвай обаче да е люто или солено :D

Поли......например ето тук .... :Dhttp://www.mamaibebe.com/index/www/18/бременност.мама.и.бебе/Хранене.през.бременността.html

и тук :Dhttp://www.bg-mamma.com/site/content/category/4/26/69/

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #251 -: Май 31, 2008, 12:47:37 pm »
Благодаря ти, Ади  :D Другия път като ми се дояде няма да се чудя, направо отивам и сядам при чичковците  :lol:
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #252 -: Май 31, 2008, 14:29:16 pm »
Добре де, ми аз люто не близвам, ма сега ммммммммм ми яде ми се люто бе и вчера се пробвах с една не много люта маринована чушка. И к`во сега да не ям ли?
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #253 -: Май 31, 2008, 14:52:15 pm »
Здравейте момичета аз най сетне съм отново сред вас приключихме с ремонта вече най накрая беше ми мъчно без вас имам доста да наваксвам май....  :D
 Виждам че имаме нови попълнения за което много се радвам :D желая на всички лека бременност и здрави бебоци  :wink:
 Милена Б   виждам че вече сте големи,много се радвам все така да растете :D
 Аз си взех изследванията миналата седмица хемаглобина ми е 100 май е нисък какво ще кажете на 3-ти съм на консултация да видим как е бебо за сега се чувстваме с юнака  добре много шаваме както винаги :lol:ще сме спортисти явно :wink:
Прегръщам ви всички!!! :D
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #254 -: Май 31, 2008, 15:05:18 pm »
Не знаех, че пастета е забранен .Къде можем да прочетем кои храни са позволени и кои не?

Eто тук:  http://old.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=155
Във форум Дългоочакваната бременност... има закована тема "Важни теми". Просто я разгледайте. :) Там има препратки към здравословно хранене и други полезни статии.

Вики,
благодаря ти. И на теб успешен завършек на бременността.
« Последна редакция: Май 31, 2008, 15:08:38 pm от Милена Б »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #255 -: Май 31, 2008, 17:21:08 pm »
Фейт, добре дошла отново сред нас :D дано всичко е наред по-нататък.

Вики, нисък е този хемоглобин :? Сигурно док ще изпише желязо.
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #256 -: Май 31, 2008, 19:41:30 pm »
Благодаря ви за информацията  :)

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #257 -: Май 31, 2008, 20:39:40 pm »
Здравейте на всички бъдещи майчета! Поздравления за новодошлите и лека и безпроблемна бременност.
Искам да попитам дали някой е ползвал този колан http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1814 ? Нещо много почна да ми тежи корема особено вечер и кръста ме боли, та си го поръчах,  но ми е интересно дали има отзиви за него.

Как сте със съня? Почнах трудно да заспивам напоследък. Младежът вечер е много активен и все си мисля, че не му е удобно дори спах седнала последната нощ. Не мога да си намеря място  :ywoohoo:

И друго се сетих да питам - кога ви спряха фраксито. Аз бях при д-р Тодорова за контрола, резултатите ми много са се подобрили, но тя реши да го бия до края на бременността. Бях доста разочарована да го чуя  :balk_143: - толкова ми писна този фраксипарин.

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #258 -: Май 31, 2008, 23:36:35 pm »
На мен ми е до края, честно казано не съм чувала да се спира по средата на бременността.
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #259 -: Юни 01, 2008, 02:15:34 am »
Bijou ,аз имам тоя колан от 2-3 месеца .Носила сам го много малко ,но за времето което сам го носила ме облекчи и то много .Той е направен за болки под средата на гръбначният стълб ,а мен ме боли по средата или малко по високо та за това само малко го носих.Мисля че ще запарва през лятото ,а това си е кошмарно.....ако болката на кръста е основно вечерно време можеш да опиташ с възглавница между краката да лежиш настрани -така кръста отпочива ,а за тумбака аз си взех възглавница под формата на резен диня да го подпирам и съм страшно доволна-поне спя малко повече и по-удобно така !!!! :lol: :lol:
Лека бременост !