0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #200 -: Април 10, 2008, 10:09:59 am »
Честита ти бременност Simba :P

Желая ти много красив финал с розава панделка и пантофка.
Аз карам 22-ра седмица бременност също с момиченце и още не мога да повярвам,че това щастие на мен се случва.

Желая на всички момичета лек и приятен ден изпълнен само с приятни емоции по бременността им:P
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #201 -: Април 10, 2008, 10:31:26 am »
Благодаря ти за отговора, mishanta :D Ще го мисля още, то се е видяло.
Simba, добре дошла при розовите панделки :bori_016: Сигурна съм, че нито една от нас не може да го повярва все още :lol:
Аз да ви кажа за моя проблем оказа се че не е херпес което ме зарадва, но имам някаква бактерия която док каза че не била опасна, но все пак се опитахме да я лекуваме  с антибиотик който не подейства и сега с друг. Малко се притеснявам от приемането на толкова много антибиотици, но пия.Според вас опасно ли е?
И аз съм пила Аугментин. Ако имаш доверие на лекаря си, си пий антибиотика. Щом няма друг начин... Все пак без него има риск бебето да направи някоя инфекция :?
« Последна редакция: Април 10, 2008, 10:40:22 am от Stivarip »
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #202 -: Април 10, 2008, 10:58:42 am »
Симба, добре дошла при нас!
Много лека бременност ти желая и само положителни емоции!
Още едно попълнение в розовият :bori_015: отбор, а мъжкия  :bori_002: май нещо изоставаме, но младежите ще имат по- голям избор. :wink:

Елма, да се пазиш много!

Целувки и хубав ден на всички!

П.П. Аз съм с контракции и напоследък пазя леглото, но ще влизам от време на време да ви контролирам.  :wink: :bighug:
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #203 -: Април 10, 2008, 12:09:53 pm »
Здравейте момичета :)
Приемете ме при вас, в 21 седмица съм и очакваме момиченце :)
Въпреки всички прегледи, снимки и растящия корем, ми е трудно да повярвам :)
На всички пожелавам лека и безпроблемна бременност  :bighug:

Оооооо, миличка най-после се престраши и ти като мен :lol: :lol:  :lol: и лентичка да си сложиш.
Всичко ще е наред с малката принцеска сигурна съм, само ни трябва повечко спокойствие! :lol: :bighug:


Galli, миличка не ни изостава синия отбор, аз доскоро си мислех, че розовия отбор изостава :lol: :lol:.
Щом трябва пази леглото, само и само бебо да е наред, а направо ти съчувствам в това хубаво време.

Лек ден на всички, и повече усмивки! :bighug:
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #204 -: Април 10, 2008, 15:20:25 pm »
Момичета, имам въпрос. Днес си получих резултатите от изследванията на кръв и урина. Всичко е ОК, но на Хепатит B - HBsAg пише-полижителен и цифрите 350.28. Питам тук, защото лекарката, при която се записах по здравна каса ми каза, че не било опасно, но никой не знаел как стават тези работи и дали трябва да правя нещо 8O За мен мънкането и уклончивите обяснения не са задоволителни. Четох в интернет, но нищо успокояващо не намерих. Има ли някоя от вас, която да е минала през това?
Аз ще си правя същите изследвания другата седмица и на платената ЖК, но не ми се чака още 7 дни, за да разбера.
Благодаря!
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #205 -: Април 10, 2008, 15:27:36 pm »
Момичета, имам въпрос. Днес си получих резултатите от изследванията на кръв и урина. Всичко е ОК, но на Хепатит B - HBsAg пише-полижителен и цифрите 350.28. Питам тук, защото лекарката, при която се записах по здравна каса ми каза, че не било опасно, но никой не знаел как стават тези работи и дали трябва да правя нещо 8O За мен мънкането и уклончивите обяснения не са задоволителни. Четох в интернет, но нищо успокояващо не намерих. Има ли някоя от вас, която да е минала през това?
Аз ще си правя същите изследвания другата седмица и на платената ЖК, но не ми се чака още 7 дни, за да разбера.
Благодаря!

Карала ли си хепатит Б някога?Ако си карала,резултата идва от това.
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #206 -: Април 10, 2008, 16:17:48 pm »
Това значи, че си носител на вируса на хепатит В т.нар. положитилен австралийски антиген.
Най-често заразяването става от зъболекари.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #207 -: Април 10, 2008, 20:42:15 pm »
ю
П.П. Аз съм с контракции и напоследък пазя леглото, но ще влизам от време на време да ви контролирам.  :wink: :bighug:
galli слънце,и аз съм така.......когато съм по-добре излизам,,когато се усилят контракции пазя леглото и гледам да си почивам и да съм спокойна....пия си лекарства и благославям всеки изминал ден :D
Някои момичета така си карат до края.....и ние ще изкараме мила.......трябва :D :D :D
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #208 -: Април 10, 2008, 21:02:11 pm »
 Аз пък да ви се оплача какво ми се случи тази нощ в 4 сутринта станах да пишкам и като легнах пак малкия мишок не спря да се върти едно карате играеше че чак си ме наболяваше леко като ритка направо имах чувство че ще изкочи 8O до 6 и 30 не можах да заспя за първи път ми се случва нормалноо ли е и има ли за какво да се притеснявам :oops: :(
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #209 -: Април 10, 2008, 21:09:19 pm »
Момичета здравейте!!!Да попитам на 25-ти ден от трансфер може ли да се чуят сърдечни тонове?Док ме вика тогава и аз затова да попитам?
Честито на новите мами!!!
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #210 -: Април 10, 2008, 21:13:46 pm »
Момичета здравейте!!!Да попитам на 25-ти ден от трансфер може ли да се чуят сърдечни тонове?Док ме вика тогава и аз затова да попитам?
Честито на новите мами!!!

Не още.
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #211 -: Април 10, 2008, 21:40:31 pm »
Пуки къде се изгуби?Снощи ти четох дневника и по точно нивата на чхг-то.
Какво може да се установи тогава на 25-ти ден?
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #212 -: Април 10, 2008, 21:45:58 pm »
Ще се види плодното сакче,  а може би и ембриончето.В 7ма гестационна седмица вече ще чуете и тоновете ,но това ако е на 4 Д. На 2 Д не се чуват а се вижда как пулсира сърчицето.
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #213 -: Април 10, 2008, 21:55:25 pm »
Мили момичета, най-накрая се престраших да пиша и аз.Чудото се случи и нас след осем дълги години.Забременях от първи опит ин витро,благодарение на невероятния д-р Стаменов и прекрасният му екип.Колкото е голямо щастието ми, толкова е голям и страха ми нещо да не се обърка.Нещо не успях да се успокоя напълно.Постоянно чета във форума и много положително ми действате.Желая на всички ви успешна бременност и здрави бебенца!
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #214 -: Април 10, 2008, 21:56:46 pm »
Виктория не се плаши. Аз съм така горедолу през вечер. Събуждам се за да отида до тоалетна и после няма заспиване, а бебчетата полудавят. Така ще е докато не се родят, после по друг начин ще ни подлудяват, но това да е.
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #215 -: Април 10, 2008, 22:00:12 pm »
 :welcome_1: на Nadya и браво на д-р Стаменов! Спокойна бременност и здраво бебе на финала. А може скоро да се запишеш и в близнашката тема.
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #216 -: Април 10, 2008, 22:05:57 pm »
Надя честито и лека бременност!
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #217 -: Април 10, 2008, 22:13:14 pm »
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания!Бебето е едничко момченце :P.Аз съм 26 седмица ,но нещо не ми се показва лентичката.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #218 -: Април 10, 2008, 22:25:01 pm »
nadya привет мила!Желая ти лека и безпроблемна бременност! :D
За успокояването.......ами поне при мен няма такова :D......преди време моята приятелка която забременя от ИКСИ ми каза ,че страха неотминава ...и винаги има известно притеснение...и аз се чудих защо така ми говори,НО ВЕЧЕ Я РАЗБИРАМ :D :D :D
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #219 -: Април 10, 2008, 22:32:07 pm »
Надя, честито! Успешни и безпроблемни оставащи месеци :crossfingers: :crossfingers: