0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #140 -: Април 07, 2008, 22:34:14 pm »
Наистина малките гърди могат да имат много мляко, аз също бях така.Три месеца кърмих близнаците без добавка, може би, ако имах помощ, шях да продължа, но умората си каза думата.

Честито на новите бременелки.

 :D
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #141 -: Април 07, 2008, 22:35:12 pm »
Здравейте момичета  :D.Включвам се относно големия бюст.Аз съм с огромен преди да забременея бях с чашка DD и ЕЕ понякога в зависимост от производителя,но уви  :(.Не можах да кърмя и до третия месец дори и с дохранване.До сега малката ползваше кърмата като "аператив".При всичкото ми пиене на течности-сокове,чайове .
Та това ,че някой е с малък бюст не е гаранция за малко мляко.
Успешно стигане до финала и зрави и красиви бебоци.

Ади честита ти принцеса и добре дошла при розовите мами  :wink:
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #142 -: Април 07, 2008, 23:13:10 pm »
Цитат
Наистина малките гърди могат да имат много мляко, аз също бях така.Три месеца кърмих близнаците без добавка, може би, ако имах помощ, шях да продължа, но умората си каза думата.
При мен беше същата ситуация. Да си живи и здрави дечицата, това е най-важното!
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #143 -: Април 08, 2008, 08:46:29 am »
Момичета, помощ :(
Вчера като се върнах от работа имах някакво много леко зацапване. Все едно край на цикъл или нещо такова. Леко кафеникаво, на моменти ми се виждаше розово даже 8O Не беше съсирено, все едно самата урина беше по-тъмна. Но не е от урина, по-късно я гледах специално, съвсем нормален цвят си е. Тази сутрин имаше пак съвсем мъничко. Според вас това нещо необичайно ли е? Случвало ли ви се е подобно нещо или утре да тичам при Док?
Благодаря ви предварително и хубав, успешен ден от мен!
 :bighug:
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #144 -: Април 08, 2008, 09:20:22 am »
Елма, дори и при други да е имало зацапване - това да не те успокоява теб.
Тичай при док, само там ще разбереш колко нормално е и какво да се предприеме!
Стискам палци всичко да е наред!
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #145 -: Април 08, 2008, 09:22:08 am »
Здравей Елма,
не че е нормално, но на много момичета се случва. Аз имах три пъти прокървявания, първия път запазих спокойствие в 6г.с., втория вече се паникьосах в 7г.с., а третия в 13 г.с.- си направих това което може единствено да се направи в такива случаи, а то е пиеш си лекарствата и лежиш и чакаш. Естествено, че е добре и да кажеш и отидеш при лекаря си да те прегледа. При мен имаше отлепване и трите пъти, но всичко мина, знам че е много притеснително, но ти си мисли положително и си почивай много.  :D Успех!

И да допълня, че имам приятелка, на която като се случи прокървяване, веднага лекарката й даде болничен и не ходеше на работа, а лежеше. Тъй че ако имаш възможност не ходи на работа!
« Последна редакция: Април 08, 2008, 09:24:50 am от st »
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #146 -: Април 08, 2008, 09:28:18 am »
Здравейте, не пиша често но ви чета редовно, вчера бях на преглед и доки каза, че матката ми е обърната, което много ме стресна, дали това е проблем за бебчето,че цяла нощ не съм мигнала, ще съм ви благодарна да чуя мненията ви момичета, благодаря ви и ви цункам.


*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #147 -: Април 08, 2008, 09:43:57 am »
Елма, не е нормално. Както са те посъветвали, тичай на лекар. Моите и трите бременности бяха с кървене и само третата завърши успешно. Поискай си и болничен, за да полежиш малко.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #148 -: Април 08, 2008, 10:21:45 am »
Елма, не е нормално. Както са те посъветвали, тичай на лекар. Моите и трите бременности бяха с кървене и само третата завърши успешно. Поискай си и болничен, за да полежиш малко.
съгласна съм с Сиа!обади се на твоя лекар,консултирай се.......
и пределено ти трябва пчивка,да полежиш малко и задължително подходящи лекарства


Здравейте, не пиша често но ви чета редовно, вчера бях на преглед и доки каза, че матката ми е обърната, което много ме стресна, дали това е проблем за бебчето,че цяла нощ не съм мигнала, ще съм ви благодарна да чуя мненията ви момичета, благодаря ви и ви цункам.
и аз съм по принцип с обърната матка,но мисля че това вобще не е проблем :D
по принцип зная че става по-трудно самото забременяване с обърната матка,но не и износване.Вече друг въпрос е ,ако има и други аномалии,но ако е само обърната ,няма проблем :D,успокой се и се наслаждавай на бременноста си :D
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #149 -: Април 08, 2008, 10:27:21 am »
Милички  :grouphug2:
Много, много ви благодаря.
Знаех си, че на тоя свят няма идеални неща...
Утре направо отивам при Док, не знам има ли смисъл да му се обаждам сега - той едва ли би могъл да ми каже нещо по телефона...предполагам, че трябва да ме прегледа...
А и изследванията на кръв и урина, които Док ми назначи не съм пуснала...нали си викам чак за след месец са ми...има време...
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #150 -: Април 08, 2008, 13:09:40 pm »
Здравейте момичета :)
Аз рядко пиша,но ви следя редовно.
Елма и аз съм със зацапване от една седмица. Когато забелязах си изкарах ангелите и веднага изтърчах при доки, Гледа ме на ехограф и се оказа леко отлепване. Оттогава съм на утрогестан,ношпа и прегнил(веднъж седмично на инжекции)и пазене на леглото  :(
Моят съвет е до прегледа лежи,колкото е възможно повече! Ставай от леглото само когато наистина се налага. А утре лекаря ти ще ти изпише каквото трябва...
Казвам ти,защото и моето кървене беше съвсем слабо, но на много места съм чела,че няма нормално кървене по време на бременност! пази се много и дано всичко е наред  :)
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #151 -: Април 08, 2008, 15:54:25 pm »
Елма, според мен ще си ОК, но си отиди утре при Док да те види, за да се успокоиш. Почивай си сега и успех утре!
Благодаря ти, Бени!







*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #152 -: Април 08, 2008, 18:43:34 pm »
Момичета, аз май може да не успея да дочакам прегледа при д-р Владимиров до утре :( :( :(
Вече не е зацапване, а си е направо кървене :(
Много се притеснявам, дано не се случи, но ако се засили вероятно ще трябва да потърся спешна помощ.
Можете ли да ме насочите за денонощно АГ, където отида, ако се наложи :(
Благодаря ви предварително!
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #153 -: Април 08, 2008, 19:12:19 pm »
 elma стискам палци всичко да се оправи и да няма последствия за теб или бебето! Не съм от София и не мога да ти помогна за денонощно АГ, но защо не се обадиш на твоя д-р и той да те приеме по спешност още днес?

*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #154 -: Април 08, 2008, 19:21:40 pm »
vixi честито и добре дошла в темичката!

Ади честита ти розова панделка!

И на всички момичета леко бременеене!  :grouphug2:

*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #155 -: Април 08, 2008, 19:23:29 pm »
Момичета, аз май може да не успея да дочакам прегледа при д-р Владимиров до утре :( :( :(
Вече не е зацапване, а си е направо кървене :(
Много се притеснявам, дано не се случи, но ако се засили вероятно ще трябва да потърся спешна помощ.
Можете ли да ме насочите за денонощно АГ, където отида, ако се наложи :(
Благодаря ви предварително!
Елма обади се на Д-р Владимиров.Може да ти каже какво да пиеш да утре.
Не се претиснявай-всичко ще е наред. :crossfingers:
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #156 -: Април 08, 2008, 20:30:11 pm »
еlma, обади се на д-р Владимиров и лягай. До утре няма да мърдаш и не се отчайвай, още има надежда. Аз още в 5 г.с. получих кафеникаво зацапване. Така няколко дни. В 6 г.с.+ 1 ден отодох до тоалетна вечерта и като шурна една кръв. Все едно ми беше дошло. Бях се отписала. Но на другия ден д-р Владимиров видя сърчицето на бебка :D Наистина имаше масивно отлепване, но със задържаща терапия и много лежане виж къде съм сега :D Стискам палци, мила.
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #157 -: Април 08, 2008, 21:23:24 pm »
Аз отпадам :(, няма сърдечна дейност. Миналата седмица имаше пулс и всичко вървеше добре, а днес ...
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #158 -: Април 08, 2008, 21:36:18 pm »
alex_jp, съжалявам мила! :(

Елма, надявам се, че вече си звъннала на д-р Владимиров. Ще ти стискам палци кървенето да се дължи да някакво частично отлепване, което ще отшуми бързо. Докато отидеш на преглед не ставай от леглото за нищо на света. Късмет мила!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #159 -: Април 08, 2008, 21:39:27 pm »
alex_jp, съжалявам  :(