0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Темата на бременните-22част!!!
« -: Април 01, 2008, 02:52:58 am »
Пускам двадесет и втората бременна темичка с пожелание да се напълни много,много бързо с много бременелки и много здрави бебета!!!От сърце пожелавам на борещите се скоро да се зарадват,на чакащите момичета да имат по-малко притеснения и повече поводи за радост,а на тези които са на финала леко раждане и най-прекрасната среща на света!!!
Успех и късмет момичета!!!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #1 -: Април 01, 2008, 07:18:53 am »

Честита темичка! :D
Пожелавам в новата тема да се запишат още много нови мами ,
успех на всички които скоро очакват срещата с малките съкровища и
много здрави бебенца!!!
Хубав ден от мен!

*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #2 -: Април 01, 2008, 11:05:18 am »
Честита нова темичка!
С пожелание да се напълни с нови бременни, а на мамите на финала - леко раждане!

Да се похваля с добри новини - НК клетките ми от 37% последната контрола са паднали сега на 16%. Ще продължавам да ги следя, но наистина ми е много по-спокойно сега :D

Лек и слънчев ден, по-малко притеснения и повече добри новини!
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #3 -: Април 01, 2008, 11:12:39 am »
Да се похваля с добри новини - НК клетките ми от 37% последната контрола са паднали сега на 16%. Ще продължавам да ги следя, но наистина ми е много по-спокойно сега :D

Браво, страхотно!  Какво влива, за да се получи това подобрение и колко пъти?
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #4 -: Април 01, 2008, 11:19:24 am »
Честита нова темичка!
Чакаме нови preggo да я осветят  :D
zeituni, и на мен ми се появиха такива капиляри. Не го свързвах с Фраксипарина, защото и преди това имах. Но е възможно и това да е причината :ask: Добрата новина е, че лесно се махат :)
FreshBreeze, аз се записах на ЖК при д-р Клисурски в "Майчин дом" (иначе си ходя при д-р Владимиров). Записва часове, за разлика от другите кабинети там. Няма никакъв проблем за болничните. Аз ползвам от самото начало. Ходя на консултация като изтича болничния и ми го продължават. Не съм си правила устата да не ходя изобщо, за да не го дразня. Нали мерят кръвно, корем, отбелязват някаква дейност. Мъжът ми взима болничните след ЛК. От към изследвания малко се стискат. Ако попитам, дава направления (стига да има лимит).
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #5 -: Април 01, 2008, 11:29:34 am »
Честита ни нова темичка!
Нека се пълни само с хубави новини за хубави майки и  бебоци :P
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #6 -: Април 01, 2008, 11:40:48 am »
Честита нова темичка и от мен.Само хубави новини да се чуват и още много нови бремени момичета да се включат.Аз съм втора седмица от деветия месец и с нетърпение очаквам да гушна нашия малък бебчо,но на него май още не му се излиза.Успех на всички. :bighug:
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #7 -: Април 01, 2008, 11:45:53 am »
Браво, страхотно!  Какво влива, за да се получи това подобрение и колко пъти?

2 пъти вливах имуновенин и все нагоре вървяха, и последния път при 37% доц. Конова каза да включа и интралипид, така станаха 3 терапии с имуновенин и 1 интралипид.

Аничка, малко останало, леко раждане ти желая!
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #8 -: Април 01, 2008, 11:50:44 am »
Честита нова темичка и от мен! Много нови бъдещи мами да се запишат в нея и мнооого усмивки!
Аничка ти си съвсем на финала вече, айде стискаме палци за безпроблемно раждане и скоро да гушнеш малкото човече! И да се похвалиш! :D

*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #9 -: Април 01, 2008, 11:53:36 am »
Честита нова темичка, мили бъдещи мами! :D
Дано има голям наплив тук! :D

Григчо, браво на теб! Продължавай все така! :D Радвам се, че нещата се развиват добре! :D

Аничка
, то наистина не останало :D Безпроблемно раждане ти желая! :D
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #10 -: Април 01, 2008, 12:43:00 pm »
Аничка, ти съвсем си на финала вече. Стискам палци за леко раждане и невероятна среща с бебока  :bighug:
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #11 -: Април 01, 2008, 13:22:27 pm »
Честита нова тема и от мен!
С пожелания за много нови мами и бебета!
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #12 -: Април 01, 2008, 14:10:45 pm »
Здравейте и от мен, момичета!
Честита нова темичка!
Надявам се да ме приемете сред вас, въпреки че се включвам малко късничко  :)
Надявам се да получа при вас подкрепа, както и аз да ви подкрепя и да ви бъда полезна с каквото мога.
Стискам палци на всички за много здрави бебчета.
 :bighug:
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #13 -: Април 01, 2008, 16:07:18 pm »
Добре дошла martinela08, желая ти много лека бременност и сладак финал:) Винаги приемаме нови момичета тук:)
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #14 -: Април 01, 2008, 16:19:10 pm »
Аз се чудя защо никой не пише в темичката, а ние сме имали нова. :D

Лека бременност, много положителни емоции и късмет на всички бъдещи майчета!



Мартинела,
добре дошла при нас!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #15 -: Април 01, 2008, 16:54:47 pm »
Аничка,  леко раждане ти желая! :D

Мартинела, привет! :D
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #16 -: Април 01, 2008, 17:02:55 pm »
И аз се ядосвах,че не мога да отговоря на Pukanka, а то темата заключена и си имаме хубава нова! Честита нова 22-ра темичка и добре дошла на новата бременелка. Очакваме още много като теб.
Аз да се върна на темата с болничните. На Pukanka пуснах лично съобщение, защото не видях навреме катинарчето. Ако тя реши може смело да копира отговора ми в темата. А на всички останали с удоволствие ще отговоря на всякакви въпроси.
Мая, настина с втори трудов договор можеш да завишиш базата си за болнични, но само при условие, че продължиш да работиш при основния си работодател и прекъснеш болничните. В противен случай от НОИ ще ти откажат изплащане на болничите представени пред основния работодател с онование, че не си спазила предписанията на режима, посочен в болничте. Преди 3 седмици имах такъв случай. Това, което представих като информация е удобно, ако работите в частна фирма или имате собствена такава и работодателят ви се съгласи вие да си почивате в къщи, а официално по ведомост, той да ви води на работа и естествено вие си плащате осигуровката. От опит ви казвам, че частните работодатели винаги се навиват на този вариант, защото за тях плащаната от вас осигуровка е разход, пък и проявяват разбиране. Все пак става въпрос за няколко месеца. А те така или иначе си намират човек, който да ви замести на работното място. Аз имам счетоводна кантора и досега не сме отказвали такава услуга на наши работници.
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #17 -: Април 01, 2008, 17:16:22 pm »
Момичета, болят ли ви гърдите? При мен почти няма болка. Едри са, но пък вече нямам усещането за болезненост. Нормално ли е? Все се притеснявам, понякога излишно...
Някой ходи ли при д-р Гунев?
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #18 -: Април 01, 2008, 17:35:42 pm »
Бижу, не се притеснявай. Нормално е вече болката да отминава. Остава само по-голямата чувтвителност на зърната.
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #19 -: Април 01, 2008, 17:47:43 pm »
Бижу, мен не ме болят от самото начало, сящаш малко се уголемиха и това е. При д-р Гунев(ако е същия) ходи една моя приятелка (тя не беше с проблемно) и беше много много доволна.

Григчо, браво за НК клетките!

Благодаря на всички, които ми писаха за болничните :D
Благодаря ти, Бени!