0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #80 -: Март 10, 2008, 17:34:31 pm »
zeituniпривет мила! :DЖелая ти лека и безпроблемна бременност! :D
Не само твоето сърце е свито :D,при всички ни е така :D........как то написах днес.........Броя седмици,и благославям всяка изминала седмица!
трябва да вярваме ,че всичко ще мине благополучно!
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #81 -: Март 10, 2008, 18:08:48 pm »
и аз още ги броя момичета :lol:
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #82 -: Март 10, 2008, 18:24:46 pm »
И аз ги броя седмиците ..... :lol: колко са минали и още колко ми остават да преборя!!! :lol:
Страхове кой ли няма ......ами те продължават докато израснат децата и след това ......та няма свършване май.. 8)
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #83 -: Март 10, 2008, 18:35:53 pm »
Здравейте, нова съм сред вас,дойде момента и аз да пиша тука, днеска за първи път бях на преглед, и видяхме плодния сак  :), този момент не може да се опише с думи и вие сте го изпитали и знаете, надявам се че ще ме приемете сред вас. От сега  ви благодаря и ви  :bighug:


*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #84 -: Март 10, 2008, 18:40:11 pm »
Добре дошла Мели_81!! :D
Лека бременност, по-малко притеснения,
повече усмивки и на финала здраво бебче!!!
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #85 -: Март 10, 2008, 18:57:06 pm »
zeituni, meli_81 добре дошли в най-хубавата темичка! Лека и безпроблемна бременност момичета и по-малко притеснения! Хубаво е че ставаме все повече! :D
galli засега ще карам по тази схема, предполагам, че и док ще иска да види следващи резултати за да прецени дали да увеличавам още дозата.

Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #86 -: Март 10, 2008, 18:59:04 pm »
Добре дошли на новите бременелки :welcome_1: Притесненията всички си ги носим, няма как :) Пожелавам на всяка една от нас да са безпочвени.
« Последна редакция: Март 10, 2008, 19:04:34 pm от Stivarip »
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #87 -: Март 10, 2008, 19:03:50 pm »
Мини Маус,Алекс,много се радвам, че ви виждам в тази тема :).
О,спомням си и аз как се радвах на всяка отминала седмица.После пак ще следите седмиците и месеците и ще се радвате на развитието на вече родилите ви се бебета!Те също много бързо се развиват и растат!
Мая_ст, на мен д-р Тодорова ми каза, че в началото на бремеността ТСХ е хубаво да е до 1,5.Имайте предвид,че лятото нуждата от хормона не е толкова голяма.По време на жегите дозата ми беше намалена.
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #88 -: Март 10, 2008, 19:29:47 pm »
zeituni,  meli_81 добре дошли! Лека бременност и здрави бебенца  :D!

Аз всеки вторник тържествено обявявам на милото: Днес навършихме ...-та седмица, започваме ...-та! Чакам го с нетърпение вторника, макар около него винаги да се появява нова болежка :wink:
Утре ще навърша 35-та, а ще започнем 36-та :)
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #89 -: Март 10, 2008, 21:22:16 pm »
Вера, и моят ден беше вторник :).А от тази седмица, в която влизаш ти утре, аз започнах да усещам наближаването на събитието.А навлизайки в 37г.с. си приготвих чантичката :wink:.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #90 -: Март 10, 2008, 21:39:34 pm »
  meli_81 привет! :Dжелата ти леко бременеене!

Аз всеки вторник тържествено обявявам на милото: Днес навършихме ...-та седмица, започваме ...-та! Чакам го с нетърпение вторника, макар около него винаги да се появява нова болежка :wink:
Утре ще навърша 35-та, а ще започнем 36-та :)
и аз чакам всеки вторник :D
*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #91 -: Март 10, 2008, 21:50:52 pm »
legeo,alex, zeituni, meli_81 добре дошли!!! Лека и спокойна бременност ви желая! :bighug:
minie_mouse,от сърце стискам палци!!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #92 -: Март 11, 2008, 08:35:13 am »
Добре дошли на новите момичета! Желая Ви леки, безпроблемни и изпълнени с много положителни емоции 9 месеца!
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #93 -: Март 11, 2008, 10:31:08 am »
zeituni,  meli_81 добре дошли! Лека бременност и здрави бебенца  :D!

Аз всеки вторник тържествено обявявам на милото: Днес навършихме ...-та седмица, започваме ...-та! Чакам го с нетърпение вторника, макар около него винаги да се появява нова болежка :wink:
Утре ще навърша 35-та, а ще започнем 36-та :)

И аз така, ама вече от другия бряг броя седмичките  :D Току що обявих на свекървата: " днес навършваме 2 седмици"... :wink:
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #94 -: Март 11, 2008, 11:15:03 am »
Ето ме и мен с новини.Вчера беше първият ми преглед и се видя хубаво плодно сакче.Само едничко е ,а ми върнаха четири.Не успях да се класирам за близнашката тема,ама нищо-следващият път.Не се чуха тонове и ще ходя пак след седмица.Дано всичко да е наред.Кажете ми,ако стимулацията ми е започнала на 28-ми януари,а трансфера е бил на 14-ти февруари,то вчера трябва да съм била първи ден от 7г.с..Правилно ли изчислявам и наистина ли е рано още да се чуе сърчицето.
« Последна редакция: Март 11, 2008, 11:24:14 am от mismi »
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #95 -: Март 11, 2008, 11:25:59 am »
Ето ме и мен с новини.Вчера беше първият ми преглед и се видя хубаво плодно сакче.Само едничко е ,а ми върнаха четири.Не успях да се класирам за близнашката тема,ама нищо-следващият път.Не се чуха тонове и ще ходя пак след седмица.Дано всичко да е наред.Кажете ми,ако стимулацията ми е започнала на 28-ми януари,а трансфера е бил на 14-ти февруари,то вчера трябва да съм била първи ден от 7г.с..Правилно ли изчислявам и наистина ли е рано още да се чуе сърчицето.


В никакъв случай не си в 7ма седмица.Моя трансфер беше преди твоя / на 6.02/ и съм още в 6та седмица.  :lol: Кажи кога ти беше последната менструация и ще ти кажа в коя седмица си.А размера на сакчето казаха ли ти?
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #96 -: Март 11, 2008, 11:31:19 am »
Ето ме и мен с новини.Вчера беше първият ми преглед и се видя хубаво плодно сакче.Само едничко е ,а ми върнаха четири.Не успях да се класирам за близнашката тема,ама нищо-следващият път.Не се чуха тонове и ще ходя пак след седмица.Дано всичко да е наред.Кажете ми,ако стимулацията ми е започнала на 28-ми януари,а трансфера е бил на 14-ти февруари,то вчера трябва да съм била първи ден от 7г.с..Правилно ли изчислявам и наистина ли е рано още да се чуе сърчицето.


Възможно е. А също е възможно и да видиш две туптящи сърчица като мен.  :D Успеееех!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #97 -: Март 11, 2008, 11:34:25 am »
zeituni,  meli_81 добре дошли! Лека бременност и здрави бебенца  :D!

Аз всеки вторник тържествено обявявам на милото: Днес навършихме ...-та седмица, започваме ...-та! Чакам го с нетърпение вторника, макар около него винаги да се появява нова болежка :wink:
Утре ще навърша 35-та, а ще започнем 36-та :)

Вера, и при мен вторника беше преломния ден в новата седмичка. Родих в понеделника преди да вляза в 37-а.  :D

Добре дошли на новите бременелки!  :lol:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #98 -: Март 11, 2008, 11:37:02 am »
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #99 -: Март 11, 2008, 11:44:49 am »
Пуки, кротна ли се малко?