0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #60 -: Август 25, 2008, 23:00:15 pm »
Някой скоро да е ходил за лекарства в  Румъния?Интересува ме дали там мога да намеря прегнил?
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #61 -: Август 26, 2008, 09:24:27 am »
в Румъния или е много скъп или и там го няма, защото масово се търси от техни граждани в наще аптеки.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #62 -: Август 26, 2008, 12:09:14 pm »
Някой скоро да е ходил за лекарства в  Румъния?Интересува ме дали там мога да намеря прегнил?

В Румъния няма Прегнил.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #63 -: Август 26, 2008, 13:40:40 pm »
Днес на Марешки в Добрич ми казаха, че имат прегнил от 5000 за 16 лв. Не съм взела, само питах информативно. Явно са заредили, защото и преди седмица на Брегалница, казаха че септември ще зареждат
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #64 -: Октомври 03, 2008, 00:14:03 am »
Момичета, малко прясна информация от днес.
Цената на гонал в Румъния все още продължава да е същата. Начина на свързване с Бианка или нейна колежка е същият, както Ази е написала (Благодарности, за което!), заплащането може да стане в евро, смятат го на място, но определено е на сметка. Смятат го по курса за деня и то на чейнджбюрата (днес 3,75 леи за евро). Винетката седмичната е три евро. Вземете си и зелена карта за колата - не, че някой я погледна, ама знае ли човек!
Разходката си я бива, може и по магазините малко да се поразходите!
Румънците са адски отзивчиви и с питане и малко английски всичко се оправя.
А и нещо много важно (според мен) - работно време на аптека "Пур Санте" (аптеката е малка и някои румънци не я знаят):
Пн-Пет до 20 ч.
Сб до 18 ч
Нед до 16 ч.
Мисля, че е доста полезно да се знае.
Телефон за контакти в аптеката: +40241/757511
Надявам се информацията да ви е от полза.
Успех на всички!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #65 -: Ноември 12, 2008, 12:31:27 pm »
СКОРО МИ ПРЕДСТОИ ДА СИ ЗАКУПЯ ЛЕКАРСТВАТА ЗА ИНВИТРО НЯКОИ ЗНАЕ ЛИ ДАЛИ ИМА ПРОМЯНА НА ЦЕНИТЕ В РУМУНИЯ? БЛАГОДАРЯ ВИ!
:)
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #66 -: Ноември 12, 2008, 13:06:20 pm »
Не мисля, че ще има промяна.
Успех!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #67 -: Ноември 12, 2008, 14:28:52 pm »
БЛАГОДАРЯ!А НЯКАКВА ИФОРМАЦИЯ КАТО ЦЕНИ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ДАДЕТЕ?
:)
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #68 -: Ноември 12, 2008, 19:25:50 pm »
Съжалявам, че не съм написала по-горе. Мой пропуск  :oops: Цената е същата като цитираната в темата 75 леи или приблизително 20 евро. Аз тръгнах с евро, бях питала дали мога да платя в евро и платих точно така. Там в аптеката ми ги сметнаха по курса за деня. За 40 бр. платих 800 евро и някой друга лея. Вие като стигнете си сменете малко леи да имате. Такситата не вземат друго освен леи. Там помолихме един таксиметров шофьор да ни заведе до аптеката. Български левове свободно купуват в бюрата.
Първо, обаче, се свържи на посочения по-горе емайл и се уговори с хората.
Успех! Ако имаш въпроси, може и на лични да ме питаш.
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #69 -: Ноември 13, 2008, 12:44:34 pm »
Дживотинче благодаря ти! дано има пове4е такива отзив4иви жени като теб!
:)
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #70 -: Ноември 14, 2008, 08:41:36 am »
Нефертити,можеш да ползваш и сайта,който е дала nellykery.Много е подробен и информацията в него е актуална.Има и адресите на аптеките,в които имат съответното лекарство.

А сега искам и аз да споделя как си набавих необходимите лекарства за моето второ ин витро,за да могат и други да се възползват от доста по-ниските цени в чужбина.Живея в Русе и опитах по-няколко начина да се добера до актуална информация за цени по наши познати,които ходят до Букурещ.В крайна сметка един познат,който се добра до една аптека,но когато отишъл на място са му искали 50% капаро,а ние не бяхме подготвени за това.По-късно той опита да направи заявка по-телефона и те се съгласиха,като им бяха необходими 4-5 дена да осигурят лекарствата и в крайна сметка ги закупихме в уговореният ден.Успяхме и да закупим румънски леи на изгоден курс(на 54ст. за 1 лея).На чантичката на аптеката видях сайт http://www.sensiblu.com и както се надявах той се оказа много полезен.Когато го отвориш,в ляво избираш най-горният линк(Cauta dupa nume produs)и в отворилито се отдолу прозорче пишеш лекарството,което те интересува.Ако то е налично в аптечната им мрежа се появява като резултат,а в края на резултата като кликнеш върху надписа Aici се отваря списък с всички аптеки,които го предлагат и на каква цена е.Там има и телефони за връзка.Добре е да спомена, че моят познат говори румънски,но в Румъния повечето хора знаят английски и не мисля,че ще е проблем да се разберете.В крайна сметка на мен Гонал Ф ми излезе 40,50лв.,а 1бр.Цетротид на 60лв.,като трябва да уточня,че Цетротида може да се закупи само цяла опаковка(7 фл.).С това аз успях да спестя близо 650лв.Надявам се,че ще съм ви полезна с тази информация.Ако мога да помогна с нещо на някоя от вас можете да ми пишете.
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #71 -: Ноември 18, 2008, 10:22:39 am »
инфо:в Турция ве4е не се предлага пурегон и оргаметрил.прегнила сьшто е до из4ерпване на коли4еството.Румуния остава единственото ни спасение за по ниски цени-гонал F 75- 21 евро и цитродит -30евро за 1 бр
:)
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #72 -: Декември 17, 2008, 16:35:35 pm »
Здравеите! Правих инвитро на 27.11.2008 и ми останаха 9бр. гонал ф75. Взех ги от клиниката на 80лв. а бих ги продала на 45лв бр. За съжаление беше неуспещно  :( Но искенно желая успех на всички вас!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #73 -: Декември 17, 2008, 18:58:08 pm »
Роси, възможно е вече някой да ти е казал (на лични), но според правилата на форума, продажбата на лекарства е забранена. Тук само се подаряват.

Съжалявам за неуспеха ти.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #74 -: Декември 17, 2008, 19:09:13 pm »
В БГ МАМА има тема продавам,тук се подарява :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #75 -: Декември 18, 2008, 15:50:41 pm »
извиниавам се.  :oops:
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #76 -: Февруари 03, 2009, 15:04:54 pm »
Здравейте момичета да ви кажа как се сдобих с Gonal F75IU от Румъния ,
цената там е 43,00лв за 1бр. Проверих във сайта даден от вас за аптеките в Букурещ и дали го има , и така след тази полезна информация изпратих мъжът ми за там.
Вече съм собственик на 30 гонала сутринта отиде до Букурещ и вече се прибира разход общо до там:110,00лв. Спестихме точно 1000,00лв дет се вика половината процедура.
Това е от мен дано да съм ви била полезна
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #77 -: Февруари 05, 2009, 11:47:53 am »
и аз да се отчета. току що ми писаха, че гонал ф 75 е 95 леи в букурещ. което се връзва към 45-47 лв.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #78 -: Февруари 05, 2009, 14:26:13 pm »
Съвсем скоро и аз ще ходя до там да си го купувам:)
Благодаря за инфото Impreza.
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #79 -: Февруари 05, 2009, 14:49:21 pm »
В Букорещ са по скупи от колкото в Мнгалия,миоте ги купувах декември  и от ли4ен опит го знам.
:)