0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #100 -: Март 09, 2009, 15:08:11 pm »
здравейте момичета,
може би ще можете да ми помогнете...къде в София мога да купя:

Synarela N1 8мл.
Menagon HP - това е някакъв по изчистен от само менагон
Predalon 5000 3 броя ампули N1
Utrogestan 90 броя N3
Estrifam 2мг. 28 хапчета N1

познати ли са ви изобщо лекарствата и имате ли представа колко струват?

Благодаря
*

    Биляна

Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #101 -: Март 12, 2009, 13:49:20 pm »
здравейте някоя от вас знае ли дали в румъния има имоновенин и на каква цена е
че спешно имам нужда  :(
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #102 -: Март 25, 2009, 00:58:23 am »
Здравейте момичета, предстой ми пети опит през април. Може ли да ми каже някоя от вас в Румъния има ли пурегон и на каква цена е .Благодаря предварително. Успех на всички момичета!
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #103 -: Март 25, 2009, 00:59:04 am »
Здравейте момичета, предстой ми пети опит през април. Може ли да ми каже някоя от вас в Румъния има ли пурегон и на каква цена е .Благодаря предварително. Успех на всички момичета!
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #104 -: Март 25, 2009, 02:38:13 am »
Доколкото съм запозната в Румъния само гонала е на сметка. А пурегона е колкото при нас и не си заслужава гимнастиката.
За имоновенин - не знам дали го имат като разновидност.
Търсете техния доставчик в нета - Сенсиблу, ама сайта е на румънски и малко кофти се справям с търсенето.
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #105 -: Март 26, 2009, 23:59:59 pm »
А дали има прегнил от 5000ед.или въобще някакъв прегнил в Румъния.Моля да се включи някой ако има информация.
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #106 -: Март 27, 2009, 00:36:32 am »
В Румъния няма прегнил. Само в Турция и Гърция може да се намери. Заместител в БГ е Оветрил.
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #107 -: Март 28, 2009, 21:06:27 pm »
Днес си купих Гонал от Румъния, от град Мангалия.
Цената му е 23 Евро.
Благодаря на Лиско за упътването и помощта.
През седмицата писах на Бианка, тя ми потвърди, че Гонала ще бъде в аптеката. Времето беше страхотно, разходихме се и свършихме работата :wink:
Разходите ми бяха: 3 Евро винетка за Румъния, около 25 лева гориво- от Варна пътувах.
Това е, сега ще чакам другия месец началото на стимулацията :D
« Последна редакция: Март 28, 2009, 21:09:02 pm от Ники »

*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #108 -: Март 28, 2009, 22:00:39 pm »
И аз днес закупих от Румъния гонал и всичко е точно така както Ники е написала и аз благодаря за насоката на Милена Енева от сърце!Чакам началото и аз остана ми само овитрила защото май прегнил няма да намеря.
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #109 -: Юли 31, 2009, 01:48:24 am »
Здравейте,момичета!
Някой има ли информация за цена на Gonal F 75 в Румъния и имате ли намерения да купувате от там?


[161551.gif[/img][/url]
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #110 -: Юли 31, 2009, 01:59:49 am »
Май месец беше 23 евро.
http://mediplus.ro/en/product_search.php - ето тук можеш да видиш наличностите, цените и къде има. В момент обаче не дава наличности. Ще ти пратя на лични мейла на аптекарката в Румъния.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #111 -: Юли 31, 2009, 10:10:34 am »
Аз бях изненадана със стимулация с Gonal F 75 и не успях да си търся от румъния. Но в клиниката, където правих опита цената е поносима - 56,66 лв. Но, ако стимулацията е по-силничка и ако сте близо до Румъния си струва все пак. Успех на всичка!

*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #112 -: Август 05, 2009, 13:50:23 pm »
Момичета тези цени актуални ли са? Аз смятам сега да пиша на Бианка , вчера търсих Гонал Ф 75 в Аптеки Марешки, казаха ми че го няма по складовете.
Мисля да отскоча до там , но след като Бианка потвърди.А някой има ли  инфо относно Синарел в Румъния?Аз съм от Варна , така че Мангалия няма да ми толкова далеч!!
Благодаря ви предварителмо!
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #113 -: Август 05, 2009, 14:02:23 pm »
Здравейте на всички  :wink:
Приятно ми е да се запознаем. Чета форума отдавна, но не съм писала. Сега съм в началото на подготовка за инвитро (ще ми е първо след 4 неуспешни инсеминации) и ми е малко притеснено. Може ли да ми кажете каква е разликата в цената ако лекарствата се закупят от България и от Румъния. Разбрах че там е по на сметка,но все пак за каква разлика става въпрос, струва ли си да се ходи до там? Извинявам се ако се повтарям, но нямам време да се ровя и ще съм благодарна ако ми кажете.
Усмихнат ден на всички  :wink:
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #114 -: Август 05, 2009, 14:18:41 pm »
Мила, отговори на въпросите ти има 1-2 страници назад. Не е чак толкова много ровенето. Прочети и ще разбереш.
Става въпрос за двойно по-ниски цени в Румъния. И ако това не си струва  :wink:
Успех  :)
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #115 -: Август 05, 2009, 17:10:36 pm »
Благодаря ти   :wink:
намерих каквото ми трябваше ;)
Аз така съм се ошашкала. Колкото повече приближава инвитрото ми става по-притеснено. Искам предварително всичко да ми е ясно, но май това не е много добре, все пак да има малка изненада - така де  :bori_021:
Много много усмивки на всички.
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #116 -: Август 17, 2009, 13:47:04 pm »
Здравейте на всички :)
Само да кажа, че вече си имам всички лекарства за инвитрото (от Румъния).
Gonal F 75 струва 23Euro (в България под 60лв. не можах да намеря)
Orgalutran - 44 Euro
Pregnil има в аптеката на Брегалница 1(студентските общежития), днес го купихме.
Сега чакам да ми дойде и започваме  :a_cat_01:
Усмихнат ден на всички!
*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #117 -: Август 17, 2009, 15:40:07 pm »
Момичета,знаете ли дали в Мангалия има Гонал пен 900 и колко струва?Предварително благодаря!

*
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #118 -: Август 18, 2009, 19:49:09 pm »
Момичета намерих 1 сайт,където мога да поръчам Синарел 60 дози за около 70 британски лири с рецептата и доставката.Тук струва 316 лева,ако го намеря,само че не намирам никакви комантари от никоя от вас да е пазарувала от този сайт.Там и Голал Ф 75 е около 23 брит.лири-малко по-скъпо от Румъния.Моята приятелка ще ми ги купи и ще ми ги донесе,понеже Бианка никаква не ми отговори вече 2-ра седмица,може да е отпускарски период.Сайта е http://www.chemistdirect.co.uk/, нещо да знаете?Сайта е британски,продукта също.
Страхувам се да не е измама, толкова пари за другите лекарства , да не се прецакам нещо??Благодаря предварително на всички ,които могат да подадат някакво инфо.
Re: Цени на лекарства в Румъния
« Отговор #119 -: Август 19, 2009, 10:44:50 am »
Здравеите момичета!
Имате ли информация за някоя аптека в Калафат, в която може да се закупят лекарствата(адрес, телефон...)?
Благодаря ви предварително!