0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
Re: Седмицата преди Коледа!-17.12-23.12.2007г
« Отговор #180 -: Декември 22, 2007, 13:13:14 pm »
Здравейте мамчета!
Вече имам нет и ще съм на линия докато бебина спинка-като сега :)Много се радвам,че пак мога да общувам с вас и да споделяме опит!Алис вече е голямо бебе,което се плюнчи здраво,пада от спалнята на 3 педи от нея :? и бърбори като за световно.За ядене не мога да се оплача,но малко имаме май трудно храносмилане понякога,че се присвива и стиска крачета и ръчички.Дайте акъл?!Така,сега друг въпрос-голяма мъка да си направя нейна снимка на аватар и все не успявам.Качвам я от сайта на снимка.бг и пак не ще,от компа ми директно-тц:( Айде пак помагайте! :oops: Пожелавам ви весели и щастливи празници с малките джуджета!  :P
*
Re: Седмицата преди Коледа!-17.12-23.12.2007г
« Отговор #181 -: Декември 23, 2007, 14:23:53 pm »
Джоши, честита месечинка на Мики! Много да ви радва и слуша!

Момичета, имате ли представа дали трябва предварително да запиша час за чистата молитва на 40 ден? при нас се пада утре и понеже е бъдни вечер се чудех...

Весели приготовления на всички!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Седмицата преди Коледа!-17.12-23.12.2007г
« Отговор #182 -: Декември 23, 2007, 17:04:35 pm »
Роби, бабата на Кристина записа предварително час за молитва, но тя е много кратка, чете се бързо и всеки добър свещеник според мен би трябвало да има готовност и без час. Тук обаче може да възникне проблем заради Бъдни вечер, но може и да не е проблем. Незнам дали има ограничения за тази молитва, както за други неща като църковни бракове, изнасяния, кръщенета и т.н. през време на пости. Обади се и питай, но и да не идете точно на 40 ден според мен не е фатално. Нашият свещеник беше казал, че по-рано не е добре, но по-късно можело...
Успех и весели празници!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата преди Коледа!-17.12-23.12.2007г
« Отговор #183 -: Декември 23, 2007, 17:17:50 pm »
нашите 40 дни си съвпаднаха пък с Разпети Петък- просто отидохме по-късно към 11, за да свърши празничната литургия
не е имало проблем, имаше още едно бебе с нас
« Последна редакция: Декември 23, 2007, 22:09:50 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата преди Коледа!-17.12-23.12.2007г
« Отговор #184 -: Декември 23, 2007, 18:25:59 pm »
Само да пожелая весели празници и много здраве :D

Ние днес ходихме на Витоша, за разлика от гадната София с -6 градуса и гъста мъгла, там беше 4 градуса и прекрасно слънце. Деси беше много щастлива, возихме е я на шейна, търкаля се в снега и си похапна малко :wink:
Re: Седмицата преди Коледа!-17.12-23.12.2007г
« Отговор #185 -: Декември 23, 2007, 19:53:15 pm »
...Така,сега друг въпрос-голяма мъка да си направя нейна снимка на аватар и все не успявам.Качвам я от сайта на снимка.бг и пак не ще,от компа ми директно-тц:( Айде пак помагайте! :oops: ...

Качи снимката на този сайт http://www.imageshack.us/, задай да ти го трансформира за аватар или 150/112, препоръчвам ти второто. После виж кой линк ще стане за аватар, май беше последният или предпоследният. Успех.

Весело подготвяне за празниците на всички!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Седмицата преди Коледа!-17.12-23.12.2007г
« Отговор #186 -: Декември 23, 2007, 19:58:04 pm »
Привет и от още едно бебе, прочистило си дробчетата :).И ние днес се махнахме от гадната София.Времето на високо е страхотно.На припек термометъра показа 10 градуса.Детето го прибрахме само, за да яде.А то милото спеше по 4 часа :).
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата преди Коледа!-17.12-23.12.2007г
« Отговор #187 -: Декември 23, 2007, 21:20:51 pm »
joshi :? с малко закъснение,
 -Честита месечинка на Мики!
 yahoo_17Здрав и силен
усмихнат и послушен!
 :bighug:

Момичета да разкажа набързо за питката!
Аз бях много щастлива, това беше първото събиране на Малчо!
Бяхме само жени, орисаха го все с хубави пожелания!
Кърпата с металните левчета(тук вложих :wink: малко новаторство в традицията)
беше хвърлена на високо място!
Питаката беше прекрасна(по рецепта на Мери ПЗ)
сестрата на моето момче я направи за Митака :babyflips: с много любов!
А той беше много послушен и всички много му се радваха!

Искам да пожелая на всички



Свята Коледна Нощ и сбъднати мечти!
« Последна редакция: Декември 23, 2007, 21:35:38 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)