0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тест овулация
« Отговор #260 -: Март 09, 2008, 19:32:20 pm »
Не се доверявайте на тези тестове. Аз досега нито веднъж не съм видяла две чертички за няколко месеца,но като ходих на фоликуметрия се доказа овулацията. Даже един лекат като чу, че не повишавам температурата повече от 36.7 и нямам положителен тест за овулация веднага ме засили за лапаро, без даже да ме прегледа, но като отидох при друг си направих поетапни изследвания, фоликуметрия и се установи, че всичко е ок. Така че не разчитайте напълно само на тестове, направете фоликуметрия и си правете секса най-вече :-)
 
*
Re: Тест овулация
« Отговор #261 -: Март 09, 2008, 20:19:54 pm »
Не се доверявайте на тези тестове. Аз досега нито веднъж не съм видяла две чертички за няколко месеца,но като ходих на фоликуметрия се доказа овулацията. Даже един лекат като чу, че не повишавам температурата повече от 36.7 и нямам положителен тест за овулация веднага ме засили за лапаро, без даже да ме прегледа, но като отидох при друг си направих поетапни изследвания, фоликуметрия и се установи, че всичко е ок. Така че не разчитайте напълно само на тестове, направете фоликуметрия и си правете секса най-вече :-)

 :good_post: :good_post: :good_post:
*
Re: Тест овулация
« Отговор #262 -: Март 10, 2008, 20:13:35 pm »
Не се доверявайте на тези тестове. Аз досега нито веднъж не съм видяла две чертички за няколко месеца,но като ходих на фоликуметрия се доказа овулацията. Даже един лекат като чу, че не повишавам температурата повече от 36.7 и нямам положителен тест за овулация веднага ме засили за лапаро, без даже да ме прегледа, но като отидох при друг си направих поетапни изследвания, фоликуметрия и се установи, че всичко е ок. Така че не разчитайте напълно само на тестове, направете фоликуметрия и си правете секса най-вече :-)
благодаря ти много  - успокои ме наистина! аз още не съм видяла прословутите 2 чертички :( в сряда ще отида ОТНОВО на лекар , за да видим дали е имало овулация(ако може де) или дали ще има.
направих си пак тест - втората чертичка е многооооо бледичка :(
« Последна редакция: Март 10, 2008, 20:26:04 pm от rossy * »
*
Re: Тест овулация
« Отговор #263 -: Март 10, 2008, 21:49:18 pm »
Изобщо не се отчайвай, бледата втора черта нали знаеш, че означава, че е - .Може да се види на УЗ, обаче ако си ходила вече веднъж да се види дали имаш фоликул и сега дали се е пукнал.
Стискам ти палци всичко да е ок :-)
 
*
Re: Тест овулация
« Отговор #264 -: Март 11, 2008, 20:01:39 pm »
сега си правих тест ииииииииииии имам 2 чертички на теста за овулация де ! сега се заемаме 2-3 дни давидим какво ще се получи! :lol: Стискайте палци моляяяя ! ( и аз стискам на вас!)
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Тест овулация
« Отговор #265 -: Март 11, 2008, 20:04:53 pm »
Роси, честито!Сега трябва да се потрудите, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Тест овулация
« Отговор #266 -: Март 11, 2008, 20:08:15 pm »
оооооо обезателно! :bed: :bighug:
*
Re: Тест овулация
« Отговор #267 -: Март 11, 2008, 20:25:03 pm »
Браво Роси! Действайте  :bed:
Re: Тест овулация
« Отговор #268 -: Март 11, 2008, 20:45:41 pm »
сега си правих тест ииииииииииии имам 2 чертички на теста за овулация де ! сега се заемаме 2-3 дни давидим какво ще се получи! :lol: Стискайте палци моляяяя ! ( и аз стискам на вас!)

Хайде приятна работа тогава :lol:
И не забравяй да си направиш и утре един тест, че може и той да се окаже положителен и тогава трябва да кексите още един ден  :balk_600:
*
Re: Тест овулация
« Отговор #269 -: Март 11, 2008, 20:52:44 pm »
оооо ще .......поне 3 дни  :oops:
Re: Тест овулация
« Отговор #270 -: Март 11, 2008, 21:05:32 pm »
оооо ще .......поне 3 дни  :oops:
Това имах предви де...не два дни след днешния положителен а евентуално 3 дни ако утре пак е положителен:)
Хайде приятно кексене :balk_56:
*
Re: Тест овулация
« Отговор #271 -: Март 11, 2008, 21:06:14 pm »
 :lol: благодаря!
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Тест овулация
« Отговор #272 -: Март 25, 2008, 19:23:21 pm »
Здравейте, вчера си направих тест за овулация и беше положителен, преди малко пак си направих и ми излезе бледа втора линия, което означава според написаното на теста че е отрицателен.Това какво означава че само вчерали ми е била ову, нали положителният тест означава че след него от 12 до 48 часа трябва да настъпи овулация. Много странно. Моля ако някой знае да ми пише.


*
Re: Тест овулация
« Отговор #273 -: Март 25, 2008, 19:47:10 pm »
Здравейте, вчера си направих тест за овулация и беше положителен, преди малко пак си направих и ми излезе бледа втора линия, което означава според написаното на теста че е отрицателен.Това какво означава че само вчерали ми е била ову, нали положителният тест означава че след него от 12 до 48 часа трябва да настъпи овулация. Много странно. Моля ако някой знае да ми пише.

Anika: когато отчете + тест значи след 12 до 48 часа ще настъпи наистина овулацията, т.е. ако вчера е бил +, значи днес и утре трябва да действате. Надявам се, че си ме разбрала, защото май малко объркано го обясних. Успех и дано скоро се похвалиш :-)
 
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Тест овулация
« Отговор #274 -: Март 27, 2008, 10:53:08 am »
Мерси Мeggy, обаче онзи ден пропуснахме, нямахме възможност, снощи си наваксахме, дано да се е получило, мисля че имам още един възможен ден.Интересно ми е защо след положителният тест, на другият ден беше отрицателен.Успех и дано скоро всички да се похвалят :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:


*
Re: Тест овулация
« Отговор #275 -: Март 27, 2008, 10:58:45 am »
Мерси Мeggy, обаче онзи ден пропуснахме, нямахме възможност, снощи си наваксахме, дано да се е получило, мисля че имам още един възможен ден.Интересно ми е защо след положителният тест, на другият ден беше отрицателен.Успех и дано скоро всички да се похвалят :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:
защото теста отчита преди да е настъпила овулацията ! т.е 12 часа преди това дава 2 чертички ! а ако имате възможност си действайте още няколко дни ( не един) Дано да се получи! успех!
*
Re: Тест овулация
« Отговор #276 -: Март 27, 2008, 11:00:22 am »
Мерси Мeggy, обаче онзи ден пропуснахме, нямахме възможност, снощи си наваксахме, дано да се е получило, мисля че имам още един възможен ден.Интересно ми е защо след положителният тест, на другият ден беше отрицателен.Успех и дано скоро всички да се похвалят :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:

Rossi ме изпревари, точно така трябва да стане, на следващия ден обикновено е -, но действайте още ден-два, ако имате възможност. Успех
 
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Тест овулация
« Отговор #277 -: Март 27, 2008, 21:16:14 pm »
Изобщо не се отчайвай, бледата втора черта нали знаеш, че означава, че е - .Може да се види на УЗ, обаче ако си ходила вече веднъж да се види дали имаш фоликул и сега дали се е пукнал.
Стискам ти палци всичко да е ок :-)
Меги, сигурно ли е че втората по-бледа черта означава +? :ask:
*
Re: Тест овулация
« Отговор #278 -: Март 27, 2008, 21:45:52 pm »
Изобщо не се отчайвай, бледата втора черта нали знаеш, че означава, че е - .Може да се види на УЗ, обаче ако си ходила вече веднъж да се види дали имаш фоликул и сега дали се е пукнал.
Стискам ти палци всичко да е ок :-)
Меги, сигурно ли е че втората по-бледа черта означава +? :ask:


Когато има втора бледа черта, означава, че е отрицатеелн, може би не съм се изразила напълно коректно. За да е положителен, трябва и двете черти да са еднакво наситени.
 
*
Re: Тест овулация
« Отговор #279 -: Март 31, 2008, 19:39:41 pm »
Изобщо не се отчайвай, бледата втора черта нали знаеш, че означава, че е - .Може да се види на УЗ, обаче ако си ходила вече веднъж да се види дали имаш фоликул и сега дали се е пукнал.
Стискам ти палци всичко да е ок :-)
Меги, сигурно ли е че втората по-бледа черта означава +? :ask:


Когато има втора бледа черта, означава, че е отрицатеелн, може би не съм се изразила напълно коректно. За да е положителен, трябва и двете черти да са еднакво наситени.
втора бледа черта си е ОТРИЦАТЕЛЕН тест