0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: овулация
« Отговор #360 -: Май 25, 2008, 22:34:20 pm »
За следващия месец за помощ може да използваш и тестове за овулация и да следиш температурата.
*
Re: овулация
« Отговор #361 -: Май 25, 2008, 22:54:13 pm »
значи нищ :? не е станало  :?
Re: Тест овулация
« Отговор #362 -: Май 28, 2008, 10:28:39 am »
Здравейте момичета!Искам да попитам дали някоя от вас е ползвала тестове за овулация-be sure?Доволни ли сте от тях?Благодаря ви предварително!!! :youwoman:
Re: Тест овулация
« Отговор #363 -: Май 28, 2008, 16:24:11 pm »
Не съм ги ползвала тези тестове, ползвам "овю" и засега съм доволна.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Тест овулация
« Отговор #364 -: Май 28, 2008, 21:34:36 pm »
дайте  съвет-този месец бях на клостил-в понеделник ми биха прегнила-вчера  не съм правила тест за овулация-днес -да според мен е положителен :wink:.
Д-ра  след прегледа  в понеделник ,поръча да сексим във вторник и четвъртък
Въпроса ми е че вчера правихме секс ,но при   положителния ову тест да работим ли и тази вечер  -или вчера и утре  е достатъчно  :wink:


*
Re: Тест овулация
« Отговор #365 -: Май 28, 2008, 21:39:16 pm »
Нимика ако от към мъжката страна сте добре с матеряла нищо не ти пречи и днес и утре да правите секс няма да навреди.Успех!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Тест овулация
« Отговор #366 -: Май 28, 2008, 21:59:50 pm »
благодаря  много -с милото нещата се наред така че работим -ще го изпотя след малко :oops:


*

    hrisig

  • *
  • 31
  • чакаме те бебо
Re: Тест овулация
« Отговор #367 -: Май 30, 2008, 06:01:56 am »
ДОБРЕ Е ДА СЕ ПРАВИ СЕКС4 поредни дни след положителния тест,за да не изпуснете момента.Значи след и в деня на 2 чертички още 3 дни секс,Успех ти желая и дано видиш 2 хубави чертички само че на теста ти за бременност.
[/url]
[metric]http://metric.rodim.ru/p7_p6_24_4_2008_3_4p.gif[/metric]
Re: Тест овулация
« Отговор #368 -: Май 30, 2008, 08:28:13 am »
Доро утро. Я да ви задам едно тъпо въпросче!
Онзи ден започнах с тестовете за ову. Та ,онзи ден имах бледа втора чертичка. Снощи втората чертичка беше по-бледа от онзи ден. 8O Това ме учудва. Не трябва ли да става по-наситена? Теста е Овю и го правя по едно и също време. :P Има ли проблем според вас?
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Тест овулация
« Отговор #369 -: Май 30, 2008, 09:11:06 am »
Така и не ги разбрах тези тестове, миличка!
Първия месец правих клиър ову и не ми харесаха, че и контролната линия беше много бледа, но пък си отчете...
Другия месец си взех тези - овю - вярно, че контролната е по-наситена и хубава, но пък не ми отчете така хубаво - незнам...
Това с по-бледичката втора - незнам..
По принцип уж е отрицателен резултат, но пак зависи и от последващите тестове според мене.
Защото доколкото разбрах тестовете за ову отчитат покачването, пика и спада на лх - така, че щом имаш две чертички - независимо, че едната е мъъъъничко по-бледичка , а на другия ден вече една или почти незабележима втора - аз си го приемам за положителен от предния ден..
Защото е отразило покачване и спада на лх...
И така - аз така се ориентирам, но определено за другия месец ще си взема пак клиър, че там има и за бременност - дано да ми потрябва вече :wink:
Прави още тестове, за да ги сравняваме и да видим, пък си кексете и то ще си покаже :bighug: :goodluck: :bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Тест овулация
« Отговор #370 -: Май 30, 2008, 09:18:37 am »
Така и не ги разбрах тези тестове, миличка!
Първия месец правих клиър ову и не ми харесаха, че и контролната линия беше много бледа, но пък си отчете...
Другия месец си взех тези - овю - вярно, че контролната е по-наситена и хубава, но пък не ми отчете така хубаво - незнам...
Това с по-бледичката втора - незнам..
По принцип уж е отрицателен резултат, но пак зависи и от последващите тестове според мене.
Защото доколкото разбрах тестовете за ову отчитат покачването, пика и спада на лх - така, че щом имаш две чертички - независимо, че едната е мъъъъничко по-бледичка , а на другия ден вече една или почти незабележима втора - аз си го приемам за положителен от предния ден..
Защото е отразило покачване и спада на лх...
И така - аз така се ориентирам, но определено за другия месец ще си взема пак клиър, че там има и за бременност - дано да ми потрябва вече :wink:
Прави още тестове, за да ги сравняваме и да видим, пък си кексете и то ще си покаже :bighug: :goodluck: :bighug:



Много,много,много ти благодаря мила. То ние тези дни мислим да кексим стабилно. Миналия месец като си правих теста чертичките се насищаха с всеки изминал ден и затова сега малко се изненадах,че чертата не се насища  а е леко избледняла. Ама има и друго,- на мен може така да ми се е сторило,защото все още си мислих за инструктора. :P
Re: Тест овулация
« Отговор #371 -: Май 30, 2008, 09:37:13 am »
Здравей Nowilka и аз ползвам тестове овю и на мен ми се появяват 2 поредни дни втора по-бледа чертичка, но аз го смятам за положителен резултат. Незнам дали е правилно или греша.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Re: Тест овулация
« Отговор #372 -: Май 30, 2008, 09:54:21 am »
Здравей Nowilka и аз ползвам тестове овю и на мен ми се появяват 2 поредни дни втора по-бледа чертичка, но аз го смятам за положителен резултат. Незнам дали е правилно или греша.

Аз знам от момичетата,че когато и двете чертички са с еднакъв цвят,тогава е положителен теста. Ама и аз мисля да кекся нонстоп,докато не остане само една черта на теста за ову за по-сигурно. Пожелавам ти успех и на теб мила. :P
Re: Тест овулация
« Отговор #373 -: Май 30, 2008, 10:01:29 am »
Да,но на мен не ми се появиха 2 наситени черти все едната по-бледа. Благодаря, но аз май вече изпуснах момента. Ти имаш по-голям шанш.  :crossfingers:

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Re: Тест овулация
« Отговор #374 -: Май 30, 2008, 14:33:56 pm »
И при мен се е случвало да имабледа втора чертичка, а на другия ден о6те по-бледа. По-нататък пак става по-наситена. Но теста е положителен, когато са еднакво наситени. Другото е нагласена работа :wink:
*
Re: Тест овулация
« Отговор #375 -: Май 31, 2008, 08:53:58 am »
Момичета, искам да ви питам, възможно ли е два пъти в месеца да има овулация?Братовчедка ми, която е мед.сестра ми каза че може двата яйчника да овулират в един месец (първо единия, после другия. Лично тя пък е забременя един, два дни преди цикъл.
И аз знам че е възможно! Успех!

Мимка , това за боките в гърдите е нормално - на мен ми се случва след овулацията - така знам кога е минала ( имаше доста публикувани неща по този въпрос , ама забравих в коя тема  :oops:)

 и аз имам един въпрос - ако съм нямала овулация този месец , кога трябва да ми дойде МЦ ( той е около 33 дни)?
*
Re: Тест овулация
« Отговор #376 -: Май 31, 2008, 08:55:01 am »
и аз съм доволна повече от Овю  :wink: като че ли са по ясни (поне за мен)
*

    maeto

  • **
  • 62
  • Стреми се към целта, но не я преследвай. (А. Фюрст
Re: Тест овулация
« Отговор #377 -: Май 31, 2008, 16:04:42 pm »
аз също съм ползвала тези тесто ве и разбрах,че по бледата чартичка означава отрицателен тест.Две те чартички трябва да са еднаквои наситени дори и тази която отчита дали сме в овулация трябва да е по тъмна от контролната!
:):):)(inlove):)
Потребностите на душата раждат приятелството, потребностите на ума - уважението, потребностите на тялото - желанието. А трите потребности заедно раждат истинската любов
*
пак за овулацията
« Отговор #378 -: Май 31, 2008, 16:51:40 pm »
  момичета може ли да ми каже някоя от вас овулацията предхожда ли фертилните дни или е точно по време на тях.и защо в овулационния ми календар ми отчита само фертилните дни?колко дни спермазоидите могат да оцелеят  в влагалището и да дочакат узрялата яицеклетка за да я оплодят?
« Последна редакция: Май 31, 2008, 17:40:13 pm от maura »
Re: Тест овулация
« Отговор #379 -: Май 31, 2008, 17:36:36 pm »
rossy*, няма правило за дължината на ановилаторния цикъл, но със сигурност ще е по-дълъг.