0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #960 -: Януари 10, 2008, 19:38:30 pm »
здравей те.дъщеря ми е на 2.9годинки изписаха и назонекс,но неразбрах дали трябва да и пръскам в двете ноздри.прочетох че има много странични ефекти и предпочетох да не рискувам,за това праскам само в едната.и така в 2-те ноздри ли да по4на праскането и 3 месеца не е ли много дълго лечение с този препарат?

Много добър препарат. Широко се използва навсякъде и върши много добра работа.
Дали да ползвате двустранно зависи от това, за какво са Ви го изписали.
изписаха ни го за лечение на сливиците.искаха да ги махат всички на веднъж.ходих при 3-ма доктори,2-та бяха кадегорични че е още малка за махане,а и този който провежда лечението каза че от случаи те реагиращи на лечение,и всъщност за това даваме назонекс и незнам да увеличали праскането?
вярно0 ли е че коларгола се дава само при зелени сополи?на мен лично ми казаха 4е мога да ги давам 15 дена,невредяло,отново за лечение на сливиците.
"Назонекс" е препарат за лечение при алергични ринити и проблемна трета сливица.
Не е за лечение на тонзили, нито на ангина!

"Коларгол" е "илач", нямащ място в педиатрията-мощно изгарящо средство предизвиква повече бели, отколкото полза. На база на сребро е, доколкото знам. Никога не съм го нито ползвал,нито препоръчвал.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #961 -: Януари 10, 2008, 19:57:28 pm »
Да не би да е хриптял от пресипване? и да сме се пообъркали и притеснили в повече?

о, не. той изобщо не е хриптял. няма и промяна в гласа, не е пресипвал. инцидентът, който ме уплаши, беше силно задавящо закашляне, последвано от 3-4 кратен силен звук като опит за поемане на въздух при задух на астматик (не знам как да го опиша по-точно), при който звук той не дишаше. аз не знаех какво да правя, помислих, че се е задавил от секрети и го обърнах надолу с главата да го тупам по гърба. той се разрева, задиша, след това направи още една серия от 3-4 такива звука, след това премина в обикновен силен плач.

беше си страшно. добре, че мина бързо. дано не се повтаря никога повече.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #962 -: Януари 10, 2008, 20:06:19 pm »
Здравейте, докторе,
На 6 януари Ви бях писала за нашите неволи. Продължението на лечение ни е Augmentin, Ventolin, ACC и ...Ринолекс.От 9.1. детето няма температура, но кашля (кашлицата е къртеща се от 1-ия ден на антибиотика) и има жилави сополи премесени с кръв от 6 дни.
Притеснява ме ринолекса и това, и това че гърлото е червено вече 10 дни. (Антибиотик пием от 5-и януари) Моля Ви за мнение?
Нужно е време. Би трябвало да се оправят нещата вече.
Може да ползвате за нослето Олинт 0.05%, като по-добър избор.
Благодаря Ви. Довчера слагахме Олинт, но не помогна. :?
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #963 -: Януари 10, 2008, 20:18:18 pm »
Първо втечнявате с "Низита","Стеримар" и тогава слагате Олинт.
Иначе няма ефект.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #964 -: Януари 10, 2008, 21:03:56 pm »
докторе, малко пове4е кашля ве4е, мукосолван или има нещо по-добро за кашлица?

а тези бифидус комплекс са на аква сорс... какво мислите за тях?

*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #965 -: Януари 10, 2008, 21:26:52 pm »
"...бифидус комплекс"?
->Това за какво го даваме?

Достатъчно лекарства за сега-търпение малко, и връзка с лекуващия за вероятна корекция утре.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #966 -: Януари 10, 2008, 22:03:06 pm »
мисля че това са бифидус комплекс , които ще даде лекарката

http://zdravensait.hit.bg/pb.htm
какво мислите за това?

за сега е на тиленол, и почвам с мукосолвана, защото определено кашля.
« Последна редакция: Януари 11, 2008, 00:55:07 am от kitti »
*
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #967 -: Януари 10, 2008, 23:35:13 pm »
Много благодаря!!!!!!!!!!!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #968 -: Януари 10, 2008, 23:51:46 pm »
Благодаря Ви!!
Лека вечер!  :)
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #969 -: Януари 11, 2008, 01:10:25 am »
мисля че това са бифидус комплекс , които ще даде лекарката
http://zdravensait.hit.bg/pb.htm
какво мислите за това?
Не мисля че в случая ще помогнат с нещо.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #970 -: Януари 11, 2008, 08:45:41 am »
А аз бих искала да попитам, този бифидус комплекс с какво може да навреди на Тони бой?
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #971 -: Януари 11, 2008, 09:59:46 am »
С нищо. Но и с какво помага? реално?
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #972 -: Януари 11, 2008, 10:43:09 am »
Тъй като при нас се редува запек с диария, подуто коремче с газове, мисля може да се отрази добре като цяло на храносмилането на Тони бой. Знам ли, просто се зачудих, като го рочетох от поста на kitti

П.П. Мисля да изпробвам този "комплекс" лично, за да видя как ще ми повлияе, между другото, аз също страдам от лошо храносмилане.
« Последна редакция: Януари 11, 2008, 15:19:46 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #973 -: Януари 11, 2008, 15:52:13 pm »
Здравейте, докторе!И аз най-сетне се мобилизирах и сядам да споделя преживяното, тревогите от него и да потърся съвет, защото вече съм много разтревожена.Така, ето в най-общи линии какво стана.Имам дащетя на 2г и 5м. Започна да кашля на 25 ноември 2007 и все още кашля.

26.11.2007 начало на ка6лицата
26.11 – 02.12 – Fenistil(10 к.сутрин,10к. вечер),Sinecod syrup (3п х 1ч.л.).вит.C. Личната не откри нищо притесняващто. Водих я на УНГ - нямаше секрети. Нищо.
03.12-08.12 - Fenistil(10к.сутрин,10к. вечер),Sinecod syrup (3п х 1ч.л.).Докторът УНГ предписа дори еднократна доза от една ампула калций (1/2 вечерта,1/2сутринта).

Първата и втората седмица суха кашлица -1-2 пъти през деня, но нощем...ужастно беше - на пристъпи от по 10-15 минути в определени часове – около 24h., 3h. и 6h. – силна, деряща кашлица, имах чувството, че детето без въздух оставаше-права ,легнала нямаше спирка докато не отмине пристъпа.Втората седмица се появи и бистър секрет от носа. Започна да пие освен горните неща и Sumetrolim. Пръсках в нослето 2-3 пъти на ден Sterimar, правех и промивки с физиологичен разтвор. Да обаче кашлицата стана влажна и от 09.12 до 16.12 пи следните неща – Augmentin ,Fenistil-a се смени с Claritin sypup,  сироп за кашлицата Hustagil, вит. C също.
След това лечение кашлицата понамаля – нямаше я нощем, но през деня остана- все така влажна.От 17.12 до 21.12 беше на Fenistil пак,остана сиропът за кашлицата Hustagil и вит.C. На 22.12 вдигна температура 38.1(преди това не е вдигала) дадох и Panadol и тя спадна и повече до този момент не е вдигала.Извиках личната прегледа я –леко зачервено гърло.Не изписа нищо.Пак започна да кашля и през нощта и на 24.12 след преглед и предписаха Zinnat( личната каза имало такъв грип сега и най-вероятно го е лепнала).Така от 24.12 до 03.01.08 пи Zinnat, Hustagil sypup(койтo го смениха от 28.12 с друг –Мucosolvan), появи се секрет от носа - капки Vibrocil-5 дена.Не дадоха резултат сменихме ги с Garasone – още 5 дена.
Кашлицата през нощта спря ,но остана през деня,не толкова силна ,но все още влажна.Два дена след спирането на Zinnat-а и взеха секрет от носа за изследване - резултатът е “candida – масово”.Забравих да кажа през всичкото това време личната я преглеждаше и преслушваше на всеки два дни.Като изключим 2-3 пъти леко зачервено гърло друго нямаше (интересно тогава защо пи толкова лекарства?).Веднъж виждаше секрет в гърлото, друг път не.!?!?В общи линии дробовете бяха чисти всеки път и все още са ,въпреки гадната кашлица.
На 7 януари пак си направих консултация с УНГ и гърлото и носа бяха сухи.Препоръча Sinecod syrup, други противоалергични изписа Zirtec, също изписа EsberitoxN  - имунотимулатор,а  и пак една ампула калций(калцият за какво е всъщност).
Сега какво да кажа – нощем не кашля през деня все още -  да по-рядко, но пак като че ли изкарва по някоя храчка.И тези гъбички – УНГ-то каза само по-чести промивки с физиологичен нищо друго.Исках да питам те от какво се получават- дали от продължителното пиене на антибиотиците и другите гадории или пък има някаква вероятност да са си били там и вследствие на тях да се получава алергична реакция и тая кашлица.Четох също, че антхистаминовите препарати понижават имунитета.Вярно ли е?Много съм притеснена и незнам вече какво да правя и на кого да вярвам, а и тоя куп илачи дето ги изпи детенце.Моля за вашето мнение за всичко това и за съвет.Имам чувството, че тая гадна кашлица няма да спре никога.
Извинете за дългото писание и предварително благодаря!

*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #974 -: Януари 11, 2008, 16:20:40 pm »
Тъй като при нас се редува запек с диария, подуто коремче с газове, мисля може да се отрази добре като цяло на храносмилането на Тони бой. Знам ли, просто се зачудих, като го рочетох от поста на kitti

П.П. Мисля да изпробвам този "комплекс" лично, за да видя как ще ми повлияе, между другото, аз също страдам от лошо храносмилане.
Моля не върху Тони-бой.
Киселото мляко стига-то съдържа всичките тези неща.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*

    iv_pif

  • **
  • 55
  • Бог да пази България
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #975 -: Януари 12, 2008, 10:40:08 am »
Привет!
Не съм писала тук скоро и за това сега имам да задавам много въпроси..
1. Вчера заведох Дани на консултация (1 г. и 3м) при докторката, която му избрах тук и тя за първи път виждаше детето. Прегледа го, и когато му слушаше със слушалка гърдите каза, че има малко шум в сърцето, "но ти сигурно си знаеш". 8O
И аз се оцъклих. Защото сменихме толкова лични лекари на Дани в три града, и поне още 5 пъти на частно при други лекари и никой, никога не чу шум в сърцето. Почнах да я разпитвам и тя след като видя, че видимо много ме притесни и чак детето почна да реве каза, че това бил физиологичен шум. Просто се чувало как сърцето изпомпва кръвта.....Много съм притеснена и те моля да ми кажеш да го заведа ли на друг лекар, специалист и на какъв?
2. Дани тежи 9800 гр. и е висок 82 см. И докторката каза, че е под нормата. Права ли е? И ако да, колко сме под нормата?
3. Поставяли сме му ваксините в срок, само МПР забавихме заради прием на Инфлексал-а през ноември. По сметките на докторката през февруари ще трябва да му слагаме 4 прием Пентаксим. Последния (3-ти) е бил през февруари 2007 г. Права ли е?
4. Дани като върви (проходи сам и много сигурно на 1г и 2 м.)в нас с пантофи почва да стъпва на пръсти и даже леко да си извива крачето (дясното)навътре.Аз му се карам и той за миг си оправя походката и после пак.След като пробвахме с всички налични пантофи и маратонки и т.н го обух по терлици и въпреки теракоти и ламинат го пуснах така да ходи. Сега, понеже внимава да не се пързулне, не виждам кривене, но на моменти като се почувства по-сигурен и се лигави нещо пак стъпва на пръсти и пак едното краче в стъпалото си го криви навътре към другото. Да напомня само че на 1г. съм го водила на ортопед при д-р Драгонов за консултация и той не видя нищо притеснително, само ми се скара че го държа за ръка и го "уча" да ходи, а е трябвало сам да се научи....Дано ме разбра, има ли причина за притеснение?
   Има и точки 5, 6 и т.н, но ще оставя за друг път, че да не досадя на хората тук.
Жив и здрав да си, Birdie!


« Последна редакция: Януари 12, 2008, 10:43:54 am от iv_pif »
Моята Вселена се казва Дани

*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #976 -: Януари 12, 2008, 12:10:47 pm »
Здравейте, докторе!И аз най-сетне се мобилизирах и сядам да споделя преживяното, тревогите от него и да потърся съвет, защото вече съм много разтревожена.Така, ето в най-общи линии какво стана.Имам дащетя на 2г и 5м. Започна да кашля на 25 ноември 2007 и все още кашля.

26.11.2007 начало на ка6лицата
26.11 – 02.12 – Fenistil(10 к.сутрин,10к. вечер),Sinecod syrup (3п х 1ч.л.).вит.C. Личната не откри нищо притесняващто. Водих я на УНГ - нямаше секрети. Нищо.
03.12-08.12 - Fenistil(10к.сутрин,10к. вечер),Sinecod syrup (3п х 1ч.л.).Докторът УНГ предписа дори еднократна доза от една ампула калций (1/2 вечерта,1/2сутринта).

Първата и втората седмица суха кашлица -1-2 пъти през деня, но нощем...ужастно беше - на пристъпи от по 10-15 минути в определени часове – около 24h., 3h. и 6h. – силна, деряща кашлица, имах чувството, че детето без въздух оставаше-права ,легнала нямаше спирка докато не отмине пристъпа.Втората седмица се появи и бистър секрет от носа. Започна да пие освен горните неща и Sumetrolim. Пръсках в нослето 2-3 пъти на ден Sterimar, правех и промивки с физиологичен разтвор. Да обаче кашлицата стана влажна и от 09.12 до 16.12 пи следните неща – Augmentin ,Fenistil-a се смени с Claritin sypup,  сироп за кашлицата Hustagil, вит. C също.
След това лечение кашлицата понамаля – нямаше я нощем, но през деня остана- все така влажна.От 17.12 до 21.12 беше на Fenistil пак,остана сиропът за кашлицата Hustagil и вит.C. На 22.12 вдигна температура 38.1(преди това не е вдигала) дадох и Panadol и тя спадна и повече до този момент не е вдигала.Извиках личната прегледа я –леко зачервено гърло.Не изписа нищо.Пак започна да кашля и през нощта и на 24.12 след преглед и предписаха Zinnat( личната каза имало такъв грип сега и най-вероятно го е лепнала).Така от 24.12 до 03.01.08 пи Zinnat, Hustagil sypup(койтo го смениха от 28.12 с друг –Мucosolvan), появи се секрет от носа - капки Vibrocil-5 дена.Не дадоха резултат сменихме ги с Garasone – още 5 дена.
Кашлицата през нощта спря ,но остана през деня,не толкова силна ,но все още влажна.Два дена след спирането на Zinnat-а и взеха секрет от носа за изследване - резултатът е “candida – масово”.Забравих да кажа през всичкото това време личната я преглеждаше и преслушваше на всеки два дни.Като изключим 2-3 пъти леко зачервено гърло друго нямаше (интересно тогава защо пи толкова лекарства?).Веднъж виждаше секрет в гърлото, друг път не.!?!?В общи линии дробовете бяха чисти всеки път и все още са ,въпреки гадната кашлица.
На 7 януари пак си направих консултация с УНГ и гърлото и носа бяха сухи.Препоръча Sinecod syrup, други противоалергични изписа Zirtec, също изписа EsberitoxN  - имунотимулатор,а  и пак една ампула калций(калцият за какво е всъщност).
Сега какво да кажа – нощем не кашля през деня все още -  да по-рядко, но пак като че ли изкарва по някоя храчка.И тези гъбички – УНГ-то каза само по-чести промивки с физиологичен нищо друго.Исках да питам те от какво се получават- дали от продължителното пиене на антибиотиците и другите гадории или пък има някаква вероятност да са си били там и вследствие на тях да се получава алергична реакция и тая кашлица.Четох също, че антхистаминовите препарати понижават имунитета.Вярно ли е?Много съм притеснена и незнам вече какво да правя и на кого да вярвам, а и тоя куп илачи дето ги изпи детенце.Моля за вашето мнение за всичко това и за съвет.Имам чувството, че тая гадна кашлица няма да спре никога.
Извинете за дългото писание и предварително благодаря!


Това е инфекция-дали синузит или бронхит е трудно да се каже.
Факта че след Зинат настъпва подобрение е доказателство.
Може да е започнало като грип и после да се е влошило? не мога без преглед да преценя. Не давайте Бисептол за дихателни инфекции-не е резултатен!
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #977 -: Януари 12, 2008, 12:20:11 pm »
Привет!
Не съм писала тук скоро и за това сега имам да задавам много въпроси..
1. Вчера заведох Дани на консултация (1 г. и 3м) при докторката, която му избрах тук и тя за първи път виждаше детето. Прегледа го, и когато му слушаше със слушалка гърдите каза, че има малко шум в сърцето, "но ти сигурно си знаеш". 8O
И аз се оцъклих. Защото сменихме толкова лични лекари на Дани в три града, и поне още 5 пъти на частно при други лекари и никой, никога не чу шум в сърцето. Почнах да я разпитвам и тя след като видя, че видимо много ме притесни и чак детето почна да реве каза, че това бил физиологичен шум. Просто се чувало как сърцето изпомпва кръвта.....Много съм притеснена и те моля да ми кажеш да го заведа ли на друг лекар, специалист и на какъв?
2. Дани тежи 9800 гр. и е висок 82 см. И докторката каза, че е под нормата. Права ли е? И ако да, колко сме под нормата?
3. Поставяли сме му ваксините в срок, само МПР забавихме заради прием на Инфлексал-а през ноември. По сметките на докторката през февруари ще трябва да му слагаме 4 прием Пентаксим. Последния (3-ти) е бил през февруари 2007 г. Права ли е?
4. Дани като върви (проходи сам и много сигурно на 1г и 2 м.)в нас с пантофи почва да стъпва на пръсти и даже леко да си извива крачето (дясното)навътре.Аз му се карам и той за миг си оправя походката и после пак.След като пробвахме с всички налични пантофи и маратонки и т.н го обух по терлици и въпреки теракоти и ламинат го пуснах така да ходи. Сега, понеже внимава да не се пързулне, не виждам кривене, но на моменти като се почувства по-сигурен и се лигави нещо пак стъпва на пръсти и пак едното краче в стъпалото си го криви навътре към другото. Да напомня само че на 1г. съм го водила на ортопед при д-р Драгонов за консултация и той не видя нищо притеснително, само ми се скара че го държа за ръка и го "уча" да ходи, а е трябвало сам да се научи....Дано ме разбра, има ли причина за притеснение?
   Има и точки 5, 6 и т.н, но ще оставя за друг път, че да не досадя на хората тук.
Жив и здрав да си, Birdie!

Пифче Привет, :)

1.Отиваме зад Медицинският Университет,и в една от сградите зад Университета търсим кабинета на Д-р Шивачев (детски кардиолог). Той има общ кабинет с Д-р Павлова и Доц.Върбанова в едно помещение. Нека прегледа детето и направи УЗ.Той е чудесен детски кардиолог.
2. Малко под нормата. Не е нужна паника. Подживен и живичък е, и не е проблем 9800 гр. Грижим се само да хапва добре и разнообразно.
3.Да
4.Разбира се че подпомагаме децата при прохождането, успоредно с насърчаването сами да ходят. Може би плоскоетъпие, може би вътрешна ротация (антеверзио) (нормално!) в областта на бедрените кости? не знам... . Без да видя... .
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #978 -: Януари 12, 2008, 12:21:40 pm »
Здравейте! Имам син на 3 г. Досега не сме посещавали очен лекара, но сега се появи проблем , за който се безпокоя и май е време да се обърнем към лекар. От известно време ми прави впечатление, че както си гледа направо напред, изведнъж си изкривява погледа, в смисъл, като че ли се опитва да вижда с периферното си зрение, но напред. Тази сутрин както си седеше и гледаше филмче в анфас към телевизора и определено си виждаше добре, изведнъж си изкриви пак погледа, точно като че ли се опитваше да улови нещо с периферното си зрение и това бе съпроводено с накланяне и на главата в обратна посока, за да вижда все пак екрана. Като му обърнах внимание, че стойката е странна, той си оправи погледа. Понякога прави така и на другата страна, но по-рядко. На какво може да се дължи това кривене, дали има някакъв проблем. Дано съм обяснила горе-долу за какво става въпрос. Много се притеснявам, защото два пъти, от както навърши 3 г.,  по време на боледуване от вирусни инфекции, детето се оплака от световъртеж. Посетихме невролог, той каза, че е нормално от инфекцията да се получи и да го потърсим, ако в здраво състояние пак се случи. Но много се страхувам да няма връзка между това кривене на погледа и световъртежа и проблемът да е сериозен, а ние да не обръщаме достатъчно внимание.
Предварително благодаря за вниманието и се извинявам за лаическия постинг.
 
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #979 -: Януари 12, 2008, 12:27:02 pm »
Прегледайте детето при офталмолог... .
Пишете... .
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.