0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ICSI-първи опит
« Отговор #20 -: Октомври 25, 2005, 16:41:35 pm »
Цитат на: peti_pati

Грация, дано и ти скоро ни зарадваш с добра новина. :wink:

Благодаря ти Пети!:) Чул те господ! Все още нямам лоша новина, дано да е така до края!
Оги, на 31 ми каза доктора че най рано мога да направя и то кръвен тест!
До тогава по три утрогестана сутрин и вечер!
Оф! Още е вторник! Как ша са изтрайва!? Ама де ша ида! :) [/img]
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
ICSI-първи опит
« Отговор #21 -: Октомври 25, 2005, 17:21:54 pm »
Цитат на: Grazia
Оги, на 31 ми каза доктора че най рано мога да направя и то кръвен тест!
До тогава по три утрогестана сутрин и вечер!
Оф! Още е вторник! Как ша са изтрайва!? Ама де ша ида! :) [/img]

Ох, със сигурност ти е адски трудно. Герой!!! Ама търпи бабо за хубост. Стискам палци да не дойде. Къш проклет М, къш в гората за 9 месеца.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
ICSI-първи опит
« Отговор #22 -: Октомври 26, 2005, 10:12:25 am »
Здравейте момичета! Вашите хубави пожелания стигнаха до мен! Днес съм щастлива и спокойна. Имам си много топчета на телевизора, но не прекалено. Нормално. Сега трябва да растат и хубавеят. Доктора продължава да внимава за хиперстимулация. Злато е тоз човек. Сега ще им бая и храня.
Днес е прекрасен ден-Димитровден
Желая много здраве, късмет и любов на всички именници.  :balk_7: Ние си имаме такъв в къщи и днес ще празнуваме.
Целувки на всички!
:balk_5:

ICSI-първи опит
« Отговор #23 -: Октомври 26, 2005, 10:39:34 am »
Момичета не губете надежда ще видите че ще стане при всички ви.Изпращам ви цялата си положителна енергия.Редовно ви чета и никога няма да спра да ви чета и подкрепям.Успех
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ICSI-първи опит
« Отговор #24 -: Октомври 26, 2005, 10:58:54 am »
браво! огън-герой с много топчета! :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
ICSI-първи опит
« Отговор #25 -: Октомври 26, 2005, 11:44:40 am »
Цитат на: jam
браво! огън-герой с много топчета! :)
:bighug:
Кога шъ праиме  :drunk: ?

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
ICSI-първи опит
« Отговор #26 -: Октомври 26, 2005, 11:47:11 am »
Цитат на: svetilo
Момичета не губете надежда ще видите че ще стане при всички ви.Изпращам ви цялата си положителна енергия.Редовно ви чета и никога няма да спра да ви чета и подкрепям.Успех

Благодаря Светилце!
Ти как си? Расте ли коремчето? preggo

*
ICSI-първи опит
« Отговор #27 -: Октомври 26, 2005, 11:49:38 am »
Оги, видя ли, че всичко върви по план!
Давай все така оптимистично, за да пораснат фоликулчетата пълни и здрави  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
ICSI-първи опит
« Отговор #28 -: Октомври 26, 2005, 12:01:53 pm »
Здравей,
попрочетох темата и искам да ти вдъхна кураж и позитивност.

Аз съм 6+3 днес, забременях при 2-ро ICSI, трансфер на 3 ден. След трансфера доктора ме потупа по рамото и каза: Айде, бягай на тренировка. 8)
Та, мисълта ми беше, да не се задълбаваш много-много в това колко яйцеклетки или бластоцита ще станат. Важното е да ти върнат този, който ще оцелее. А това никой не може да го прогнозира.
Много сетлина и надежда ти изпращам. :D
ICSI-първи опит
« Отговор #29 -: Октомври 26, 2005, 12:22:51 pm »
Коремчето ми расте Оганче и бебето мърда но все още не знам какво ще е момиче или момче но важното да е живо и здраво  само като си представя и аз какво изживях.И да ти кажа че все съм като луда през 1 седмица съм на видеозон все ми е притеснено дали е живо и здраво.Последно като ходих ми каза докторката че било към 600грама каза ми че ще родя сигурно малко бебе защото съм била ниска на ръст и сега пия Матерна за да може бебо да качи .Поздрави и многоооооооооооооо  целувки
ICSI-първи опит
« Отговор #30 -: Октомври 26, 2005, 13:29:19 pm »
Оги, браво бе мацка :D  Ей, само така! Хубав празник днес :D  Много добре прави доктора, че те следи изкъсо за хиперстимулация - евала!

Светило, радвам се за теб :D  И аз се чудя най-сетне като стане, колко ли притеснения ще са по време на бременността :wink:

Джорджи, радвам се че и при теб нещата вървят добре и ти стискам палци.

Грация, и на теб мила много късмет!!
Благодаря ти, Бени!







*

    Anonymous

ICSI-първи опит
« Отговор #31 -: Октомври 26, 2005, 13:42:11 pm »
Дръжте се, женки, вие можете с всичко да се справите!
 
Светило, извинявам се имам молба към теб - сигурно си писала за твойта история, ама не можах да намеря къде - може ли да ме насочиш къде да чета! Мерси предварително!

Оги, само смело и споко! Ти си знаеш, де! Ама ние сме с теб!
*
ICSI-първи опит
« Отговор #32 -: Октомври 26, 2005, 13:44:38 pm »
Абе забравих да се лог-на - тоя гост от преди малко съм аз - Бора 82
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
ICSI-първи опит
« Отговор #33 -: Октомври 26, 2005, 13:53:43 pm »
Цитат на: svetilo
Коремчето ми расте Оганче и бебето мърда но все още не знам какво ще е момиче или момче но важното да е живо и здраво  само като си представя и аз какво изживях.И да ти кажа че все съм като луда през 1 седмица съм на видеозон все ми е притеснено дали е живо и здраво.Последно като ходих ми каза докторката че било към 600грама каза ми че ще родя сигурно малко бебе защото съм била ниска на ръст и сега пия Матерна за да може бебо да качи .Поздрави и многоооооооооооооо  целувки

И от мен целувки! Стискам палци да напълнеете бързо. Душичка на 600 гр. Ако е мома, ще бъде грация-финна, стройна. Ако е мъж, ще е манекен. Ей, че хубави новини днес! Късмет, Светилце, до край!

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
ICSI-първи опит
« Отговор #34 -: Октомври 26, 2005, 13:55:06 pm »
Благодаря Нинка и лека бременност!

ICSI-първи опит
« Отговор #35 -: Октомври 27, 2005, 18:25:43 pm »
Здравейте!

Малко като след дъжд качулка, ама и аз да се обадя... Оги, спокойно - и аз бях така с гонала, ама малко луверис и меногон оправиха нещата. До последно бяха отписали левият яйчник, а накрая извадиха от там три хубави яйчица, които станаха хубави ембриончета. Така, че спокойно и когато можеш пали по една свещичка в близката църква... На всички останали леко чакане и успех!!!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
ICSI-първи опит
« Отговор #36 -: Октомври 27, 2005, 20:10:04 pm »
Огънче, браво за фоликулите! На теб и Грациа желая много успех и дано скоро да се похвалите!  :goodluck:
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
ICSI-първи опит
« Отговор #37 -: Октомври 28, 2005, 12:43:50 pm »
Днешен отчет:
Аз съм добре. Храня, топля, бая на фоликулчетата и те ме слушкат. Много си ги глезя. Ето довечера мисля да ги водя и на кино.
Та, до колкото видях са пораснали. Док каза, че съм ОК. Това ми стига и за подробности не питам. Взеха ми кръвчица за хормонки.
Иначе ме боли глава доста често и си усещам яйчниците. Но и двете неразположения са нормални.
Пожелавам хубав ден и weekend на всички!
Сърдечни благодарности на Фреши, setakap и Lila за милите пожелания!

ICSI-първи опит
« Отговор #38 -: Октомври 28, 2005, 13:53:51 pm »
Огънче пожелавам ти всичко да е наред и е време вече някой да повлече крак :) .Само се иска много спокойствие ,знам че е трудно но се опитай, защото нервите и притесненията само могат д ти навредят.
*

    Niki1972

Инвитро в Пловдив
« Отговор #39 -: Октомври 28, 2005, 15:26:30 pm »
Здравейте мили момичета!
Поздравявам всички ви за отношенията на доверие и взаимопомощ които сте изградили помежду си. Успех на всички!
Надявам се да намеря информация за клиника за инвитро и добър специалист в Пловдив. Моля помогнете ми.