0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
ICSI-първи опит
« Отговор #140 -: Ноември 16, 2005, 18:27:14 pm »
Хей Даниелче, радвам се да те видя на линия, и че си добре. Аз като махленска клюкарка вчера питах за теб. Казаха ми, че не си се обаждала и дружно установихме, че си добре и чакаме хубави вести. Мисля, че ти е време да дойдеш до Софето и да пуснеш малко кръвчица. Вампирите от Кандиларов пият кръв и в почивните дни.
Много късмет мила!

Сега за слънцето Cygnus. Не ми се заканвай, че ще пусна в интернет "онези" снимки. Днес си ги гледках и даже ги дадох да ми ги извадят на хартия. Аз знам, че много ме обичаш и няма да ме биеш. Затуй съм толкоз смела. Иначе с най-голямо удоволствие искам да си по-близо и да ти се отдаде тази възможност. Знаеш, че човек като изпадне в лудост, прави простотии. Та и мойта работа с теста. Да би мирно стояло, не би чудо видяло. За първи път ми е и ми е простено. Другият ще е по-добре, обещавам. Сега ме оставете на спокойствие да се вихря. А аз ви благодаря, че ме търпите и четете.
Лека вечер на всички!

*
ICSI-първи опит
« Отговор #141 -: Ноември 16, 2005, 19:26:00 pm »
Огииииии, моля те прати ми ги  на мейла без онази дето исках да я трия, хихихи :) И само да си ги показала на някой  :wink: не те познавам после!
Няма да те бия естествено, нали си те обичкам, само ушите ще ти опъвам  :lol: И няма да има друг път, всичко е наред сега  :) Нали си спокойна вече?
Целувки и лека вечер! :kiss:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ICSI-първи опит
« Отговор #142 -: Ноември 16, 2005, 19:27:30 pm »
Огънче, много хубава изповед. :lol:
Заслужаваш да успееш!!!
Този месец!!!
ICSI-първи опит
« Отговор #143 -: Ноември 16, 2005, 22:24:51 pm »
Оги, миличка, всичко ще бъде наред. Мисли позитивно  :balk_21:
ICSI-първи опит
« Отговор #144 -: Ноември 17, 2005, 14:58:18 pm »
Оги и от мен пожелания за спокойствие! Май наистина е много важно. Не си мисли най-лошото, защото ще изгрее слънцето и при теб и ще си много,много щастлива бъдеща мама в най-скоро време. Чети нещо интересно, гледай филми и то с щастлив край. Разсейвай се и си представяй коремчето и всичко, което ще правиш като бременна. Стискам ти палци много силно. Нали утре ще ти е теста?!
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
ICSI-първи опит
« Отговор #145 -: Ноември 17, 2005, 20:42:58 pm »
Ден 10-ти от трансферът.
БТ=37.3. Ставам ........и за мой най-голям ужас започвам да кървя с ярко червена кръв. Обаждам се на Док и след 1 час съм на преглед. Лигавица висока, няма отлепване, но аз кървя. Док ми изписва 3 лекарства за задържане на нещото, което евентуално, може би се е хванало. Дрънчих за кръвен тест, но.... е рано и няма смисъл. И лежане. Връщам се в къщи, нагълтвам се с лекарства и лягам. Не плача, защото не ми останаха сълзи.
В момента тази ярко червена кръв тече като река и аз не мога нищо да направя , за да я спра. Това е. Всичко приключи. Загубих битката. А на всичкото отгоре съм с болно гърло и дълбока кашлица. Много ми е мъчно и се надявам до понеделник да се излекувам, да си оправя вида, защото тръгвам на работа. Чувствам се изиграна и изоставена от съдбата и Богородица, но пълна с енергия и хъс. Няма да спра. В неделя съм пак при Док, за да ми каже планът за решението на нашият проблем. Няма да губя нито минута повече. Започвам от нулата.
Лошото никога не идва само.
Целувки момичета и късмет!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ICSI-първи опит
« Отговор #146 -: Ноември 17, 2005, 21:21:45 pm »
:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
ICSI-първи опит
« Отговор #147 -: Ноември 17, 2005, 21:43:06 pm »
Огинка, мила  :cry:
*
ICSI-първи опит
« Отговор #148 -: Ноември 18, 2005, 08:40:58 am »
Оги, миличка  :cry:
Хич не е честно, да му се не види  :cry:
Но не се съмнявам в теб, че ще се справиш - дръж се, мила
*
ICSI-първи опит
« Отговор #149 -: Ноември 18, 2005, 09:12:39 am »
Оги,толкова сьжалявам :(
*
ICSI-първи опит
« Отговор #150 -: Ноември 18, 2005, 09:16:59 am »
Оги, много ми е мъчно, но вярвам, че ще успееш! Няма начин да не успееш.
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
ICSI-първи опит
« Отговор #151 -: Ноември 18, 2005, 09:17:27 am »
:bighug:  :bighug:  :bighug:
Огинка, дръж се.
Намерихме нашето синче.
*
ICSI-първи опит
« Отговор #152 -: Ноември 18, 2005, 09:43:55 am »
Какво да ти кажа, мила, ти знаеш че съжалявам, но едва ли имаш нужда от нашите съжаления. Както съм ти казвала и преди - ще мине :(
Прегръщам те
*
ICSI-първи опит
« Отговор #153 -: Ноември 18, 2005, 10:20:37 am »
Оги,много ми е мъчно за теб, но ти си силна личност доколкото разбрах до сега и ще се справиш.Не съм писала по темата, но непрекъснато следях как се развиват нещата и за това сега ми е гадно.Кураж, мила.
ICSI-първи опит
« Отговор #154 -: Ноември 18, 2005, 11:08:59 am »
Оги, аз знам че ще успееш, просто явно сега не му е било времето.

Желая ти късмет и много скорошен УСПЕХ!
 :sunshine:
ICSI-първи опит
« Отговор #155 -: Ноември 18, 2005, 11:20:52 am »
Оги, няма да се предаваме, нали? И аз така си казах.. Смело напред и няма начин да не успеем! Цунки!
ICSI-първи опит
« Отговор #156 -: Ноември 18, 2005, 12:50:47 pm »
Много съжалявам Оги! :cry:
Не е справедливо!
Защо не успяхме?!
Но браво на теб, така те искам!
Хленченето няма да ни помогне! Действие!
Аз все още стягам редиците, но .... няма отказване, скоро ще съм на линия!  :) И тоя път вече ще се получи и при нас!
Грация! Няма да е все така!
*
Оги...
« Отговор #157 -: Ноември 18, 2005, 14:32:43 pm »
...Много те целувам! Ще стане, просто трябва да стане!

Бубенцето
ICSI-първи опит
« Отговор #158 -: Ноември 18, 2005, 17:55:07 pm »
Оги, съжалявам.
А лекарствата, които ти е дал доктора няма ли да помогнат с нещо?
*
ICSI-първи опит
« Отговор #159 -: Ноември 18, 2005, 19:14:39 pm »
Мила Оги, дръж се! Няма как да не стане!
 :bighug:
Life is good.
Do what you like,
like what you do.