0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #60 -: Ноември 20, 2007, 11:45:35 am »
Аз също ще правя цветна снимка, при положение, че октомври правих лапаро за премахване на хидросалпингс. Докторът ми каза към края на ноември да правим ЦС. Ако няма нужда да се прави толкова скоро, той защо каза след един месечен цикъл.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #61 -: Ноември 20, 2007, 14:11:36 pm »
Аз също ще правя цветна снимка, при положение, че октомври правих лапаро за премахване на хидросалпингс. Докторът ми каза към края на ноември да правим ЦС. Ако няма нужда да се прави толкова скоро, той защо каза след един месечен цикъл.
Защо по време на лапарото не са проверили проходимостта на тръбите?
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #62 -: Ноември 20, 2007, 16:52:13 pm »
Аз също ще правя цветна снимка, при положение, че октомври правих лапаро за премахване на хидросалпингс. Докторът ми каза към края на ноември да правим ЦС. Ако няма нужда да се прави толкова скоро, той защо каза след един месечен цикъл.
Защо по време на лапарото не са проверили проходимостта на тръбите?
защото не винаги се прави цветна снимка по време на лапароскопията! и на мен явно не са ми направили :(
*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #63 -: Ноември 20, 2007, 17:19:04 pm »
момичета, следва един глупав въпрос от мен, но моля за мнение

Днес направих хидтотубация- двустранно проходими тръби.

Но въпроса ми е, мога ли да съм сигурна че нямам хидросалпинг? Щеше ли да се види днес?

толкова съм happy в момента, че искам да заразя всички :)
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #64 -: Ноември 20, 2007, 18:40:09 pm »
Аида, честито за добрите новини при теб. Виж, за хидросалпинкса не мога да кажа, за съжаление..

Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #65 -: Ноември 20, 2007, 19:56:02 pm »
Аз също ще правя цветна снимка, при положение, че октомври правих лапаро за премахване на хидросалпингс. Докторът ми каза към края на ноември да правим ЦС. Ако няма нужда да се прави толкова скоро, той защо каза след един месечен цикъл.
Понякога се налага снимка, не защото тръбите не са проверени, а заради това което са правили по тях за да се види дали са останали проходими. Н
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #66 -: Ноември 21, 2007, 13:57:53 pm »
Аз също ще правя цветна снимка, при положение, че октомври правих лапаро за премахване на хидросалпингс. Докторът ми каза към края на ноември да правим ЦС. Ако няма нужда да се прави толкова скоро, той защо каза след един месечен цикъл.
Защо по време на лапарото не са проверили проходимостта на тръбите?
Правиха ми цветна снимка по време на операцията и показа, че тръбите са проходими, но трябвало след операцията пак - поне така ми обясниха.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #67 -: Ноември 21, 2007, 14:00:10 pm »
момичета, следва един глупав въпрос от мен, но моля за мнение

Днес направих хидтотубация- двустранно проходими тръби.

Но въпроса ми е, мога ли да съм сигурна че нямам хидросалпинг? Щеше ли да се види днес?

толкова съм happy в момента, че искам да заразя всички :)
Не се притеснявай, мисля, че трябва да се види, поне моя хидросалпинг миналата година беше така установен. Радвай се, че няма, защото е голям проблем.
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #68 -: Ноември 21, 2007, 17:32:12 pm »
 Момичета, забравих да питам док :crazy: относно цената на ЦС в клиника Надежда и  дали аз трябва да си купя контрастното в-во. можете  ли да ми помогнете с информация?
*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #69 -: Ноември 21, 2007, 17:44:25 pm »
eagle, знам че е голям проблем, съжелявм за момичетата, които го имат...
аз изживявам проблемите за които чета, винаги се поставям на мястото на другите докато не се убедя , че при мен няма....и пак не съм 100% спокойна защото днес го няма- утре се появява..застраховка няма

мерси за мнението
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #70 -: Ноември 21, 2007, 22:38:43 pm »
Флауър, мисля, че след като направих моята ЦС писах точно тук, но пак ще го напиша- цената е 120 лева в клиника Надежда. Качваш се горе и отиваш да кажеш, че си за снимка, а после пак слизаш на партера защото там е рентгена. Нищо не купуваш. Там си имат всичко. И не е страшно, да знаеш. Хайде успех и да "докладваш" после :wink:

*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #71 -: Ноември 22, 2007, 09:13:59 am »
Златулка, на кого по-точно трябва да кажеш, че си за снимка, защото не ми е много ясна организацията там? На секретарката, на акушерката, на доктора /едва ли/?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #72 -: Ноември 22, 2007, 14:58:08 pm »
Ами аз да ти кажа така и не знам и досега на кого да се обадя когато ходя там. Ама явно имат някаква връзка и ни извикват (аз досега винаги съм ходела след записан час). Иначе когато ходих за снимката, отидох в чакалнята с масата и там нали има нещо като обособено помещение, направено от дограма..  :oops: Ей там имаше едно момиче и аз направо й казах за какво съм отишла за да ми каже какво да правя. Та тя ми каза, че трябва да сляза долу и да чакам да дойде лекар (може и д-р Персенска да ти направи снимката). Та така стана при мен. Аз съм малко объркана като ходя там понеже така и не знам къде им е информацията на тия хора :oops: Виж при Владимиров нещата са по-очевидни някакси :) Но засега се оправям,де :wink:

*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #73 -: Ноември 22, 2007, 15:18:06 pm »
Златулка, мерси за инфото, ама аз имам още въпроси  :lol:
После веднага ли ти разчетоха снимката, коментирахте ли резултата и бъдещите действия с лекуващия лекар или трябваше специален час да си записваш за това?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #74 -: Ноември 22, 2007, 16:01:24 pm »
eagle, знам че е голям проблем, съжелявм за момичетата, които го имат...
аз изживявам проблемите за които чета, винаги се поставям на мястото на другите докато не се убедя , че при мен няма....и пак не съм 100% спокойна защото днес го няма- утре се появява..застраховка няма

мерси за мнението
Така е, голям проблем е, защото дори да е премахнат, може да се появи отново. Но той се появява при голяма инфекция - при мен е следствие от операция на апендисит от преди 13 години. Наскоро ми правиха лапороскопия за премахване, сега следва цветна снимка, за да се види дали се е появил отново. силно се моля да го няма, в противен случай се налага втора операция, при която ще ми сложат клипса на тръбата, тъй като хидросалпингса действа токсично на ембриона. Звучи ужасно, затова се радвам на всички момичета, които съдбата е предпазила. Късмет ти пожелавам в бебеправеното.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #75 -: Ноември 22, 2007, 16:19:11 pm »
Грейси, снимката става готова буквално докато се облечеш и Стаменов веднага ми каза, че всичко е ок. Понеже ние сме с мъжки фактор, каза също и че не вижда смисъл да чакаме повече. Така че аз нов час за други коментари не съм си записвала.

*
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #76 -: Ноември 22, 2007, 16:23:11 pm »
Благодаря ти за информацията още веднъж  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #77 -: Ноември 22, 2007, 18:41:19 pm »
златулка :bighug: благдаряти за инфото.
Аз не съм се стреснала от замата процедура (вече съм минала по този път), но  не съм учаквала такова развитие на нещата  :dontknow:, защото се готвих(психически и финансово)да сапочна икси този месец.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #78 -: Ноември 22, 2007, 19:31:43 pm »
Флауър, съжалявам, че нещата за теб се отлагат за януари, но по-важно е док да е сигурен, че всичко с тръбите е наред. А и януари месец ми звучи добре за едно ново начало. Аз много се надявах при нас да е тогава, но ние се отлагаме за след януари..

Re: Преди цветна снимка :)
« Отговор #79 -: Ноември 22, 2007, 20:07:03 pm »
Така като гледам гадната лелка ще ми дойде към 10.12, а екипа излизал в  отпуск към 15 и най вероятно може  ЦС да я отложим за януари, а икси -то  :dontknow: