0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Петна по дрехите
« Отговор #60 -: Септември 27, 2008, 09:04:22 am »
За петна използвам освен Вениш и домашен сапун  :oops: Дрехата се накисва в гореща вода и хубаво се натърква. Като преседи 1 ден се изплаква.По същия начин използвам и кутия "Тест".

Re: Петна по дрехите
« Отговор #61 -: Ноември 14, 2008, 18:51:03 pm »
 :bighug:аз съм мого доволна от тест гел почиства всякакви петна :D :D :D 8) 8)
ПОЧИСТВАНЕ НА ПЕТНА
« Отговор #62 -: Ноември 14, 2008, 19:01:42 pm »
НЯКОИ ЧИСТИЛЛИЕ БЛАЖНА БОЯ ОТ ЯКЕ
Re: ПОЧИСТВАНЕ НА ПЕТНА
« Отговор #63 -: Януари 10, 2009, 23:50:08 pm »
Да. Много лесно се маха с разтворител за боя. Добре е да направиш тампон от памук, завит в марля и да натриеш внимателно с него.
*
Re: ПОЧИСТВАНЕ НА ПЕТНА
« Отговор #64 -: Януари 28, 2009, 11:55:12 am »
Вмъквам се в чужда тема, но пак става въпрос за петна и няма смисъл да пускам нова тема.
Та от 2 седмици не ми върви с прането - първо си оцветих зелена хавлия с червена блуза, а снощи бяло плетено поло / памучно, дебело /, което стана на места с кафеникави петна..от невнимание. Прах го веднага отново и на висока температура , но петната останаха. Ако някой се е спасявал от подобни петна, моля давайте съвети.
Re: ПОЧИСТВАНЕ НА ПЕТНА
« Отговор #65 -: Януари 30, 2009, 12:52:20 pm »
Оцветяването на дрехите просто не може да се оправи с нищо Пробвала съм с какво ли не Нестава
*
Re: ПОЧИСТВАНЕ НА ПЕТНА
« Отговор #66 -: Януари 30, 2009, 12:54:11 pm »
 :lol: :lol: :lol: Чудесно, ще купувам нови.

А извън майтапа - благодаря ти.
Аз друг път съм се справяла, но този..не.
Re: Петна по дрехите
« Отговор #67 -: Ноември 13, 2009, 12:08:58 pm »
МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КАК ДА ИЗЧИСТЯ ПЕТНАТА ОТ СЛИВИ ОТ МОЯТА БЯЛА БЛУЗА ПРОБВАХ С ВЕНИШ И КИСЕЛО МЛЯКО НО НИШТО НЕ СТАВА
Re: Петна по дрехите
« Отговор #68 -: Юни 09, 2010, 21:52:36 pm »
Нацапах си дънките с черна боя, то са няколко малко по - големи точки ама се вижда... с какво мога да ги махна.... ?? Мерси предварително.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Петна по дрехите
« Отговор #69 -: Юни 09, 2010, 21:57:12 pm »
бензин? разредител за боя?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Петна по дрехите
« Отговор #70 -: Юни 09, 2010, 21:57:25 pm »
МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КАК ДА ИЗЧИСТЯ ПЕТНАТА ОТ СЛИВИ ОТ МОЯТА БЯЛА БЛУЗА ПРОБВАХ С ВЕНИШ И КИСЕЛО МЛЯКО НО НИШТО НЕ СТАВА

белина?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #71 -: Юни 09, 2010, 22:03:41 pm »
трезон, ужасен е но от бяло маха всичко.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Петна по дрехите
« Отговор #72 -: Юни 09, 2010, 23:31:49 pm »
трезон, ужасен е но от бяло маха всичко.

гусжа, Тризон е антибактериален препарат, съдържащ хлор. също както белината. хлорът е това, което разтваря и съответно - избелва.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #73 -: Юни 09, 2010, 23:33:25 pm »
знам бе гусжа, ама е по-силен, предполгама концентрацията на хлор е по-голяма :wink:
*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #74 -: Юни 23, 2010, 17:13:12 pm »
А петно от домат от блуза бяло и черно?


Re: Петна по дрехите
« Отговор #75 -: Юни 23, 2010, 17:31:01 pm »
Момичета и аз имам един въпрос..
Как да изчистя химикал на бяла изкуственна кожа,цялата ми чанта,т.е бялата и част ,изрисувана с химикал.Търках със спирт ,одеколон ,не става.

*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #76 -: Юни 23, 2010, 17:46:47 pm »
Аз бих искала да попитам как мога да изпера петноот мазнина от рокля която е 100 процента вискоза. Прана е в пералня при 40 градуса с прах за пране ,но петно като че ли още има макар и малко да избледня ,но ми се иска напълно да го махна. Роклята е в лилаво...
*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #77 -: Юни 23, 2010, 19:49:06 pm »
за петното от домат, както и други петна от храни, използвам една химикалка на Ариел
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Петна по дрехите
« Отговор #78 -: Юни 23, 2010, 22:30:45 pm »
трезон, ужасен е но от бяло маха всичко.

гусжа, Тризон е антибактериален препарат, съдържащ хлор. също както белината. хлорът е това, което разтваря и съответно - избелва.


Лекета от домат масово по една бяла рокличка напръсках със Саво (препарат за мухъл). Нямах никакъв хлор и реших да пробвам - стана, изчисти ги за секунди :oops:, но ще търся тая писалка на Ариел.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #79 -: Юни 23, 2010, 22:44:31 pm »
Леле, ми то не е ли опасно със Саво? Ние мажем с него стените у дома против мухъл. Та ми мирише толкова силно, че знам ли ...