0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Петна по дрехите
« Отговор #40 -: Ноември 03, 2007, 19:37:38 pm »
Незнам мила,гаранция не мога да дам,аз имах едно петно от мазнина,старо,не излизаше с нищо а с Меглио успя.Дано и при теб изчезне.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Петна по дрехите
« Отговор #41 -: Ноември 04, 2007, 10:44:15 am »
Това Меглио ще взема още днес да го потърся! Милото много се плеска, абе -направо си ходи с менюто по дрехите... А пък доста често е с костюми и ризите му направо ме побъркват. Има едно старо петно от кетчуп на любимата си риза и не излиза с нищо! А за Пулирапида - открих го преди около 3 години и просто е безотказен за фаянс, теракот, гранитогрес, варовик... страхотен е! На скоро мама ме светна за продуктите на Перилис - този за мазни петна - сиво шише - чисти страхотно! Фурната ми направо светна! Керамичния плот чистя с обикновен препарат за чинии. Насипвам върху плота и после с грапавата страна на гъбичка, а след това минавам с влажна кърпа, полирам и светва като нов!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #42 -: Март 15, 2008, 22:23:32 pm »
Спецално заради една памучна ризка която преди доста време нацапах с кетчуп (и не излиза с нищо)се амбицирах и издирих meglio lo sgrassatore изпрах я и третирах с препарата,но петното само поизбледня.Въпроса ми е как процедирате-оставяте го известно време ,или търкате веднага?
Мерси предварително
 :)
*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #43 -: Март 16, 2008, 20:56:41 pm »
Не съм сигорна, но мисля че първо трябва да сложиш препарата,така да постои малко и след това да се пере.Аз ползвам вениш и в тази последователност процедирам.
Re: Петна по дрехите
« Отговор #44 -: Март 16, 2008, 21:42:25 pm »
Спецално заради една памучна ризка която преди доста време нацапах с кетчуп (и не излиза с нищо)се амбицирах и издирих meglio lo sgrassatore изпрах я и третирах с препарата,но петното само поизбледня.Въпроса ми е как процедирате-оставяте го известно време ,или търкате веднага?
Мерси предварително
 :)

Аз горещо ти препоръчвам Спот на Перилис. Маха всякакви петна- безотказно! Изпробвано е ;)
*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #45 -: Март 17, 2008, 09:53:39 am »
благодаря !
ще взема да го пробвам този спот пък да видим :lol:
Re: Петна по дрехите
« Отговор #46 -: Март 24, 2008, 16:46:50 pm »
А за петно от ръжда? :?Една пола я развалих, като я бях забравила накисната едно денонощие и беше пуснало от тик-так копчетата.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Петна по дрехите
« Отговор #47 -: Март 24, 2008, 18:01:44 pm »
 за ръжда нямам опит -ама пробвай- аз съм абсолютен фен на Меглио -откакто един приятел ни каза за него   ,винаги   го имам  под ръка - за накапано и  омазнено и какво ли не  друго е много ефективен
само съм забелязала ,че ако някакво петно го изпера без препарат,после и с препарат по трудно излиза-като че ли вече се фиксира след прането и изсъхването
« Последна редакция: Март 24, 2008, 18:05:57 pm от nimika »


Re: Петна по дрехите
« Отговор #48 -: Март 24, 2008, 22:19:20 pm »
Ще пробвам.Мерси.То по-зле едва ли ще стане.
*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #49 -: Март 25, 2008, 12:04:55 pm »
купих си Меглио.аз ли греша незнам някъде, но се опитах да махна 1-2 петънца, и нищо не стана.стоят си. :x
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #50 -: Март 25, 2008, 12:24:38 pm »
Нийче, аз напръсквам петното и го оставям малко, а после мятам в пералнята.
До сега нямам неизлязло петно с Меглио!
*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #51 -: Март 25, 2008, 12:28:39 pm »
и аз така направих :(. дали има значение,че петното беше старо и затова не излезе незнам
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #52 -: Март 25, 2008, 19:35:52 pm »
Хм, незнам!Да не би да са почнали да правят и Мегиото фалшиво, т.е. гаражно производтво, а да го продават за оригинал? :?
Re: Петна по дрехите
« Отговор #53 -: Март 25, 2008, 23:59:39 pm »
Ползвам Меглио от доста време и мога да направя разлика. Последният път, когато си го купих, съжалих. Имам съмнения, че както казва Мимка е фалшиво, т.е. гаражно производство  :x
Re: Петна по дрехите
« Отговор #54 -: Март 26, 2008, 06:38:03 am »
Девойки, не е нужно да е гаражно производство - просто са преместили мястото, където се прави - например първо е било в Италия, сега, поради икономически интереси, се прави в Турция, Полша, Румъния (например) ....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Петна по дрехите
« Отговор #55 -: Март 26, 2008, 07:17:32 am »
Pepka, слънце, беше споменала за някакъв препарат Спот.Я раздуй малко повече, че Меглиото ми е на свършване, а взех да се плаша от новите партиди-дали да не сменя малко.
Какво представлява този препарат, как действа, на каква цена е и откъде в Разград може да се купи?
Re: Петна по дрехите
« Отговор #56 -: Март 28, 2008, 00:14:01 am »
http://www.perilis.com/
Мимка, това е сайта им, можеш да разгледаш продуктите им.

http://www.perilis.com/preparati/prep.po4istwane_uporiti_petna.html
това е препарата за отстраняване на петна

Като се видим, ще ти кажа от къде да го купиш ;)
Re: Петна по дрехите
« Отговор #57 -: Март 28, 2008, 21:35:20 pm »
Да се отчета- третирах с Меглио три петна по три отделни дрехи- това с ръждата си остана, както и едно старо петно, даже не си спомням от какво е(толкова отдавна е значи).Изпра ми се най-пресното петно, което е от една седмица само.Ще взема да пробвам този spot.Дано да е по-ефективен.
« Последна редакция: Март 28, 2008, 21:38:16 pm от Macinka »
Re: Петна по дрехите
« Отговор #58 -: Септември 23, 2008, 09:35:54 am »
na novite mi danki ima kojen etiket i poznai te kakvo stana pusna?pusna...kakvo da pravq?4ux za meglio dali 6te se spravi s tozi probelm?
« Последна редакция: Септември 23, 2008, 10:02:22 am от JOJO 1990 »
Re: Петна по дрехите
« Отговор #59 -: Септември 23, 2008, 10:58:56 am »
За петна по дрехите Spot,Меглио също не е лошо на Spot ми е махал петна които Меглио неможа.