0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Как се измерва базална температура?
« Отговор #380 -: Ноември 23, 2017, 16:25:32 pm »
Здравейте момичета, принципно редовно си меря БТ, освен този месец. Този месец реших да заложа на тестове за овулация ( с мъжа ми доста се постарахме около дните на овуто и след това ), до М ми остават още шест дни но от няколко дни спя, многото спя, спя през цялата вечер и първата полувина на на деня. Стомаха ми стана доста раздразнителен ( дори два пъти ми се догади след секс ), изключително изморена съм без да имам причина за това. Друго което забелязах е болката в гърдите ( такава нямам ) което е странно понеже обикновенно преди цикъл ме болят ужасно много. Принципно преди цикъл БТ ми е м/у 37 и 37,2 градуса ( МЕРЯ в дупето), тази сутрин въпреки, че бях решила да не МЕРЯ БТ бръкнах в нощното си шкафче и изкарах термометъра и това което ме изненада е че БТ ми беше 37,6!!! Нормално ли е това, що за чудо е.... никога не съм си отчитала такава температура до сега. Знам, че е рано да мисля, че съм бременна понеже до М имам моите 6 дни, чудя се дали не съм пипнала някакъв вирус ... или пък съм бременна? Много ме озадачи това нормална ли е тази температура? Вие как мислите?