0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Впечатления и резултати от Харвест
« -: Септември 04, 2007, 20:54:32 pm »
Някой има ли впечатления и резултати от Харвест! :D
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #1 -: Септември 10, 2007, 21:13:55 pm »
След три месечен прием дава добри резултати, относно SDI теста .
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #2 -: Септември 12, 2007, 01:29:32 am »
Здравейте,
Харвест ми предписа д-р Личев от МЦ в Плевен. След SDI тест (което включваше разширена спермограма - 160 лева). Преди лечението, което продължи 3 месеца, имах 6% Нормокинетични сперматозоиди. В момента, след приключване, имам 29%. Продължавам с Цинк, Трибестан, Витамин Е и Витамин Ц и последното не го помня. Ще видим. В момента правим ICSI и стискам палци да не се влошат при мен нещата.

това е .. ако има нещо повече да питате - bebe@orbitel.bg
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #3 -: Септември 14, 2007, 12:46:53 pm »
При мен след 1месец Харвест,д-р Личев ми предписа: Super Anti-Oxidant Protective Complex. При контролния SDI не ме и правена спермограма, или поне аз не съм питал или не знам че се прави.
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #4 -: Септември 14, 2007, 12:57:10 pm »
Какво е Харвест?
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #5 -: Септември 15, 2007, 19:43:02 pm »
При мен след 1месец Харвест,д-р Личев ми предписа: Super Anti-Oxidant Protective Complex. При контролния SDI не ме и правена спермограма, или поне аз не съм питал или не знам че се прави.
Би ли ми казал какъв ти беше резултата от първия SDI тест и след лечението с колко се промени?
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #6 -: Септември 17, 2007, 17:56:02 pm »
Това е цитат от първия тест: 1."Стойността на ДНК-фрагментационния индекс е 21.00, което определя добър до среден оплодителен потенциал. На тази база моята препоръка е да не участватев бъдеща ин витро процедура, поради сравнително високата степен на фрагментация на ДНК в ядрото на сперматозоидите"
2. Втория SDI ми е 18.4%
През това време не съм употребявал много алкохол, а и не пуша от 2.5год
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #7 -: Септември 18, 2007, 14:52:42 pm »
Док , благодаря ти за отговора. Ще очаквам да се похвалиш с положителен резултат след инвитрото. Успех.
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #8 -: Септември 24, 2007, 13:35:50 pm »
Да се включа и аз от името на съпруга ми. Първият SDI-тест правихме на 29.06.2007г. с резултат 18,3%. Д-р Личев му назначи тримесечен курс с Харвест и чай от магарешки трън и бабини зъби. След два месеца лечение направихме контролен тест по настояване на Д-р Личев. Резултатът е от 14.09.2007г. и вече е в референтни стойности - 11,1%. Препоръките са да пие 3*1 табл.Super antioxidant protective complex до следващ опит инвитро за поддържане на постигнатия резултат.
Сега се подготвяме за следващия опит, който се надяваме да е последен.
Така че лично на съпруга ми лечението с Харвест даде отлични резултати за сравнително кратко време.Ако някой има нужда от повече инфо може да ми пише на лични.
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #9 -: Септември 24, 2007, 22:41:59 pm »
Какво ХАРВЕСТ? Може ли да ни обясните и за какво по точно помага?Благодаря Ви предварително.
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #10 -: Септември 25, 2007, 10:19:51 am »
Да и аз бих искала да зная повече!
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #11 -: Септември 25, 2007, 11:48:52 am »
"Харвест е хранителна добавка под формата на прах, която съдържа плодови екстрактиот дива боровинка,семена на грозде, семена от малина, плод на шипка, дива US боровинка и кора от бор;Витамин С,вит.К,коензимQ10,Ацетил-Л-Карнитин,някои видове живи клетки от селекционирани щамове".  Не ми се пишат, че са много изчанчени.
Харвест или съкратено "Х", подобрява показателите на спермограмата и SDI-теста при мъжете. "Х" увеличава вероятността за зачеване по естествен начин и успеваемостта от бъдещи процедури / ICSI и инсеминация/
"Х" стимулира сперматогенезата,увеличава бр.сперматозоиди, тяхната подвижност, морфология и др. Цената му е около 160лв, заедно със Суправит които се изписват от д-р Личев-Плевен
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #12 -: Септември 25, 2007, 12:23:16 pm »
Моля да ме извините , но и аз имам питане!
Какво е SDI-тест?
Тази хр. добавка на кой производител е ?

*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #13 -: Септември 25, 2007, 13:37:17 pm »
Клио много изчерпателно, сигурно е  имало подобрение при вас, ще споделиш ли?Много добре звучи съдържанието ама и ценичката не лъже, предполагам не е само за мъже.Как да се снабдим с елексира,направо ми погали ушите това "увеличава вероятността за естествено зачеване" :D
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #14 -: Септември 25, 2007, 13:58:33 pm »
Ефирче виж това
http://www.ivfpleven.com/index.php?l=49
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #15 -: Септември 25, 2007, 14:44:26 pm »
Мерси , ised!

Поразпитах за този препарат , в аптечната мрежа го няма. Остава вариант - разпостранение с директна търговия или .....?
« Последна редакция: Септември 25, 2007, 15:35:24 pm от Efirche »
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #16 -: Септември 25, 2007, 17:52:14 pm »
И аз благодаря за отговора!
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #17 -: Септември 25, 2007, 21:14:11 pm »
Няма до в аптеките.Прати ни го д-р Личев с куриер.Цената е около 160 лв. заедно със суправита.Това е цената за количество,което стига за 1 месец.Производител е КЕНДИ.
Относно резултата при нас,погледнете резултатите на DOK-той ми е съпруг.
Аз съм малко Тома Неверни,ама какво да се прави.
Общо взето след едномесечен прием има подобрение.
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #18 -: Септември 26, 2007, 16:12:07 pm »
Клио не се отказвайте и поддържайте връзка с Личев. Моят мъж има значително подобрение при положение, че не можа да спази изцяло предписания му режим. Издържа без цигари само 20 дни, не спря и да пие, но пък се стараеше да прие редовно прахчетата и чая. Сам си признаваше че има дни в които забравя да пие една доза. На мен ми прилоша и много се притеснявах от контролния тест. Като видях резултатите малко ми олекна. Днес му пуснахме и контролна спермограма при Д-р Даскалова, защото сме от Пловдив. Обещавам да пиша какви са резултатите. На всички други да поясня, че Харвест се произвежда от Кенди специално за Клиниката в Плевен и се купува само от тях. Така че не го търсете в търговската мрежа. На мен ми го изпращаха по куриер и в Пловдив пристигаше за един ден.Д-р Личев е страхотен, много е отзивчив и гледа да помога колкото може. Ние лично сме доволни, да видим какво ще стане следващия път. Успех на всички, които имат мъжки фактор.