0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #20 -: Септември 27, 2007, 15:05:47 pm »
Клио , Сигнус   :thankyousign:

Ако не възразявате , още въпроси :
1.Има ли начин да се поръча Харвест , без при това да е задължителен прегледа при този лекар?
2.Изисква ли се спиране на цигари и пр. ограничения при този прием?
3.Къде на друго място , може да се направи SDI тест и каква е горе-долу цената му?
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #21 -: Септември 27, 2007, 16:16:52 pm »
SDI тест в Плевен знам че се прави
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #22 -: Септември 28, 2007, 13:35:02 pm »
От разговора, който имахме с д-р Личев, рабрах че Харвест се назначава от него само след направен SDI-тест. Предполагам че не е задължително да е направен при тях. В София, в клиниката на Владимиров, д-р Тачева също прави въпросния тест, но не знам срещу каква цена. Аз мисля че може да се вярва на Плевенската клиника. А цената там на SDI-теста е 160.00лв., като контролния такъв след известен период от време е безплатен.
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #23 -: Септември 28, 2007, 19:42:17 pm »
Здравей Efirche! Лично съм разговарял със създателя на Харвест, но той изрично ми каза че лекарството е разработка за д-р Личев и според договора само той маже да го продава  :( . Според мен по добре цигарите да се откажат въобще, аз лично не пуша от 2,5 год. Д-р Тачева като видя разликите преди и след не можеше да повярва. Успех
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #24 -: Септември 29, 2007, 11:32:04 am »
Благодаря , DOK!
Всъщност , свързах се с Кенди , те ми казаха точно това ,което и ти.
Дадоха ми телефона на д-р Личев , говорих с него .
Като всеки лекар и той смята ,че този препарат , може да е добър за едни ,а за други не ,т.е. не го изписва "на сляпо".
Смутена съм ,малко.
Нали това е хранителна добавка. Чета състава , не виждам нищо специфично...
Не знам ,знаете как е , човек става резервиран ,когато е натрупал стаж с различни лекари .
А за цигарите -мисията невъзможна ,при съпруга ми. :(
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #25 -: Септември 29, 2007, 16:38:43 pm »
Цигарите са в основата на всички здравни проблеми! Пушил съм по една кутия на ден, и сега като си помисля съм бил ненормален!!!! Трудно е, но при силна воля всичко става. Успех  :D
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #26 -: Септември 30, 2007, 01:36:10 am »
Здравейте.Може ли някой да ми каже за ХАРВЕСТ -дали подобрява подвижността на сперматозоидите?Благодаря Ви предварително
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #27 -: Септември 30, 2007, 12:23:27 pm »
HI diksa!
На листовката от Харвест пише: "Х. подобрява качеството на семенната течност- увеличава бр. на сперматозоидите, тяхната подвижност, подобрява тяхната морфологиятя, подпомага узряването и капацитирането на сперматозоидите"
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #28 -: Октомври 01, 2007, 21:35:08 pm »
Що бе д-ре Личев, така ограничавате пазара, ми ако сте измислили вие тази чудорворна смеска да ви плащат патен, фирмата производител и да могат и други лекари да го изписват, не виждам какъв е и проблема една хранителна добавка, средно интелигентен или повече интелигентен човек да може да си я самоназначи, така и печалбата ще ви се вдигне повечко, нали не мислите, че ще хукнат всички само заради някаква добавка при вас, далечко сте, лекарството е скъпо транспотрните разходи също.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #29 -: Октомври 01, 2007, 22:49:06 pm »
Хайде Моля Ви кажете как да си поръчаме това лекарство ХАРВЕСТ.Ако някой има идея нека я сподели.Нали все пак всички сме с някакав проблем от мъжки хактор.Толкова ли е трудно да си я купим сами?Щом на листовката пише че подобрява качеството на спермотозоидите-подвижността и т.н. мисля че всеки с подобен проблем би решил да ги взе.Все пак става въпрос за хранителна добавка.
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #30 -: Октомври 02, 2007, 09:10:01 am »
Пак ви повтарям, че говорих лично с професора който я е разработил специално за Личев, и той ме отряза!За да си я поръчаш, първо SDI, после 
Харвест! Така беше при мен. :)
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #31 -: Октомври 02, 2007, 12:03:29 pm »
Не знам дали може да се намеся в тази тема, при нас нямаше подобрение от Харвест. Дори напротив, имаше влошаване. Причината беше, че не бяха направнени никакви изследвания на моя приятел, а само спермограма и един друг тест и след това му беше предписан този Харвест. Да не ви занимавам с цялата история, благодарение на едно момиче от форума (тя си знае коя е :bighug:) се насочихме към други лекари и в крайна сметка се оказа, че нещата се влошават заради образувание на тестиса, което вече оперирахме и заради тумор в мозъка, за който сега ще провеждаме лечение и се надявам да избегнем операция.
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #32 -: Октомври 02, 2007, 19:08:54 pm »
Пак ви повтарям, че говорих лично с професора който я е разработил специално за Личев, и той ме отряза!За да си я поръчаш, първо SDI, после 
Харвест! Така беше при мен. :)
Чудесно, ама си говорим на различни езици SDI може да се направи и на друго място, е е задължително да е в Плевен. За тва обръщението ми е към д-р  Личев не към професора с който си говорил.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #33 -: Октомври 02, 2007, 19:15:06 pm »
Не знам дали може да се намеся в тази тема, при нас нямаше подобрение от Харвест. Дори напротив, имаше влошаване. Причината беше, че не бяха направнени никакви изследвания на моя приятел, а само спермограма и един друг тест и след това му беше предписан този Харвест. Да не ви занимавам с цялата история, благодарение на едно момиче от форума (тя си знае коя е :bighug:) се насочихме към други лекари и в крайна сметка се оказа, че нещата се влошават заради образувание на тестиса, което вече оперирахме и заради тумор в мозъка, за който сега ще провеждаме лечение и се надявам да избегнем операция.
За тук ти е мнението, даже и по-подробно можеш да разкажеш, хубаво е когато се коментира нещо да се чуят и двете страни, винаги има много доволни и много недоволи, на база тези мнения следващите преценяват дали си струва.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #34 -: Октомври 03, 2007, 10:26:17 am »
Вижте, според мен,условието първо SDI после харвест,поставя под съмнение достоверността на SDI теста.Тук всички сме си патили от комерсиално отношение на лекари, как мога да съм сигурна, че резултатите не се влияят от това ,колко парички ше приберем от тестове хранителни добавки и т.н.Не казвам, че случая е такъв, имам страхотни впечатления от Доцент Конова и вярвам, че е събрала кадърни специалисти с висок морал, но пък не мога и да не го допусна "напатила съм се".Предстои ни да направим SDI в Плевен , гадно ми ,че съмнението се загнезди в ума ми.   
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #35 -: Октомври 03, 2007, 11:51:45 am »
ised , точно по тази причина аз съм на принципа - По делата им ще ги познаете!
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #36 -: Октомври 05, 2007, 00:23:24 am »
Трудно се събира екип от единомислещи и всеотдайни хора :?, за съжаление.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #37 -: Октомври 09, 2007, 18:19:37 pm »
 Ние скоро ще започнем четвърти месец с Харвест. Когато ни го изписа док. твърдеше , че с този препарат вероятността да забременея е голяма. До момента няма , обаче никакъв резултат. От мъжа ми зная , че на 3 -ти месец тр. да направим контролна спермограма, но док. упорито твърди , че е рано , въпреки , че така му е казал в началото. Започва да ми намирисва на конспирация цялата тази работа. Диагнозата ни е астенотератозооспермия. Започнахме да мислим вече за инсе или икси. Как да постъпим? :(
*
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #38 -: Октомври 09, 2007, 21:10:40 pm »
Аз лично да ви кажа, този SDI въобще не знам как го правят и какво правят в Плевен? След като само там го правят, как мога да разбера дали е реален или са само проценти? Във всички случаи предписват Харвест,Суправит и т.н! Всеки се хваща като удавник за сламка в нашия случай, дай да го правим, пак ще видим! Аз лично мисля така :D
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #39 -: Октомври 10, 2007, 16:25:45 pm »
Аз пък се чудя, ако наистина манипулират резултатите от SDI теста, защо го правят. Има ли смисъл за 180 лв. да го правиш и да лъжеш хората, плюс това медицината е хуманна професия и там трябва да няма лъжа, поне в резултатите от изследванията.
SDI  теста е дошъл у нас от чужбина, там също го правят основно на мъжете с лоша спермограма.
Вие мислите ли, че не са реални резултатите от SDI теста в Плевен?