0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета.
Доста изчетох за тази баба Куна. Просто ми е любопитно познала ли е до сега на някоя от Вас за предстояща бременност.
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #1 -: Август 29, 2007, 18:55:05 pm »
Аз си чакам да дойде септември месец. :lol: Тогава ще се отчета. :wink: :D
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #2 -: Август 29, 2007, 19:30:30 pm »
Уточни кой септември точно, ако е този ми то не останало, имаш два дена  :wink: Дано, дано!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #3 -: Август 30, 2007, 02:10:24 am »
А дано да е този, че вече много септемврита станаха и ми омръзна да чакам.
Иначе за този става въпрос.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #4 -: Август 30, 2007, 10:07:30 am »
Дано да имаш добра новина и аз пих билките,но на мен ми каза,че ще имаме дете през 2008г.не ми каза кога ще забременея точно.Така,че и аз чакам.Успех мила дано септември 2007г.да е най-щастливия за теб.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #5 -: Август 30, 2007, 11:28:12 am »
Алекс, а ти след като си преминала през инвитро защо питаш за баба Куна, за която има толкова много писане в различни теми? Колко пъти да повтаряме, че тя дава една и съща рецепта на всички и че ако е станало забременяване след това, то просто е било въпрос на време. Аз лично съм си загубила доста време от ходене по такива лечителки, затова ми е болно като чета как вместо да се отиде в специализирана клиника, се надяваме с чудо да се решат проблеми, от които разбират определени специалисти.
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #6 -: Август 30, 2007, 11:36:09 am »
Какво е пък това сега с тази баба Куна?Наистина ли раз4итате на баба Куна да ви каже кога 6те забременеете и да ви помогне?Не вярвам на о4ите си.Успех на вси4ки ви желая,но успеха едва ли 6те дойде от баба Куна.
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #7 -: Август 30, 2007, 11:39:37 am »
На мен баба ти Куна ми позна,с което не искам да давам напразни надежди на никого.
Просто след ходенето ми при нея се обърнах към специализирана клиника - при д-р Владимиров и така,нещата се случиха скоро след това.
Успех желая на всички все още неуспели момичета още през този септември!!!
 :blowingdust:
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #8 -: Август 30, 2007, 11:54:48 am »
Виж,д-р Владимиров ми зву4и по-добре.
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #9 -: Август 30, 2007, 11:58:03 am »
Ле, наистина подвеждаш адиториата. Ти имаше само хормонален проблем и след успешната намеса на д-р Владимиров забременя веднага.
« Последна редакция: Август 30, 2007, 11:59:40 am от miusli »
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #10 -: Август 30, 2007, 12:36:14 pm »
Аз предлагам на баба Куна , да й връчим медал- "златно ембрионче" и да я направим почетен член на форума ! :wink:
 :D
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #11 -: Август 30, 2007, 13:11:54 pm »
Аз предлагам на баба Куна , да й връчим медал- "златно ембрионче" и да я направим почетен член на форума ! :wink:
 :D
  :balk_602:
Мога, стига да искам.
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #12 -: Август 30, 2007, 14:04:38 pm »
Абе толкова се изписа за тази баба Куна, толкова известна стана, че вече може някой холивудски продуцент и да й отреди главната роля в сериал. :P
Нещо като "Доктор  8O  баба Куна - лечителката"  :lol:   :wink:
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #13 -: Август 30, 2007, 14:36:28 pm »
Момичета, защо сте такива лошички. Може и бабата да има някаква дарба и да познава. Колкото до билките, нада ли имат големи лечебни свойства, но самовнушението, че си помагаш с тях е достатъчно за да подхрани позитивното мислене, и да те изкара от отчаянието. Тук никой не казва, че трябва да се осланяш само и единствено на алтернативната медицина.
Аз лично не съм била при такава лечителка, но е била моя близка и съответната ми е познала много неща, при това доста съществени. Най-важното от които предстои. Надявам се скоро да се сбъдне. Казала го е преди година. Тогава не вярвах, но надеждеждата ме крепеше в това време.
/>
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #14 -: Август 30, 2007, 14:50:58 pm »
Аз предлагам на баба Куна , да й връчим медал- "златно ембрионче" и да я направим почетен член на форума ! :wink:
 :D
  :balk_602:

жужка, недей така,защото знаеш ли още колко баби Куни ще изкочат, на които да се кланяме  :youwoman:  и ще искат медали и звания? Работата става дебела.  :lol:
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #15 -: Август 30, 2007, 15:57:13 pm »
аз лично, не вярвам в лечители и разни такива  :?, мисля че тяхната роля е да накарат човек да повярва силно в това което наистина желае. а защо ни е тогава да си хабим парите и нервите по такива хора
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #16 -: Август 30, 2007, 16:01:30 pm »
Момичета, защо сте такива лошички. Може и бабата да има някаква дарба и да познава.

Аз нищо против баба Куна нямам.Ама хората учили,учили,специализирали,и в някои случаи се оказват безсилни да решат проблема,и изведнъж се явява баба Куна/лечителката с торбата с билките и листчетата и решава проблема. Наистина би станал добър сценарий за филм :lol:
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #17 -: Август 30, 2007, 16:29:54 pm »
Е, ти сега,  :D Тя жената се е опитала да вдъхне надежда на момичета, че ще гушкат своето съкровище (някога). До колкото прочетох тя пари не взема, така че не виждам лошо в това да се опитва (по някакъв начин) да "помогне".
/>
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #18 -: Август 30, 2007, 16:33:41 pm »
Евала на баба Куна че се опитва да помага.Няма нищо лошо естествено,само ми стана забавно :D
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #19 -: Август 30, 2007, 17:20:55 pm »
Значи,според баба ви Куна аз трябваше вече да съм бременна и април да родя момче :lol:Както сами разбирате това не се е случило и няма да се случи,докато не се намеси специалист/особено при нас с олигозооспермия/А колкото до парите,взима и още как/за здраве/ :wink:Но ако все още има някой,който като мен се хваща на всичко,нека не разчита на нея,а да потърси специалист по репродукция.Това е истината!Поздрави на всички! :)