0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #20 -: Август 30, 2007, 17:48:53 pm »
Добре де, какви са толкоз тези билки на Баба Куна, да вземем да публикуваме рецептата и който иска да си ги взима като спомагателно лечение ( заедно с основното от клиниката по стерилитет )
Освен това има ли някаква разлика примерно между билките на баба Куна и тези , които дават в аптеката на Поп Богомил ( аз лично на тях съм по склонна да се доверя) и пак казвам само като спомагателно лечение, но в никакъв случай само на тях..
Хайде Успех на всички...пък с билки , без билки, важното е дет се вика резултат да има;-))))) :wink:  :D
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #21 -: Август 30, 2007, 19:02:12 pm »
/А колкото до парите,взима и още как/за здраве/ :wink:

Ей, баба ви Куна от здраве няма да се отърве :jump12:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #22 -: Август 30, 2007, 20:40:37 pm »
Много неприятни изказвания.Момичето просто попита дали на някого е помогнала,а не дали някой вярвя на бабата или не.Всеки си има собствено мнение сам решава при кого да отиде.А колкото до парите на мен също не ми взе,искаше само обратно адресиран плик,за да ти прати отговора,пък и какво значи да "ти познае"тя нали е билкарка,а не врачка.Явно доста момичета са се обърнали към нея с надежда,че ще помогне,щом толкова се изписа във форума за тази жена,все пак билките ако не помогна няма да навредят.Това е разбира се мое мнение,но със сигурност злобата вреди.Това си е мое мнение.Успех желая на всички ви. :sucky: :dance2: :blowingdust2:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #23 -: Август 30, 2007, 21:45:03 pm »
Много неприятни изказвания.Момичето просто попита дали на някого е помогнала,а не дали някой вярвя на бабата или не.Всеки си има собствено мнение сам решава при кого да отиде.А колкото до парите на мен също не ми взе,искаше само обратно адресиран плик,за да ти прати отговора,пък и какво значи да "ти познае"тя нали е билкарка,а не врачка.Явно доста момичета са се обърнали към нея с надежда,че ще помогне,щом толкова се изписа във форума за тази жена,все пак билките ако не помогна няма да навредят.Това е разбира се мое мнение,но със сигурност злобата вреди.
Има една мисъл: "Често, когато се спънем в истината, намираме сили да станем и да продължим напред !!!"
Стига с експлоатацията на думата "злоба" :)
Когато някой се опитва да помогне на друг да прогледне, е лош, само защото иска да помогне  :lol:
Истината почти винаги е неудобна, но трябва ли да я пренебрегваме?!?! :)
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #24 -: Август 30, 2007, 21:46:37 pm »
/А колкото до парите,взима и още как/за здраве/ :wink:

Ей, баба ви Куна от здраве няма да се отърве :jump12:
аз ходих при баба Куна преди около 6 месеца ,не ми позна но не ми е взела една стотинка
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #25 -: Август 30, 2007, 22:13:09 pm »

Когато някой се опитва да помогне на друг да прогледне, е лош, само защото иска да помогне  :lol:
Истината почти винаги е неудобна, но трябва ли да я пренебрегваме?!?! :)[/b][/i][/color]
[/quote]Никой не пренебрегва съветите и помоща нали именно за това четем форума и разчитаме на протегната ръка,а не на язвителни забележки.Просто защитих момичето,което се опита да поиска мнения,а всички я нападнаха.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #26 -: Август 30, 2007, 22:15:19 pm »
Ама аз не виждам някой да я е нападнал.Нито виждам злоба.Виждам малко хумор само.А и правим реклама на баба Куна :D
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #27 -: Август 31, 2007, 02:28:25 am »
Абе тя от доста време си е рекламирана. И не слиза от ефир.
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #28 -: Август 31, 2007, 16:25:17 pm »
Видях аз че и в друга тема е разнищвана :D Ама беше късно,вече я бяхме започнали и тук. :lol:
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #29 -: Август 31, 2007, 17:50:40 pm »
Не е само една, а са няколко теми.
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #30 -: Август 31, 2007, 23:17:40 pm »
momi4eta ,i az hodih pri baba kuna predi 3 godini ,sled neuspeshnia mi in vitro opit,i tia mi kaza 4e shte zabremeniavam po estesfen p6t do 4 meseca i mi dade niakakvi bilki,e ot togava minaha po4ti 4 godini ,o6te 3 neuspeshni in vitro opiti    i taka, kak to i da e,samo 4e ispusnah da vi kaja 4e kato hodih pri neia ,spodelih tova koeto mi kaza sas moiata et6rva,i tia me pomoli da e zaveda pri neia,samo 4e tia ima drughi zdravoslovni problemi i az se s6glasih ne  4e s6m poviarvala tova koeto tia mi kaza no nali 4ista jenska rabota.Kato hodih za vtori p6t pri neia estesfeno tia ne me beshe pomnila i etarvami e popita dali neina snaha ,[fakti4eki az.] shte ima deca? Az esesfeno biah do neia i 4uh slednoto:ami tvoita snaha mai e bremena,a et6rvami kaza o ne ne, tia si ima golemi iadove i za tova pitam,togava baba kuna kaza ,e problem6t e v6f neinia saprug.no az shte ti dam da im dadesh edni bilki da ghi piet 3 meseca zaedno sas snahati i do godina shte si imat mom4e.E na men togava mi stana dosta sme6no,no kak to i da e .Momi4eta tova  :le4itelki, gleda4ki i tem podobni raboti sa palni prostoti ,za tova vi kazvam ,ako  moje niakoi da pomogne tova sa samo LEKARITE i BOG
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #31 -: Август 31, 2007, 23:27:43 pm »
Напълно съм съгласна с теб.Не бива да се заблуждаваме,а трябва да действаме.Колкото до баба Куна и други като нея те като не помагат пък с нищо не вредят,пък и вяра ти дават :wink:Успех ти желая и смело напред :D
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #32 -: Септември 01, 2007, 13:11:53 pm »
 След едно неуспешно инвитро и аз стигнах до баба Куна. Реших да се отбия и през нея преди следващия опит. Даде ми билките и ми каза, 4е 2007г. ще имам мом4е /действието се развива септември 2006/, каза, че ще стане по естествения начин. 4 дни по-късно научих, че съм бременна. Е, позна, че ще е 2007, но не позна, че ще е момиченце. Също и билките се оказаха излишни - аз съм била бреминна без да зная... И все пак срещата с нея ми даде крила! Аз наистина и повярвах. Жената живее много скромно и пари наистина не иска /е, вероятно всеки оставя/
  Моето мнение е, че хора като нея помагат, но доктора си е задължителен
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #33 -: Септември 04, 2007, 14:55:46 pm »
Алекс, а ти след като си преминала през инвитро защо питаш за баба Куна, за която има толкова много писане в различни теми? Колко пъти да повтаряме, че тя дава една и съща рецепта на всички и че ако е станало забременяване след това, то просто е било въпрос на време. Аз лично съм си загубила доста време от ходене по такива лечителки, затова ми е болно като чета как вместо да се отиде в специализирана клиника, се надяваме с чудо да се решат проблеми, от които разбират определени специалисти.

Чисто и просто любопитство. А и по този начин се надявам, че момичетата по този начин ще се убедят че това не може да стане. Разбира се че без професионална помощ няма да стане. Но все пак любопитството ми наделява дали все пак е познала на някоя. От всичко което изчетох - очевидно не е. ЗАЩО ТОГАВА ИМА МОМИЧЕТА КОИТО И ВЯРВАТ ВСЕ ОЩЕ?
« Последна редакция: Септември 04, 2007, 15:01:47 pm от алекс »
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #34 -: Септември 05, 2007, 00:20:18 am »
ЗАЩО ТОГАВА ИМА МОМИЧЕТА КОИТО И ВЯРВАТ ВСЕ ОЩЕ?
Защото удавник се лови и за сламка.
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #35 -: Септември 07, 2007, 22:27:47 pm »
И аз не вярвам нито на баба Куна ,нито на измислени лечители.
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #36 -: Октомври 18, 2007, 20:16:52 pm »
И аз трябваше да имам момченце, през август 2007.Е да, ама не.Баба Куна непозна.


Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #37 -: Октомври 18, 2007, 20:18:40 pm »
Охоо,баба Куна пак е на дневен ред. :D
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #38 -: Октомври 18, 2007, 21:05:31 pm »
Ех,жената много ще я сърби д-то :lol: :balk_600:
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #39 -: Октомври 18, 2007, 23:03:48 pm »
Еми освен и аз да се отчета. По нейни думи най-късно май 2008 трябваше да родя момче, това означава, че септември трябваше да забременея. Да, ама не. вече и на нея не вярвам.