0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #40 -: Октомври 18, 2007, 23:27:38 pm »
Може да родиш преждевременно :wink:
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #41 -: Октомври 19, 2007, 08:43:07 am »
Еми освен и аз да се отчета. По нейни думи най-късно май 2008 трябваше да родя момче, това означава, че септември трябваше да забременея. Да, ама не. вече и на нея не вярвам.
А-а-а баба Куна взе да се излага :lol:
Абе няма ли да й прекратяваме вече договора със Зачатие? :?
Хайде, време е да я пенсионираме жената, та да си изживее старините спокойно.
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #42 -: Октомври 19, 2007, 09:18:48 am »
Абе къде се намира тая баба Куна :)
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #43 -: Октомври 19, 2007, 10:59:26 am »
Селото се казва Славщица-Ловешко.Не ви съветвам обаче да ходите,защото не познава изобщо нищо.По нейните думи трябваше вече да съм бременна.
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #44 -: Октомври 25, 2007, 16:46:31 pm »
момичета, от прочетеното само мога да кажа, че тази жена не прави нищо друго, освен да продава/дава надежда! В нашите случаи това също е много.
Друг е въпроса от последващото разочарование след това.
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #45 -: Декември 04, 2007, 01:22:24 am »
Аз предлагам на баба Куна , да й връчим медал- "златно ембрионче" и да я направим почетен член на форума ! :wink:
 :D
:D
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #46 -: Април 20, 2008, 17:50:39 pm »
Скъпи момичета, това сигурно е някаква шега. Някои от нас са отчаяни и са опитали какво ли не, но да се ходи при баба Куна, или която и да е баба вече е прекалено... Кога ли е имала време баба Куна да се ограмоти по проблемите на репродуктивното здраве и какви ли материали е чела... И какво, ако предрече бабата на някое момиче, че не й е писано да има деца, то момичето трябва да си отложи насроченото инвитро ли? Или такива негативни прогнози не се дават - само позитивни срещу скромна сума... Моля Ви, ако се чувствате отчаяни по-добре запалете свещ в някоя църква!
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #47 -: Април 23, 2008, 08:47:36 am »
Абе според баба Куна само момчета май трябва да се раждат ;-)
Всъщност и аз минах през нея и резултат нямаше.
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #48 -: Април 25, 2008, 13:07:15 pm »
Я, че интересна тема. Правя си запис за четене.
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #49 -: Април 27, 2008, 20:19:03 pm »
Е да кажа и аз!Аз сьщо ходих до една баба,но не беше май баба Куна,даде на мен и моята приятелка да пием билки и не стига,че нито тя, нито аз сме забременяли но и след тия билки ми се появиха кистички.Може и да е сьвпадение,знам ли но,мисьлтами е че не трябва да се занимаваме с тия 'баби' а да се обьрнем кьм лекар!!! :balk_149:
http:
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #50 -: Май 30, 2008, 13:44:52 pm »
Здравейте
да кажа и аз за баба Куна-много мила старица,аз ходих преди 2 години от билките резултат нямаше ,но бях спокойна за известно време докато бях в очакване  :D
и аз трябваше да имам ....момче
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #51 -: Май 30, 2008, 16:55:53 pm »
Е,не е познала жената,но поне ти дава надежда.И все пак малко позна аз имам и момче и момиченце. :D
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #52 -: Май 30, 2008, 21:06:59 pm »
Сега като се замисля, каза, че мъжът ми има възпаление на тестисите. Аз не и повярвах, макар, че пихме билките, защото преди това уролог му каза, че има много хубави тестиси, особено десния  :wink: Обаче скоро Кацаров му откри кисти и в двата, та май позна бабата... поне за това  :lol:
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #53 -: Май 31, 2008, 20:31:57 pm »
Сега като се замисля, каза, че мъжът ми има възпаление на тестисите. Аз не и повярвах, макар, че пихме билките, защото преди това уролог му каза, че има много хубави тестиси, особено десния  :wink: Обаче скоро Кацаров му откри кисти и в двата, та май позна бабата... поне за това  :lol:
:oops:Тя баба Куна май на всички все това казва....И на нас каза,че сме с възпалени тестиси и яйчници :D
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #54 -: Май 31, 2008, 23:35:17 pm »
Ами тази баба Куна добре прави-хем ви радва хем и пари си изкарва. :youwoman:
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #55 -: Юни 02, 2008, 16:29:10 pm »
Трябва да призная, че не ми взе нито лев бабата. Каза, че ми стигало дето съм пътувала толкова много, за да стигна до нея.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #56 -: Юни 02, 2008, 19:16:12 pm »
Сега като се замисля, каза, че мъжът ми има възпаление на тестисите. Аз не и повярвах, макар, че пихме билките, защото преди това уролог му каза, че има много хубави тестиси, особено десния  :wink: Обаче скоро Кацаров му откри кисти и в двата, та май позна бабата... поне за това  :lol:
:oops:Тя баба Куна май на всички все това казва....И на нас каза,че сме с възпалени тестиси и яйчници :D
Нашата диагноза беше същата,но пихме билките,той 20 дни аз 30,естествено трябваше през 2008г.да имаме момче,уве все още не съм забременяла.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #57 -: Юни 02, 2008, 23:24:50 pm »
Ами тази баба Куна добре прави-хем ви радва хем и пари си изкарва. :youwoman:

лично на мен баба Куна не ми взе и стотинка,не че искам да я искарам светица,но мисля че също е достатъчно ,че подарява надежда ,а какво по хубаво от това в днешно време :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #58 -: Юни 03, 2008, 08:41:05 am »

лично на мен баба Куна не ми взе и стотинка,не че искам да я искарам светица,но мисля че също е достатъчно ,че подарява надежда ,а какво по хубаво от това в днешно време :)
[/quote]И ти си права и ние имахме наистина надежда,и не сме я загубили,но не вече благодарение на баба Куна,ами се надяваме на лекарите вече.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: познала ли е баба куна до сега на някой
« Отговор #59 -: Юни 03, 2008, 17:46:48 pm »
лично на мен баба Куна не ми взе и стотинка,не че искам да я искарам светица,но мисля че също е достатъчно ,че подарява надежда ,а какво по хубаво от това в днешно време :)

А мерси, от такова даряване на надежди отпрахме 8ма година борба за свое детет.По-добре да ми се даде адекватна медицинска помощ, отколкото празна надежда!