0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #60 -: Октомври 23, 2007, 21:34:49 pm »
На мен миналата седмица ми правиха хидротубация.Изобщо нищо не усетих,никакава болка.Лекарят ми каза да не взимам никакви обезболяващи-нямало смисъл.Така и беше.Въпреки че едната ми тръба се оказа запушена...нямаше болка.За забременяването-след седмица ще си покаже...
« Последна редакция: Октомври 23, 2007, 21:36:43 pm от elena763 »
Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #61 -: Октомври 23, 2007, 22:23:19 pm »
Хидротубация и аз съм правила и наистина не боли изобщо.
Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #62 -: Октомври 23, 2007, 22:41:53 pm »
На мен миналата седмица ми правиха хидротубация.Изобщо нищо не усетих,никакава болка.Лекарят ми каза да не взимам никакви обезболяващи-нямало смисъл.Така и беше.Въпреки че едната ми тръба се оказа запушена...нямаше болка.За забременяването-след седмица ще си покаже...
Чудесно,че не те е боляло. Успех!
Пропуснах да кажа, че след секс се забременява по-често от колкото след цветна снимка :wink:
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #63 -: Октомври 24, 2007, 08:35:52 am »
Хидротубация и аз съм правила и наистина не боли изобщо.

Касиел, при Александров ли си прави хидротубацията?От профила ти разбрах, че си от Варна.
*
Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #64 -: Октомври 24, 2007, 08:53:26 am »
според мен болката зависи донякъде и от док. който прави ЦС.Мен също ме беше страх а и бях прочела във форума доста страховити случки..и като дойде момента за ЦС-почти бях припаднала в кабинета,бях чела че се слага и уройка но моята докторка не ми предложи и аз не посмях да попитам.Има болка-но тя е търпима и трае само докато се вкарва контрастното вещество-2-3 минути..Не се притеснавай и страхувай предварително -това е моят съвет защтото това ще те натовари  допълнително.Бъди смела и мисли за бебчето за което се борим и изтърпяваме всички тези гадости.Стискам палци всичко да е наред и да мине леко.
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=сани][/url]
*
Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #65 -: Октомври 24, 2007, 13:07:06 pm »
извинете ме за невежеството , но каква е разликата между ЦС и хидротубация ? :oops:
Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #66 -: Октомври 24, 2007, 13:31:43 pm »
И Хидротубацията и цветната снимка беше при Халачева. Първото не боля ама никак, ама второто няма да го повторя. :lol:Така че ако зависи от лекаря болката , то явно повече е от настроението му. :wink:
Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #67 -: Октомври 25, 2007, 21:45:48 pm »
И Хидротубацията и цветната снимка беше при Халачева. Първото не боля ама никак, ама второто няма да го повторя. :lol:Така че ако зависи от лекаря болката , то явно повече е от настроението му. :wink:
Благодаря ти Касиел, а защо ти се е наложило и ЦС и хидротубация?
Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #68 -: Октомври 26, 2007, 15:42:55 pm »
След операцията ми от извънматочна ми препоръчаха хидротубацията по-скоро профилактично защото били възможни сраствания след такава намеса ихидротубацията щяла да премахне леките сраствания. Трябваше да ходя и на кални бани но не го направих.Това беше миналото лято, а преди 2-3 месеца направих цветната снимка защото имам желание за инсеминация или инвитро и трябваше точно да се види състоянието на останалата ми една тръба.
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #69 -: Октомври 31, 2007, 08:36:00 am »
Първото не боля ама никак, ама второто няма да го повторя. :lol:
Дано да забременееш съвсем скоро тогава, защото цв.снимка има давност около година.
 :crossfingers:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #70 -: Декември 05, 2007, 08:45:31 am »
Моята втора цветна снимка мина с упойка и то без болки - показа проходимост на тръбите. Мисълта ми е, че и ние почнахме да пробваме за бебе  :oops: и дано този месец до Коледа се похваля с положителен резултат
Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #71 -: Декември 11, 2007, 16:45:32 pm »
Момичета кажете какво е това хидротубация? За какво се прави и как действа.Благодаря ви 8)
Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #72 -: Ноември 11, 2015, 22:06:20 pm »
Momicheta kato mi napraviha vchera cv.snimka vazmojno Li e da zabremeenesh.....blagodarq vi predvaritelno....:)
*
Re: Забременяване след цветна снимка?
« Отговор #73 -: Ноември 11, 2015, 22:09:52 pm »
Momicheta kato mi napraviha vchera cv.snimka vazmojno Li e da zabremeenesh.....blagodarq vi predvaritelno....:)

Пиши на кирилица първо!

Второ, ако няма деформация на тръбите, матката, проблеми, а е имало някакво запушване което е отсранено след ЦС - да, би могла да забременееш. От самата манипулация - не е.  :lol: Извинявай за шегата, просто така си задала въпроса си.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!