0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #240 -: Февруари 22, 2008, 18:36:54 pm »
Здравейте момичета, не съм писала много отдавна тук. Така да ви попитам нещо, макар и глупаво, но все пак. На 17. 02 беше последният ден от менструацията ми, бебеправихме,  вечерта, на 18 и 19 също сутринта и вечерта.На 20 си направих тест Шуър Чек, който беше отрицателен.Знам че ми е много глупав въпроса, но може ли да е рано за адекватен резултат, и какъв е шансът да се е получуло въпреки че съм нямала овулация.Благодаря!


*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #241 -: Февруари 22, 2008, 18:57:26 pm »
Аника85,не искам да те разочаровам,но няма ли овулация не може да има бременност!Най-добре иди на доктор да се види кога си в овулация и тогава да работите за бебе1Иначе няма нищо да направите!Дори и при доказана овулация никога не става веднага!Успех ти желая и да се похвалиш с  :bfp:
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #242 -: Февруари 22, 2008, 21:02:43 pm »
Здравейте момичета, не съм писала много отдавна тук. Така да ви попитам нещо, макар и глупаво, но все пак. На 17. 02 беше последният ден от менструацията ми, бебеправихме,  вечерта, на 18 и 19 също сутринта и вечерта.На 20 си направих тест Шуър Чек, който беше отрицателен.Знам че ми е много глупав въпроса, но може ли да е рано за адекватен резултат, и какъв е шансът да се е получуло въпреки че съм нямала овулация.Благодаря!
аз нещо май несхващам въпросът ти.. 8O във въпросният месец не си имала О. изобщо или имаш впредвид,че на 18 и 19.02 още не си имала О.?А и да си имала евентуално по-ранна О. е абсолютно безмислено да правиш тест за бременност на 20.02 ...то дори да си имала О. на 18-19.02 теста ще ти отчете най рано след 12-14 дена.. 8O т.е към 02-03.03..
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #243 -: Февруари 22, 2008, 22:32:43 pm »
Anika85,от където и да го погледнеш си е рано за тест :D
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #244 -: Март 01, 2008, 15:50:44 pm »
Момичета,имам проблем-днес като ходя да пишкам и страшно ме боли  :( даже и малко кръв имах.Някой знае ли какво може да е? на мен преди 3 седмици ми беше така и имах цистит, възможно ли е да е пак това или по-вероятно е да е киста?Благодаря ви предварително  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #245 -: Март 01, 2008, 15:56:24 pm »
mimcheto_85,според мен е цистит,но се консултирай с доки.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #246 -: Март 01, 2008, 17:50:20 pm »
чист цистит си е най-вероятно. Отивай на доктор, че щом повтаря не е добре работата. Ако не се лекува удря в бъбреците!Така че действай!
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #247 -: Март 02, 2008, 15:12:33 pm »
Момичета май моите болки ще се окажат песачинки, дано да не е друго.Във вторник сам на лекар.Обичкам си ви.Лек ден ви желая  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #248 -: Март 02, 2008, 15:34:41 pm »
mimcheto_85,дано не е нещо сериозно и те чакаме във вторник на отчет :crossfingers: :bighug:
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #249 -: Март 02, 2008, 16:29:16 pm »
Момичета,имам проблем-днес като ходя да пишкам и страшно ме боли  :( даже и малко кръв имах.Някой знае ли какво може да е? на мен преди 3 седмици ми беше така и имах цистит, възможно ли е да е пак това или по-вероятно е да е киста?Благодаря ви предварително  :bighug:
и според мене е цистит- аз при такива случаи пия Ципрофлоксацин , но се консултирай с лекар !

Аника85,не искам да те разочаровам,но няма ли овулация не може да има бременност!Най-добре иди на доктор да се види кога си в овулация и тогава да работите за бебе1Иначе няма нищо да направите!Дори и при доказана овулация никога не става веднага!Успех ти желая и да се похвалиш с  :bfp:

незнам , но моя приятелка твърди , че е забременяла веднага след МЦ ,когато не е била в овулация със сигурност! (тя си е следила овулацията близо 7-8 месеца! и затова знае , че точно тогава не е била в О.) и аз съм много объркана от това! 8O
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #250 -: Март 02, 2008, 19:32:33 pm »
Цитат
незнам , но моя приятелка твърди , че е забременяла веднага след МЦ ,когато не е била в овулация със сигурност! (тя си е следила овулацията близо 7-8 месеца! и затова знае , че точно тогава не е била в О.) и аз съм много объркана от това!

Абе мен все ми беше неудобно ,но миналата седмица ходихме на вилата и малко се претоварих с работа ,а и тежичко бая повдигах...Беше ми тогава последен ден от МЦ..В неделя се прибрах с леки болки и придърпвания и се уплаших че ще си предизвикам ранна овулация а нямах и тестове да видя...И така днес ми е 13 от цикъла и нямам никаква заченка за втора черта на тест за овулация ..,за първи път ми се случва такова нещо,а ПМС ме спуква ,даже и гърдите ме наболяват..Незнам какво да си мисля Моя приятелка е забременяла в последния ден от цикъла си и е сигурно ,защото само тогава е правила секс и след 2 месеца хоп...откъде се взе?!?Та тя ми казва ще съм бременна...Не искам да си давам надежда ,но никога по това време на цикъла не съм усещала каквото и да е ,едва седмица преди да ми дойде...
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #251 -: Март 02, 2008, 20:21:00 pm »
lubaboiko,миличка всичко е възможно,ти остави ги писанията за овуто ,винаги има изключения,защо пък да не си и ти едно от тях :crossfingers:
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #252 -: Март 02, 2008, 20:22:53 pm »
Ама хич не ми се вярва да ти кажа...урината ми е мътна и си мисля че съм яко настинала...Чакам с нетърпение да ми дойде и веднага си пускам хормони защото и те малко ме съмняват..До сега не съм имала проблеми ,но сега си мисля че нещо има..
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #253 -: Март 02, 2008, 23:14:02 pm »
lubaboiko всичко е възможно,самата ти го казваш  :hug2: аз ще стискам палци и много ще се радвам ако се похвалиш след няколко дни  :balk_600:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #254 -: Март 03, 2008, 10:20:05 am »
rossy * дори мимчето да има цистит или песъчинки,не е желателно да се дава ципрофлаксцин..трябва да иде на лекар и да пусне урина да видят първо дали има някакви бактерии,левкоцити и т.н. ...ако има на какъв антибиотик се поддават и тогава да се предприема лечение!
за овулацията-аника85 е казала,че 17.02 и е бил последен ден от М.,бебеправили на 18 и 19..и на 20 правила тест,който е "-"...не е засичала О.,може да е била в тези дни,но може и по-късно да е била...затова сме и отговорили,че О. се засича..а пък теста за бременност дето го е правила на 20 е било абсолютно излишно!
rossy* твоята приятелка е забременяла в последните дни на М,това е възможно при много жени...а и сперматозоидите могат да живеят до 72 часа/във фертилна среда обаче/..на всяка от нас може да се случи да има по-ранна О....но да незнаеш изобщо кога може да е била и да питаш дали е възможно да си бременна от последните дни на М,пък теста ти за бременност на следващият ден да е "-"..то на самите тестове си пише кога се правят 8O!как може на 18 и 19 секс и да очакваш на 20 да имаш "+++" тест за бременност??аз немога да окуража,аника85,защото е редно да следи малко повече нещата иначе въпросите и не дават никаква информация и си е абсолютно гадаене и то на сляпо..
« Последна редакция: Март 03, 2008, 11:21:53 am от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #255 -: Март 03, 2008, 11:20:52 am »
незнам защо реагираш така , но първо аз съм споделила че по принцип пия ципрофлоксацин при цистит , поне за да ме облекчи АКО НЕ СИ ЗАБЕЛЯЗАЛА СЪМ Я ПОСЪВЕТВАЛА ДА СЕ КОНСУЛТИРА С ДОКТОР! НЕ СЪМ И КАЗАЛА ДА ПИЕ! И СЪМ СПОДЕЛИЛА ЗА МОЯ ПРИЯТЕЛКА КАК Е БИЛО(тя каза че според нея не е била в обулация)Права си за това че сперматозоидите могат да живеят до 72 часа , но все пак ...! извинявай за тона ,ама не поставям диагнози ,а нали знаеш че бебето си е божа работа...никога не се знае кога ще те изненада! (има доста случаи в които е доказано!) както и да е ...ПОжелавам успех и на тебе и на аника85 и на всички които се борят за своите бебчовци!( а на аника - прочети наистина по-обстойно темичките) :bighug:
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #256 -: Март 03, 2008, 11:26:52 am »
незнам защо реагираш така , но първо аз съм споделила че по принцип пия ципрофлоксацин при цистит , поне за да ме облекчи АКО НЕ СИ ЗАБЕЛЯЗАЛА СЪМ Я ПОСЪВЕТВАЛА ДА СЕ КОНСУЛТИРА С ДОКТОР! НЕ СЪМ И КАЗАЛА ДА ПИЕ! И СЪМ СПОДЕЛИЛА ЗА МОЯ ПРИЯТЕЛКА КАК Е БИЛО(тя каза че според нея не е била в обулация)Права си за това че сперматозоидите могат да живеят до 72 часа , но все пак ...! извинявай за тона ,ама не поставям диагнози ,а нали знаеш че бебето си е божа работа...никога не се знае кога ще те изненада! (има доста случаи в които е доказано!) както и да е ...ПОжелавам успех и на тебе и на аника85 и на всички които се борят за своите бебчовци!( а на аника - прочети наистина по-обстойно темичките) :bighug:
миличка,не съм реагирала срещу теб :D или който и да е друг!не съм се изразила ясно явно..опитвах се да обясня,че цистита не е проста работа и за лечението е задължително не просто консултация с лекар,а и изследвания,но..както и да е!а за приятелката ти,казах че е напълно възможно,но примера не е много удачен спрямо аника85,защото ще и даде дакажем надежди,които могат да са безпочвени..затова казах,че аз не бих окуражила в такава ситуация..
извинявай ако съм те засегнала :D
« Последна редакция: Март 03, 2008, 11:35:30 am от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #257 -: Март 03, 2008, 11:35:48 am »
Ей момичета не си говорете така.Всички сме тук за да се подкрепяме, да споделяме опита си и да се съветваме една друга.Прегръщам ви  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #258 -: Март 03, 2008, 11:37:50 am »
Ей момичета не си говорете така.Всички сме тук за да се подкрепяме, да споделяме опита си и да се съветваме една друга.Прегръщам ви  :bighug:

Пдкрепям те в тезата ти..

Любопиткееей ,обичам те брееей...
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #259 -: Март 03, 2008, 11:41:50 am »
Ей момичета не си говорете така.Всички сме тук за да се подкрепяме, да споделяме опита си и да се съветваме една друга.Прегръщам ви  :bighug:
ама как говорим..?! :oops:аз май наистина не схващам...не съм казала нищо лошо..даже се извиних ако съм обидила някой..опитах се да обясня малко повече за цистита и за забременяването в дните на М...а какво стана излезе,че съм лоша.. :?
liubaboiko и аз теб :bighug: !моля те кажи им,че не съм такава за каквато явно са ме помислили..само исках да помогна :lol:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!