0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #220 -: Февруари 18, 2008, 15:13:30 pm »
Отрицателен е  :balk_146: :balk_146: :balk_146: успех на вас момичета.  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #221 -: Февруари 18, 2008, 15:15:24 pm »
Отрицателен е  :balk_146: :balk_146: :balk_146: успех на вас момичета.  :bighug:

Моя също сутринта беше такъв... Остава ни следващия месец ,и по следващия ,и по следващия... Съжалявам миличка...
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #222 -: Февруари 19, 2008, 20:19:49 pm »
Здравейте отново момичета.На мен още не ми е дошло, дори и след  :bfn: :balk_144: не знам какво се случва.Реших в петък ако не е дошла още гостенката да отида на лекар да видя какво става. Прегръщам ви
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #223 -: Февруари 19, 2008, 20:30:57 pm »
mimcheto_85,дано теста е сгрешил :crossfingers:
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #224 -: Февруари 19, 2008, 20:46:45 pm »
благодаря ти rouzi-anna, ночестно казано вече не знам на какво да се надявам  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #225 -: Февруари 19, 2008, 21:17:37 pm »
Миличка,защо не направиш кръвен тест?Ако има бременност би трябвало да покаже . :crossfingers:
*

    NDK

  • *
  • 174
  • Двете слънца които топлят сърцето ми.
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #226 -: Февруари 19, 2008, 21:30:16 pm »
Mimcheto , по-добре пусни един кръвен утре , става за 30-40 минути - дано да е положителен и след  преглед от наблюдаващия те доктор , да ти даде съвет какво да взимаш и кога  пак да го посетиш за преглед.  Дано това да бъде  твоята седмица  :) Успех  :crossfingers:
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #227 -: Февруари 19, 2008, 21:47:51 pm »
Милички, аз си мерих сутринта температурата и е 36,6 и не ми изглежда много на бременна  :(, но може да пусна един тест за всеки случай.Много ви благодаря
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #228 -: Февруари 19, 2008, 22:56:15 pm »
Милички, аз си мерих сутринта температурата и е 36,6 и не ми изглежда много на бременна  :(, но може да пусна един тест за всеки случай.Много ви благодаря

Отиди!!! Аз миналия месец имах положителен тест ,после отрицателни и ако не бях отишла на кръвен щях да се побъркам.Той е най-голямото доказателство..
*

    baboul

  • *
  • 1
  • sled vsiako zlo idva dobro badi optimist
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #229 -: Февруари 20, 2008, 00:02:25 am »
здравей,ако цикъла ти е на 28 дни,овулацията трябва да е на 14-я ден.От два месеца правим опити за бебе и използвам ову тест попитай в аптеките 5 ову+1 за бременност.Добре е да го правиш 2 дни преди овулацията и да продължиш да си мериш базалната температура.За сега ще продължим с опитите.Ако и сега не стане ще отида на гинеколог за остановяване на овулация.Много четох в сайта за този начин и излиза че е най-достоверния.Надявам се да съм ти била полезна :) :goodluck:
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #230 -: Февруари 20, 2008, 10:13:07 am »
здравей,ако цикъла ти е на 28 дни,овулацията трябва да е на 14-я ден.От два месеца правим опити за бебе и използвам ову тест попитай в аптеките 5 ову+1 за бременност.Добре е да го правиш 2 дни преди овулацията и да продължиш да си мериш базалната температура.За сега ще продължим с опитите.Ако и сега не стане ще отида на гинеколог за остановяване на овулация.Много четох в сайта за този начин и излиза че е най-достоверния.Надявам се да съм ти била полезна :) :goodluck:
това изобщо не е задължително!и аз цял живот съм живяла в заблуда,но установих(при мен),че може О. да ми е на 17 ден или 18 ,а М. пак да дойде на 28 ден..просто имам по-къса ЛФ  :(!
О. на 14 ден и М. на 28 ден е в идеалния случай(като по учебник)и се среща сравнително рядко!!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #231 -: Февруари 20, 2008, 10:22:18 am »
Цитат
О. на 14 ден и М. на 28 ден е в идеалния случай(като по учебник)и се среща сравнително рядко!!

При мен този месец беше така на 14 ден + тест за ову и на 28 ден М ..През живота ми никога не ми се е случвало такава точност... Другия месец ще ме разкатае ,заради този...

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #232 -: Февруари 20, 2008, 14:52:02 pm »
Цитат
О. на 14 ден и М. на 28 ден е в идеалния случай(като по учебник)и се среща сравнително рядко!!

При мен този месец беше така на 14 ден + тест за ову и на 28 ден М ..През живота ми никога не ми се е случвало такава точност... Другия месец ще ме разкатае ,заради този...


да,но това че ти е отчел "+" тест на 14 ден,неозначава че О. е била на 14...знаеш си от 12-48h след "+" тест настъпва О.  :wink:! liubaboiko пак не си съвсем по учебник била :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #233 -: Февруари 20, 2008, 17:13:03 pm »
Здравейте милички.На мен днес ми доидоха гостите  :(, но няма да се откажемще продължим с опитите другия месец.Прегръщам ви и ви пожелавам успех
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #234 -: Февруари 20, 2008, 17:22:19 pm »
Здравейте милички.На мен днес ми доидоха гостите  :(, но няма да се откажемще продължим с опитите другия месец.Прегръщам ви и ви пожелавам успех

Успех Мимче следващия месец е нашия...

Кате,на 15 ден ми беше овуто още на следващия след теста...почти като по учебник... :bighug:
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #235 -: Февруари 20, 2008, 17:53:25 pm »
Мимче не се отчайвай мила! Желая ти късмет и следващия месец да ти честитим положително тестче за бременност!
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #236 -: Февруари 20, 2008, 18:15:19 pm »
Здравейте милички.На мен днес ми доидоха гостите  :(, но няма да се откажемще продължим с опитите другия месец.Прегръщам ви и ви пожелавам успех

Успех Мимче следващия месец е нашия...

Кате,на 15 ден ми беше овуто още на следващия след теста...почти като по учебник... :bighug:
дааа,почти :wink:,е 15 ден О. и на 28 М даже може да си го сложим към идеалния вариант  :lol: :bori_021:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #237 -: Февруари 20, 2008, 20:16:54 pm »
Мимче :bighug:
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #238 -: Февруари 20, 2008, 20:27:53 pm »
Благодаря ви за подкрепата момичета  :bighug:. Не знам какво бих правила без вас.Наистина много ви благодаря  :hug2:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #239 -: Февруари 20, 2008, 22:10:08 pm »
Мимче, за съжаление на такива като нас, единственото което ни остава е надеждата. Дано не ти звуча песимистично, а точно обратното. Падаме ,ставаме ....и така до осъществяването на бленуваната цел. Дано това бъде последното ти падане за няколко месеца напред!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!