0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
А някой получил ли е вече отговор дали е одобрен или не?

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Аз говорих с тях по телефона. Изпратих им формуляра по e-mail като прикачен файл и те ми върнаха отговор пак по e-mail. Питах ги кога евентуално ще има някакво развитие и ми отговориха, че най-вероятно през август ще има съвет, защото кандидатите били много.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Мерси за отговора, ади. Ще чакаме значи.. :D

Нещо ново около фондацията?Отговори?То вярно,че чак за август се предвижда някакво развитие,но все пак да питам.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
За сега- не. продължаваме да чакаме..

*
Някой да знае нещо ново?Все пак сме 9ти август....
Дали са започнали да разглеждат молбите?
*
И в сайта им няма никакви новини от 1 юни насам. Не ми се иска да си мисля, че е било, както се казва, "всяко чудо за 3 дни"...
И аз гледам в сайта през ден, нищо ново, много се надявах "партньорите" им да се увеличат,което вече е нещо, но все са същите, ще чакаме,и аз нямам ни грам търпение.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
Здравейте!
Получените до момента молби са вече предоставени на Обществения съвет и са в процес на разглеждане. Очаква се да има резултати до началото на месец септември, като допълнително ще се свържем със всички кандидати, за да Ви уведомим за решението на съвета.

Успех на всички!
*
... Не ми се иска да си мисля, че е било, както се казва, "всяко чудо за 3 дни"...

С удоволствие си връщам думите назад! Много благодаря за информацията, Ariston S!
Здравейте!
Получените до момента молби са вече предоставени на Обществения съвет и са в процес на разглеждане. Очаква се да има резултати до началото на месец септември, като допълнително ще се свържем със всички кандидати, за да Ви уведомим за решението на съвета.

Успех на всички!

Хубави новини! Успех и на вас с набирането на средства и партньори.Дано повече хора от бизнеса се включат към кампанията!
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
Приключи първият етап от проект "Нашите деца"
« Отговор #71 -: Август 29, 2007, 09:14:12 am »
Здравейте,
На 20.08 приключи първият етап от подбора на кандидати, подали своите молби за финансиране по проект "Нашите деца" на Фондация "Аристон С". Формулярите на всички двойки кандидатствали за финансиране след 20.08, ще бъдат запазени и включени към втория етап на проекта.
Имената на одобрените от първото разглеждане ще станат ясни в средата на месец септември след решението на Обществения съвет и ще бъдe осъществен контакт с всички подали своите документи за участие. В съвета, който ще има последната дума, личат имената на новинарката от Бтв Ани Салич, председателката на надзорния съвет на СиБанк Цветелина Бориславова и д-р Васил Даскалов – АГ специалист, гр. Пловдив. Процедурите за първият етап от проекта ще бъдат извършвани в център за репродуктивно здраве "Надежда" с ръководител д-р Георги Стаменов.
С нетърпение ще чакаме средата на месец септември.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Приключи първият етап от проект "Нашите деца"
« Отговор #73 -: Август 29, 2007, 09:39:48 am »
Цитат на: Ariston S
Процедурите за първият етап от проекта ще бъдат извършвани в център за репродуктивно здраве "Надежда" с ръководител д-р Георги Стаменов.
Това означава ли, че одобрените по проекта нямат право да извършат процедурата в друга клиника?
*
  :lol: Явно няма да има право на избор.

*
Разтупка ми се сърцето  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: много се развълнувах и с нетърпение ще чакам още 2 седмици :)
Късмет момичета  :goodluck: :goodluck: :goodluck:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Приключи първият етап от проект "Нашите деца"
« Отговор #76 -: Август 29, 2007, 10:36:21 am »
Имената на одобрените от първото разглеждане ще станат ясни в средата на месец септември след решението на Обществения съвет и ще бъдe осъществен контакт с всички подали своите документи за участие.
Процедурите за първият етап от проекта ще бъдат извършвани в център за репродуктивно здраве "Надежда" с ръководител д-р Георги Стаменов.
Здравейте, Ariston S! Благодаря ви за информацията! Имам въпрос към вас:"Какво става ако сме започнали процедура през месец септември и след това разберем, че сме одобрени? Ще бъдем ли подпомогнати по някакъв начин или губим тази привилегия? В какво ще се изразява вашето финансиране - в заплащане на самата процедура или нещо друго?"
Още веднъж, благодаря, за това, което правите! А ние стискаме палци и се надяваме одобрените двойки да бъдат колкото се може повече и ние да сме сред тях! Успех!

Re: Приключи първият етап от проект "Нашите деца"
« Отговор #77 -: Август 29, 2007, 10:39:21 am »
Имената на одобрените от първото разглеждане ще станат ясни в средата на месец септември след решението на Обществения съвет и ще бъдe осъществен контакт с всички подали своите документи за участие.
Процедурите за първият етап от проекта ще бъдат извършвани в център за репродуктивно здраве "Надежда" с ръководител д-р Георги Стаменов.
Здравейте, Ariston S! Благодаря ви за информацията! Имам въпрос към вас:"Какво става ако сме започнали процедура през месец септември и след това разберем, че сме одобрени? Ще бъдем ли подпомогнати по някакъв начин или губим тази привилегия? В какво ще се изразява вашето финансиране - в заплащане на самата процедура или нещо друго?"
Още веднъж, благодаря, за това, което правите! А ние стискаме палци и се надяваме одобрените двойки да бъдат колкото се може повече и ние да сме сред тях! Успех!
И още нещо в допълнение към мнението на Душка - какво ще стане, ако започнатата процедура е започната при друг лекар, а не при д-р Стаменов?
« Последна редакция: Август 29, 2007, 10:43:27 am от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
да, и на мен това ми е интересно!
Здравейте,
За момента нашата фондация работи с д-р Стаменов и клиника "Надежда". Парите, които ще бъдат предоставени за финансиране на одобрените кандидати отиват към съответната клиника, а не се превеждат по банкова сметка на конкретния одобрен кандидат. В случай, че имате желание да проведете процедурата си с друга клиника и при друг специалист, бихте могли вече да изчакате резултатите от втория етап на проекта, когато е възможно фондацията да работи и с други клиники-партньори, но за момента фондацията се е спряла именно на клиника "Надежда" и д-р Стаменов.