0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

И аз току що попълних формуляра.
И след като го изпратих ми излезе следния надпис:
         Съобщението e изпратено успешно.
         След разглеждане на вашата заявка, ще се свържем с вас.
Все още нямам е-mail. До колко време получихте e-mail?

Как го попълвате този формуляр?
/img][/url]
Как го попълвате този формуляр?

Защо как? На кирилица.
*
До колко време получихте e-mail?
Някъде до час.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
И аз го попълних и получих отговор до десетина минути!!!


*
Аз след повече от час.
*
Ех, темата набира популярност!
Джази, малко късно ти отговарям, но сега се прибирам от работа. Точно един час след като попълних формуляра, съм получила потвърждение на e-maila. Сега го прочетох. И аз мисля, че доста хора сме ги атакували и не са успели да реагират. Мен също много ме притесни това, че искат много лични данни, но рискувах - дано се използват по предназначение! Условията за кандидатстване са същите както в програмата от ЗК + още 1-2. Тази година кандидатствах по каса и имах неблагоразумието да го напиша - вероятно няма да получа одобрение.  Какъв ли ще бъде начинът за финансирането им? Дали н-р няма да решат да платят цената на процедурата?
Успех на всички момичета!

Здравейте!
Благодаря за въпросите,които сте задали. 
По програмата могат да кандидатстват всички двойки, имащи показания за ин витро, независимо от тяхното местожителство, лекуващия лекар и от това, дали става въпрос за стерилитет при мъжа или при жената.
Действително, след стартирането на проекта "Нашите деца" на фондация "Ariston S" на 01.06.2007г., започнаха да постъпват много запитвания от двойки, желаещи да се включат в инициативата и се постарахме да отговорим на всички по възможно най-бързия начин.
На сайта на фондацията www.ariston-s.com можете да получите по-пълна информация за самия проект и начина , по който можете да кандидатствате.
Силно се надявам начинанието ни да бъде успешно и да успеем да помогнем на колкото се може повече семейства!
И аз попълних формуляра и получих отговор.
А аз защо нямам още e-mail? Преди около три часа попълних формуляра.
*
А аз защо нямам още e-mail? Преди около три часа попълних формуляра.
Ами, свършило е работното време! :lol: Утре сутринта ще получиш! Може пък да е направо с одобрение!  :goodluck:

*
И аз го попълних токущо.
Ази,да ти кажа и аз точно като теб се зачудих за същото нещо - но то така е направено,че няма как да поясниш,че дори да не се лекуваш ти,това не значи,че няма проблем едва ли не... 8O Мъжкия фактор явно се губи некъде по тъча  :lol:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
И аз го попълних. Ще чакам отговор. :D

Много хубава инициатива. Браво!

Нещо обаче не ми стана много ясно:
във формуляра има опция за избор на пол - мъж или жена.
Най-отгоре пише: "Само цялостно попълнена форма ще бъде разглеждана", а по-надолу има ето тези въпроси:
 *Страдате ли или страдали ли сте от някакви гинекологични заболявания, като нередовна менструация, кръвоизливи, тумори на млечните жлези, заболявания на матката или други гинекологични смущения?
 *Имали ли сте проблеми при предишни забременявания или при износване на плода?

Как мъж може да отговори на тези въпроси и как ще бъде разгледан формуляра ако полетата за отговор срещу тези въпроси са празни?
Ако е възможно, нека представителя на Аристон в този сайт да даде малко пояснения.
И още нещо ме вълнува:
Дали обработването на доброволно предоставените лични данни е свързано с популяризиране на хората, подлагащи се на процедура.
Изхождам от това, че много от нас, по собствено желание, не са информирали близките си за репродуктивните си проблеми или необходимостта от АРТ. Борбата за дете в едно семейство е твърде лично и сложно изживяване. Афиширането на това от някой друг само би увеличило болката и страданията на това семейство.
Повдигам темата.
*
Здравейте!
Благодаря за въпросите,които сте задали. 
По програмата могат да кандидатстват всички двойки, имащи показания за ин витро, независимо от тяхното местожителство, лекуващия лекар и от това, дали става въпрос за стерилитет при мъжа или при жената.
Действително, след стартирането на проекта "Нашите деца" на фондация "Ariston S" на 01.06.2007г., започнаха да постъпват много запитвания от двойки, желаещи да се включат в инициативата и се постарахме да отговорим на всички по възможно най-бързия начин.
На сайта на фондацията www.ariston-s.com можете да получите по-пълна информация за самия проект и начина , по който можете да кандидатствате.
Силно се надявам начинанието ни да бъде успешно и да успеем да помогнем на колкото се може повече семейства!
Благодаря ви мили хора! :D Дай боже да има повече такива като вас!
Вие давате надежда на едни много изстрадали и обезверени хора, изгубили смисъла на жовота! А смисъла са неродените ни деца! Благодаря! Дано успеете да помогнете на повече семейства! :thankyousign:
Инициативата наистина е много хубава!  :D Искам да ви попитам всички ли са получили отговор след изпращането на формуляра? Аз го изпратих още вчера след обяд и още нямам отговор на е-maila.  :(
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*
Хриси и аз нямам! Пратих го преди около 2 часа. :( Сигурно са доста натоварени.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Аз пратих вчера следобяд - към 15.00 часа и след около час ми отговориха.
Аз получих отговор след около час.

.. просто от любопитсво на какъв принцип ще се прави одобрението на двойките?