0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Цитат
ще продължи да помага на нуждаещите се двойки и през 2009

 :balk_47: :balk_81:
Благодарим ВИ!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Благородни инициативи, като тази заслужават поздравления!
Бъдете живи и здрави и успешен бизнес!
никога не отстъпвай на принципите си!
Здравейте,

искам още веднъж да Ви кажа, че проект "Нашите деца" бе удължен с още една година и фондация "Аристон С" - www.ariston-s.com, ще продължи да помага на нуждаещите се двойки и през 2009. Също така искам да Ви напомня, че формулярите на двойките, които не са одобрени на предходните етапи, се запазват и се включват в следващите. Когато получим формуляра Ви и го запазим в нашата база данни, ще се свържем с Вас, за да Ви уедомим за това. Ако сте подали документите си, но не сте получили отговор от наша страна, не се колебайте да се свържете с нас, за да разберете дали сме го получили. Все още продължава трети етап на проект "Нашите деца". Когато той приключи ( най-вероятно в края на този месец) ще се свържем с всички кандидатствали по проекта, за да ги уведомим за резултатите.
Желая Ви всичко добро!

Момичета знам, че не мислим нищо освен фонд "Асистирана репродукция" но някой има ли информация за този проект? Още към края на миналия месец щяха да обяват резултатите от третия етап... Аз не съм получавала нищо, някой получавал ли е уведомление? В сайта им също не намерих нова информация :ask:
Да се надяваме Аристон да се включат с отговор.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Аз им пратих мейл, да видим какво ще отговорят.
Последно Декември питах какво е положението и отговорът беше, че в края на Януари ще обявят кой е спечелил финансиране за третия етап.


*
НА МЕН ДАЖЕ И НЕ МИ ОТГОВОРИХА НА ИМЕЙЛА  :(
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Преди седмица пратих и-мейл, но както се предполага отговор няма  :?
Започвам да си задавам въпроси защо мълчат и ме спохождат едни такива мисли за нечиста работа  :? Просто е нелогично след толкова време и изпратени запитвания да не отговарят!
*
И аз се бях присетила скоро за тази кампания! Имам отговор, че ще ме уведомят, веднага щом изберат двойките, но от тогава нищо!!!
Има ли някой, който да има инфо?!
*
Аз сега виждам темата.Тази кампания приключила ли е вече?Аз не успях да се включа в нея.Преди малко се опитах да попълня формуляра , но нищо не става.Да не би да не съм прочела всичко? На всичко отгоре не ми излизат и условията за кандидатстване.Предварително простете за невежеството.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Мисля, че кандидатстването приключи. Това беше 3 етап.
*
Благодаря.
От Аристон бяха обявили, че кампанията ще продължи и през 2009 г.
фондация "Аристон С" - www.ariston-s.com, ще продължи да помага на нуждаещите се двойки и през 2009.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Вече съм изпратила поне 6 имейла със запитване докъде стигна инициативата. Нито са отворени, нито са ми отговорили. Или никой не се сеща да отвори кутията, или трият имейлите без да ги отварят.
Отношението на организаторите е безкрайно безотговорно. Дори и тук мълчат. Чувствам се излъгана. :(
Отношението на организаторите е безкрайно безотговорно. Дори и тук мълчат. Чувствам се излъгана.
Еее,недейте така де... :)На мен ми изпратиха имейл:

формулярът Ви за кандидатстване по проект „Нашите деца” беше запазен в нашата база данни и включен в трети етап на проекта. След приключването му, ще се свържем с Вас, за да Ви уведомим за резултатите.

 Желая Ви успех!
 Поздрави

 
Iskren Gecov

Мисля,че все някакво инфо ще има.Вече имаме и фонд,така че те може и там да участват,а не така самостоятелно,но това са мои предположения. :wink:
Все пак да сме благодарни на фондацията,че първи подадоха ръка!
« Последна редакция: Май 12, 2009, 23:29:44 pm от Disi »