0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
И аз получих мейл с отказ така да се каже :D

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Аз нищо не съм получила, но не се и надявам на положителен отговор.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Аз нищо не съм получила, но не се и надявам на положителен отговор.
Слънце, те за положителен отговор се обаждат по телефона.  :D

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Слънце, те за положителен отговор се обаждат по телефона.  :D

Златооо, ми аз ще слънчасам докато чакам. :D
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Аз напълно се бях отказала да чакам. Кандидатствах миналата година Август. И до онзи ден - ни вест, ни кост. На 29.04 следобяда ми звъннаха по телефона да ми кажат, че съм одобрена за програмата. Така че момичета, не чакайте ...просто продължете да правите ежедневните си занимания. Аз се бях отказала напълно. Изпаднах в шок, когато ми звъннаха на 29-ти, и започнах чак да заеквам по телефона. Търпението му е майката. Пожелавам успех на всички, и ако не ви звъннат скоро, това хич не значи, че са ви отписали. Поне при мен така стана.

Момичета,как да разбера дали формуляра е регистриран,то няма каре изпрати.Моля ви,нещо немога да се справя? :ask:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Момичета,как да разбера дали формуляра е регистриран,то няма каре изпрати.Моля ви,нещо немога да се справя? :ask:
Има бутон  "запазване".  Но ако мноого се притесняваш, може да пратиш мейл и да ги попиташ дали са получили твоя формуляр.
maggi4ka, честито. За какво всъщност те одобриха? Разкажи малко повече, моля. :D

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
И аз получих имейл, че не сме удобрени и на този етап!!! Късмет на печелившите :wink:!!! Важна е крайната ни цел, пък как ще я постигнем вече много, много не му мисля!!!


И аз получих имейл, че не съм одобрена.
*
Аз също вчера получих уведомителен мейл, че не сме одобрени и за втория тур и продължаваме в трети автоматично.
Моля се да не се наложи да дочакам третия тур, т.е. теста ми на 14-ти да бъде положителен

Магичка, много се радвам за теб мила  :bighug:  :goodluck:
Благодарим Ви Д-р Александров!
*
Магичка,ти ходила ли си до сега при някой специалист в областта ин-витро??? и на мен се онадиха,но имам някой съмнения..
*
Искам да ви попитам може ли да кандидатствам от сега, въпреки че ще направим още може би две инсета следващите два месеца и след това инвитро?
 
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Искам да ви попитам може ли да кандидатствам от сега, въпреки че ще направим още може би две инсета следващите два месеца и след това инвитро?
Може да кандидатстваш по всяко време, а ако междувременно забременееш (пожелавам ти го), просто ще ги уведомиш за промяната и готово. :D

*
Искам да ви попитам може ли да кандидатствам от сега, въпреки че ще направим още може би две инсета следващите два месеца и след това инвитро?
Може да кандидатстваш по всяко време, а ако междувременно забременееш (пожелавам ти го), просто ще ги уведомиш за промяната и готово. :D

Мерси, Златулка, и аз така направих след като говорих и с мъжа ми. Вчера попълних формуляра и сега остава и аз да чакам.
 
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Да. Ние вече над 1 година сме в клиника НАДЕЖДА при д-р Стаменов и д-р Персенска.
« Последна редакция: Май 06, 2008, 22:56:14 pm от maggi4ka »

Здравейте и от мен!И аз съм одобрена за преглед,надявам се да имам късмет и по нататък.Някой знае ли след колко време разбираш дали си одобрен след това?


Огромно благодаря на доктор Стаменов!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Здравейте и от мен!И аз съм одобрена за преглед,надявам се да имам късмет и по нататък.Някой знае ли след колко време разбираш дали си одобрен след това?
Ами трябва първо всички одобрени да минат на преглед. След това им се обсъждат кандидатурите и не помня точно колко време беше, но поне месец след това ще ти се обадят пак от Аристон да ти кажат за резултата. Междудругото, сега си спомням, че в деня на прегледите в клиниката имаше и представители на Аристон, които разговаряха след това с нас и можеш да ги питаш тогава след колко време да очаквате резултат. Успех :D

Здравейте!Телефонът ми е променен.Как мога да ги уведомя за новия номер?След толкова опити не смея да се надявам, но за всеки случай......
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Здравейте!Телефонът ми е променен.Как мога да ги уведомя за новия номер?След толкова опити не смея да се надявам, но за всеки случай......
Ами прати им мейл и попълни отново формуляр с ноявия номер. :D

Здравейте, момичета!
А знаете ли тази година къде, в коя клиника ще са преглдите?
Аз миналата година бях поканена на Първия тур, но тази година за съжаление и аз отпаднах.