0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« -: Май 28, 2007, 14:35:28 pm »
Май започваме седмицата без седмична тема :oops: Нека бъде много слънчева, пълна с положителни тестове, с много здрави деца и весели изненади!
И скоро да замирише на море :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #1 -: Май 28, 2007, 15:08:58 pm »
И скоро да замирише на море :lol:

Ми то тука си мирише вече, не се трае :lol: Предната седмица плажуващите бяха само по пясъка, от тая са и във водата 8)

Здраве и хубаво настроение през седмицата!
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #2 -: Май 28, 2007, 15:31:17 pm »
Весела седмичка и от мен. Аз вече се записах за смяна на Китен от 01 юли. Така че да се готви морето :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #3 -: Май 28, 2007, 15:36:07 pm »
Ма има си хас да не мирише 8) Така ми е домъчняло за Варна вече :( Нямам търпение да се прибера :lol: Дано е хубаво времето та и ние да поплажуваме малко :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #4 -: Май 28, 2007, 15:37:11 pm »
Весела седмица! Аз планирам да ходя до Златни от 15 юни до към края на месеца!
Матей - 1.04.2006 г
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #5 -: Май 28, 2007, 15:43:42 pm »
Весела седмица! Аз планирам да ходя до Златни от 15 юни до към края на месеца!

Ееее, Вени, може да спретнем една бебешка среща :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #6 -: Май 28, 2007, 15:47:38 pm »
Гане, кога се прибирате?
аз планирам едно ходене до Варна началото на юни, ако не мине котка път.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #7 -: Май 28, 2007, 16:16:18 pm »
Кацаме си на 11 юни и поне до 16-17и ще сме във Варна, ако не ми кажат нещо друго на феталната.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #8 -: Май 28, 2007, 16:48:52 pm »
Весела седмица и здрави бебчета и от нас!

Нас днес ни пуснаха от инфекциозното - откриха ни ешерихия коли. Дари беше един ден на системи(напълно излишно) и 5 дни на инжекции! Добре, че отделението си е направо ВИП, че иначе щях да избягам( в това имам опит)... Сега ще нося три дни подред аки и дано сме се изчистили, че там не стъпвам повече. Най-гадно е като слагат абокята - що не откачих! Изкарват те от стаята надалеч да не чуваш. Оставяш малката нищо неподозираща смехоранка и я нападат три-четири вампирки с игли и абокяти - сърцето ми се пръсна сто пъти - чак не се разплаках. После я намерих вързана за леглото, ревяща и много изплашена - не можех да я гушна - гадна работа! Дано им е спукала тъпанчетата от рев!!! Едва ли съм първата, която го преживява, но дано да съм последната в този форум!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #9 -: Май 28, 2007, 18:15:52 pm »
setakap, в коя инфекциозна болница бяхте - в София ли? за там съм чувала големи ужасии. и защо ви вкараха в болница заради Ешерихията? Мартин също имаше, но се лекува в къщи с антибиотик.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #10 -: Май 28, 2007, 18:39:21 pm »
Боже, боже, горкото маниче! Дано вече е добре!

Гане, къде ще правиш феталната, защо само до 17 си във Варна?
Матей - 1.04.2006 г
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #11 -: Май 28, 2007, 23:57:36 pm »
Вени, във Варна ще я правя. По принцип ще се прибирам при майка ми на Търново, само че всичко зависи от феталната и какъв специалист ще намеря в Търново, че се оказа, че "най-кадърните" в града имат единствени достъп до 3D-то. :? По принцип не ми се седи под опеката на свеки, а и знам че няма да ми помогнат и грам, а ще се натоваря повече отколкото ако се прибера при нашите. Та затова :oops:
Сетакап, дано се оправите бързо и да нямате повече проблеми!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #12 -: Май 29, 2007, 10:16:28 am »
Лелеее горкото Даре!
Ох, дано не ми се случи подобно преживяване, че каквато съм избухлива...

Сетакап, бързо оправяне миличка, че я какво време се е отворило, само за разходки  :lol:
В очакване ....
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #13 -: Май 29, 2007, 10:44:59 am »
аз също си резервирах от 13.06. за Марамарис и чакам с нетърпение. пожелавам на всички да отидят до морето, което и да е то... :)
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #14 -: Май 29, 2007, 11:06:18 am »
Привет. Ние планираме ходене на море през юли, все още не е ясно къде точно обаче. Преценихме, че е хубаво да бъде в къща с хубав двор, за да има Мия къде да вилнее и все още проучваме подобни варианти. Ако знаете подходящо място, споделете.
Сетакап, дано Дари да се оправи по-скоро. Напълно те разбирам и ти съчувствам. Няма по-ужасно нещо от това да видиш как по една или друга причина детето ти страда и е подложено на всякакви неприятни манипулации...
Ние прекарахме много добре почивните дни. Мия беше много благосклонна към мен и през всичките почивни дни ставаше към 10 без 15, което беше супер. Не помня от кога не бях спала до по-късно от 8 часа сутринта, та браво на девойката ми.
<br />[link=http:
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #15 -: Май 29, 2007, 11:23:09 am »
setakap, в коя инфекциозна болница бяхте - в София ли? за там съм чувала големи ужасии. и защо ви вкараха в болница заради Ешерихията? Мартин също имаше, но се лекува в къщи с антибиотик.

Лежахме в Русе - направен е ремонт по някаква програма и всичко е ново и много чисто. Заради пустото коли ни вкараха - понеже била едва на 4м. по-добре да я наблюдават. Естествено мен ме достраша да се опъвам и за по-сигрно полежахме там 5 дни...
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #16 -: Май 29, 2007, 13:22:19 pm »
setakap, когато на Мартин му откриха Е.коли и гъбички в акито, беше едва на 2 месеца. педиатърката изписа антибиотик и антимикотично лечение в домашни условия. лекувахме го 8 дни (Бърди правилно ти е казал, антибиотично лечение под 8 дни за бебета не се практикува), гъбичките изчезнаха, Е.коли останаха, но в малко количество и резистентни към почти всички антибиотици, освен такива за венозно приложение.
всички лекари, с които говорих, бяха на мнение, че няма да лекуват повече и ще оставят организма сам да се пребори, защото Мартин нямаше клинични оплаквания. водеха го "здрав носител на Е.коли". след 3 месеца на контролната посявка вече нямаше бактерии.
никой не ни е предлагал болнично лечение, нито пък системи. аз и не бих се съгласила да вкарвам толкова малко бебе в Инфекциозна болница от страх да не си лепне нещо друго.
какво й имаше на малката, освен бактериите? някакви оплаквания? с какво ви лекуваха и какво толкова й наблюдаваха в болницата? хубаво е, че е било ремонтирано, ново и чисто, но въпреки всичко, имай едно наум като ти предлагат болнично лечение за бебе и малко дете. болниците имат своите минуси. нашата бактерия и гъбичкие ни бяха скъп сувенир от неонатологията на Майчин дом, например...
« Последна редакция: Май 29, 2007, 13:25:11 pm от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #17 -: Май 29, 2007, 13:40:36 pm »
Дано малкото Дари да се оправя бързо, че дори не искам да си представям какво сте преживели :(

Да се похвалим, днес ни изби първото зъбче :D така че купона сега ще е пълен, като хапе и рани ще прави - кучето малко :lol:
*
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #18 -: Май 29, 2007, 13:42:19 pm »
Сетакап, и на мен ми предложиха същото лечение в същата болница когато Ели беше на 10 месеца.имаше 10 на 5 степен е.коли.аз отказах и не постъпих болница.Инфекционистите изписаха една камара лекарства, педиатърката не беше съгласна с тях.Първата имам предвид д.р Игова. Оставих организма сам да се пребори с помоща на малко Цитросепт капки.правила съм контроли след това - отрицателни.Според мен си избързала с болницата, но е добре че не си тръгнала от там с допълнително нещо.успех и целувки на Дарито.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #19 -: Май 29, 2007, 13:52:35 pm »
Яд ме е, че всичко се разви много бързо и нямах време да се посъветвам с вас. Станалото-станало, но дано всичко е наред, че ще ги избия... Покрай забременяването станахме половин гинеколози, а сега трябва да се готвим и за педиатри... Да .. ... .....................
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"