0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #40 -: Май 31, 2007, 20:23:54 pm »
jam, премина нощната игра при нас и се справих като просто преди 21:00 - 22:00 никакво лягане.
За супата :
Сварявам малко филе пилешко, няколко обелени картофа и 2-3 обелени моркова, като и картофите и морковите кисна предварително поне половин час във вода (уж да паднат нитратките). После пасирам с сварен жълтък и сухар и са доволни :) И се яде, чак на баща им му хареса ;)


Дони, колко пъти на ден спите?
Пиши, ако можеш, как минава един ваш ден да се ориентирам малко, че с таткото имаме противоречия в колко часа да си лягат.С две бебета сякаш е по-трудно да се направи режим, а като си имат план, е много по-удобно за всички.

Целувки на малките.
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #41 -: Май 31, 2007, 20:33:13 pm »
Cygnus, знам за вашия режим, но при нас той не върви.
Мартин става сутрин в 6:00 - 6:30. първо спане към 8:30 до към 10:00. второ спане от 13:30-14:00 до към 15:30. съответно, към 20:00 часа вече е уморен и кисел. не мога да го държа буден до 22 часа. преди, при същия режим, си спеше без да иска едене посред нощ.

а за супата да попитам - с каква гъстота се получава крайният резултат? по колко даваш на ядене и кога? самостоятелно ядене ли е или преди основното?

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #42 -: Май 31, 2007, 20:54:28 pm »
оф, тая седмица аз най-много спамя темата, ще прощавате :)

живот и здраве, другата седмица мислим да отидем до Варна с принца. та се замислих, ако не дай Боже, се наложи да ни трябва педиатър, добре е да знам предварително на къде да се насоча.

майчета от Варна, да ми препоръчате място, където да намерим добра педиатрична помощ при нужда?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #43 -: Май 31, 2007, 20:58:15 pm »
Аз мога само да ти препоръчам моята приятелка. Иначе при друг не съм ходила. Ако се засечем мога да те запозная лично с нея. Ще имаш удоволствието да се запознаеш с педиатър-пулмолог :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #44 -: Май 31, 2007, 21:00:27 pm »
Гане, ние на 10-ти се връщаме, така че, за съжаление май няма да се засечем, както разбирам от графика ти. но ако мислиш, че тя няма да има нищо против, моля те да ми пратиш нейните координати на ЛС.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #45 -: Май 31, 2007, 21:05:32 pm »
jam, на д-р Александров съпругата е педиатър. Не й знам телефона, но имам на д-р Александров, а може боровинката да има нейния. Директно за Варна ли сте, през нас няма ли да минете?

Emi, аз вече съм на работа, но режима е почти същия както преди да тръгна (преди 1 месец). Ставане в 7:30. Попарка към 8:00 - 9:00. Към 10:00 плод или плодово пюре и после спане до обяд (12:30-13:00 - кухнята). По някое време следобяд спане, кой когато му се приспи. Като се върна от работа (16:30) - правя каша с пасиран плод, ядат и излизаме. Като се върнем - последно ядене (20:30-21:00) обикновено млечна каша, тоалет и лягане. Иначе си играят на манеж за игра или в проходилките за малко. Понякога прескачат някое спане, но като цяло не се будят един от друг, макар че не винаги спят по едно и също време.

Целувки на сладурите!
« Последна редакция: Май 31, 2007, 21:10:42 pm от cygnus »
*
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #46 -: Май 31, 2007, 21:06:34 pm »
Слушш ся, сватя, айде да не тръгваш с мисълта, че ще се запознаваш с варненските педита а, ко ша кайш?  :fighting: :bonk: :nono: :crazy: :balk_149: :balk_132: :balk_77:

имаш ли нужда от още човечета или ме разбра? :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #47 -: Май 31, 2007, 21:07:54 pm »
Джам, имаш ЛС! По принцип те са колежки и приятелки със съпругата на д-р Александров, така че ако тя не може да помогне - може и при нея да отидеш. Ама за предпочитане е да не ти се налага.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #48 -: Май 31, 2007, 22:44:53 pm »
живот и здраве, другата седмица мислим да отидем до Варна с принца. та се замислих, ако не дай Боже, се наложи да ни трябва педиатър, добре е да знам предварително на къде да се насоча.

сестро, сестрооо, по една матрица сме правени :D ние като решихме да се разделим с малчо, за сефтето закарахме майка ми с Криско при  вуйчо и вуйна-тя педиатър, баща и-също. двойна застраховка, а?
хит номер 2: оставих грижливо написан режима на хлапето с менюто и молба да се спазва :D

такива схеми са ми в главата понякога, че се плаша и се чудя кой ли ми се смее, докато аз си правя плановете...
*
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #49 -: Юни 01, 2007, 00:24:24 am »
Нещо започвам да се чудя дали нощното будене е свързано с възрастта или със сезона или не знам с какво - ама и ние от няколко дни сме на променен режим нощем. Направо давам заето от недоспиване. Дано да е по-кратък период и да започва да спи дребосъчко, че ще тупна някъде. И е същата картинка - трябва да яде, ама лошото е, че и след това не е сигурно кога ще заспи.
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #50 -: Юни 01, 2007, 04:08:30 am »
Честит празник на всички дечица!!!

Да са ни живи и здрави! Да папкат и да спинкат, големи да порастнат!!!

« Последна редакция: Юни 01, 2007, 04:18:43 am от setakap »
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #51 -: Юни 01, 2007, 08:21:25 am »
Честит празник на всички бебоци!

Днес сме пред парламента на протест!
Матей - 1.04.2006 г
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #52 -: Юни 01, 2007, 09:33:37 am »


Честит празник на малки и големи, всички непорастнали деца!
Щастливо детство на най- хубавите- децата от Зачатие!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #53 -: Юни 01, 2007, 09:46:42 am »
Честит празник на всички слънчеви дечица!
да растат умни, здрави и щастливи :D



ми, до тук ми стигат уменията

бел.мод. а така как е? ;)
« Последна редакция: Юни 01, 2007, 10:14:54 am от jam »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #54 -: Юни 01, 2007, 10:18:39 am »
честит Ден на детето!
да са весели и здрави всички деца по света!

« Последна редакция: Юни 01, 2007, 10:57:44 am от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #55 -: Юни 01, 2007, 10:19:29 am »
 :D
благодаря.
до сега търсих как се слагат снимки, но не намерих. имаше го някъде...
*
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #56 -: Юни 01, 2007, 10:20:08 am »
Честит празник на всички мамини джудженца!
Цитат
хит номер 2: оставих грижливо написан режима на хлапето с менюто и молба да се спазва
Ман, ами и аз правя така  :oops:... ми то според мен си е редно ...Аз имам и списък за излизане, залепен на вратата...  :oops: :oops:А,и още нещо - Криско да даде малко коса на Колето, а? Хем на него да не му пречи, хем Никола на човек да заприлича  :lol:. Много е сладичък - Криско имам предвид.

Стефи, дай отчет за резултата от готвенето, де

Сетакап - малееееееееееееееее колко е сладка онази дребната на снимките - много, ама мно-го!
« Последна редакция: Юни 01, 2007, 10:22:56 am от Fussii »
В очакване ....
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #57 -: Юни 01, 2007, 10:29:17 am »
Честит празник на всички дечковци!
Да растат много щастливи и игриви!
Днес е ден за купуване на нови играчкииииииииии :blob10:

Аз бабите така съм ги свикнала със списъци, че ако забравя се чувстват неспокойни.
Пък и така имам база да се карам като пропуснат нещо :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #58 -: Юни 01, 2007, 10:50:29 am »
:D
благодаря.
до сега търсих как се слагат снимки, но не намерих. имаше го някъде...

като пишеш съобщението, отгоре на полето за текст има купчина бутончета. точно над думата Кредор има едно бутончне Вмъкни картинка. там излизат таговете, между които трябва да зададеш url адреса.
бе аз твойта снимка оправих, ама моята не мога нещо... борбата продължава.

пууу, успях. значи, от snimka.bg не ще да ги показва, а от bgphoto.net стана.
« Последна редакция: Юни 01, 2007, 10:59:26 am от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 28.05-03.06 - хайде на море!
« Отговор #59 -: Юни 01, 2007, 11:18:23 am »


Е щом със снимки вървят поздравите, ето и от нас един Честит Първи Юни  :lol: :lol:
В очакване ....