0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря :D!
Ето при нас, пътуването не се оказа възпрепятстващ фактор.
Двоен късмет и за теб  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Много благодаря! Дано и аз имам твоята радост! Но за сега поне няма такива изгледи. Всъщност вече съм девети ден след трансфер, а нямам никакви признаци на бременност. Това нормално ли е?
Привет на всички,
темата която сте заформили е страхотна,но имам едно предложение не знам дали е възможно и дали ще е полезно за всички ни.
Може ли да се допълни темата и "с какво трябва,или не трябва" да правим след инсеминация или ембриотрансфер.Полезни храни,вредни храни,общо взето полезни съвети които биха допринесли за щастлив край.
имам питане?
Бият ми Фраксипарин,и не знам дали е от него но започва да ми става зле,гади ми се причернява ми и тн...,загубих си листовката и не знам дали тези странични ефекти са нормални.
Моля ,дайте ми малко инфо.Мерси предварително.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Много благодаря! Дано и аз имам твоята радост! Но за сега поне няма такива изгледи. Всъщност вече съм девети ден след трансфер, а нямам никакви признаци на бременност. Това нормално ли е?

9-и ден след трансфер не може да имаш каквито и да било признаци! Така че, спокойно, нормално е. Ако ли пък имаш, бих ги отдала на желанието да ги имаш и на вследствие от хормоните и лекарствата, които пиеш след трансфера. Желая ти много късмет и положителен тест!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
здравейте момичета!Аз бих искала да изкажа благодарност на Мели за темата.Ще ми предстои инвитро и почти не съм запозната с много от нещата.Затова съм много благодарна на Мели и на всички вас момичета! :youwoman: :blowingdust2: tree2a
*
Мели прочетох първата точка от препоръките ти след ембриотрансфер.Но най-лошото ми качество е че съм малко нетърпелива.Дай мнение за положителен уринарен тест на 10 ден след трансфер,като прегнил съм си била преди 17 дни.Благодаря
*

    Veri4

  • *
  • 22
  • Слънце мое, злато мое....
Благодаря ти Мели... Надявам се да се вслушам и аз в съветите ти!!!


а дали трябва някаква специална храна,на мен тези дни ми предстоят пункцията и трансфера и доки ми каза да спазвам белтъчна диета,много вода,пилешко месо и белтъци,някоя от вас дали е пробвала
здр.на вси4ки.аз сам нова.в4ера бе6е 12 ден след инсе а тази но6т ми доиде.нормално ли е толкоз рано.вярно кражта е раждижа не е 4ержена мн.но маи не е мн.малко макар 4е нйма ни6то на прежразката само като ида до тоалетна.казаьа ми 4е сам образувала 4см.киста.дали моге да е не6то от нея а вса6тност да има бременност?така се надявам.
*
зравеите и от мен днес ми е 7 ден от трансфера а ве4е два дни ме болят гърдите-това край ли озна4ава :(
*
Това означава напротив :D :D :DСтискам много палци.
здравей,на мен ми е 8 ден след  трансфер но гърдите не ме болят вече така само са малко подути не знам дали е край или е нещо хубаво.УСПЕХ!ако някой има повече опит моля да сподели.
Мели,страхотна темичка!Благодаря ти!На мен днес ми е 8 ден след трансфер,Владимиров каза на 09.06 кръвен тест,но вече ме сърбят ръчичките  :oops:
Успех на всички чакащи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Здравейте, препоръката е след трансфер да не се променят съществено двигателните навици. Тогава, ако ходя на работа каква е препоръката с поставянето на утрогестана 3х2, колко време сутрин да се полежи и кога да бъде дневното поставяне - може би около 17 часа?
Аз ги поставях сутрин, обед и вечер (като тези на обяд ги пиех, защото нямаше как да ги поставям вагинално в офиса  :), че и да полежа малко след това  :D) Относно лежането - всеки път различно беше сутрин, а за вечерта нямаше значение, защото се слагат преди лягане.
Успех, Типин !
Хай, на всички, всъщност има ли някой на линия в момента, гледам че публикациите са старички?