0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: БТВ Репортерите
« Отговор #80 -: Юли 16, 2007, 23:25:36 pm »
TВ звездите кога ще раздават автографи, за да се запиша на опашката ;) 
« Последна редакция: Юли 16, 2007, 23:28:05 pm от BLACK_ROSE »
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #81 -: Юли 16, 2007, 23:27:22 pm »
изпусна момента :balk_70:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #82 -: Юли 16, 2007, 23:29:53 pm »
Няма ли прИмоция  :lol:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #83 -: Юли 17, 2007, 09:32:09 am »
Браво на героините!  :D Ще чакам с нетърпение медийните ви изяви, момичета!  :wink: :lol:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #84 -: Юли 17, 2007, 10:14:18 am »
Дано да се е получило добре, че аз малко се бях притеснила от камерата – за пръв път ме снимат.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #85 -: Юли 17, 2007, 10:30:53 am »
Дано да се е получило добре, че аз малко се бях притеснила от камерата – за пръв път ме снимат.
Нормално. Бих се учудила ако е обратното:wink:
« Последна редакция: Юли 18, 2007, 10:35:43 am от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #86 -: Юли 18, 2007, 08:15:57 am »
Поздрави за смелостта! :D
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #87 -: Юли 18, 2007, 13:07:54 pm »
Браво, момичета! :flower:
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #88 -: Юли 22, 2007, 13:51:57 pm »
Здравейте на всички знайни и незнайни бъдещи и настоящи майки! :D

искам да ви кажа на всички вас едно огромно благодаря!!!!!!!Първо за вдъхновението, защото от прочетеното тук реших да направим филма, второ за всичките съвети, предложения, критики и прекрасни писма, които получих от вас, и не на последно място на моите прекрасни герои във филма. Те си знаят, че ги обичам вече като много близки приятелки, защото това което ми споделиха ме прави много горда и ми даде много топлина и надежда, че и аз мога понякога да бъда полезна, дано!Благодаря ви за куража, усмивките и сълзите, те не са напразни!  :DНа Мели благодаря специално, че ни отдели време и даде знанията си, за да могат още момичета и момчета да разберат, че имат шанс и има къде да получат подкрепа.Много се надявам филмът да ви хареса,дано! Предупреждавам ви, че това е моята гледна точка и ако нещо ви се стори не както трябва моля предварително да ме извините. Постарахме се да раздрусаме институциите и със сигурност ще продължим да го правим. Надявам се, че с тези 30 мин ще вдъхнем вяра и надежда на всички вас и на хората, които се притесняват дори да отидат на лекар, че има защо да мечтаем и че мечтите се сбъдват. Желая на всички ви именно това - да сбъднете мечтите си! Уверих се, че няма невъзможни неща! Винаги когато имате нужда от нещо можете да разчитате на моята помощ, дори и само да споделите. Ние сме насреща!
Още веднъж благодаря и ви желая хиляди усмихнати детски личица да засияят на вашите профили! :D :D :D
И още веднъж - филмът "In Vitro" ще се излъчи на 29.07.07 от 18.30ч. в БТВ Репортерите,а през нощта има повторение някъде след полунощ.

Боряна
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #89 -: Юли 22, 2007, 13:59:53 pm »
Боряна,  :youwoman:

*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #90 -: Юли 22, 2007, 14:12:06 pm »
Още веднъж хиляди благодарности, на теб Боряна и на твоя екип, на вас, които направихте този филм! Чакаме го с огромно нетърпение! Благодарим на Мели и на всички момичета, които се включиха в неговото осъществяване! Дано докосне сърцата на сънародниците и управниците ни! Дано даде отглас и подкрепа на нашата всекидневна, дълга и трудна борба! Благодарим ти!  :youwoman:

*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #91 -: Юли 27, 2007, 09:15:39 am »
Днес всички колеги ме посрещат с новината, че са ме видяли в рекламата за филма.
Някой гледал ли я е, че аз не съм я засичала?

« Последна редакция: Юли 27, 2007, 09:17:33 am от misi »
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #92 -: Юли 27, 2007, 09:54:40 am »
Днес всички колеги ме посрещат с новината, че са ме видяли в рекламата за филма.
Някой гледал ли я е, че аз не съм я засичала?



Анонсът е много интригуващ, а ти и Евро сте супер фотогенични, честно!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #93 -: Юли 27, 2007, 11:18:37 am »
По кое време е анонсът?
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #94 -: Юли 27, 2007, 11:20:55 am »
Между рекламите го пускат
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #95 -: Юли 27, 2007, 12:28:52 pm »
Снощи преди новините видях анонса за първи път. Интригуващ е. Накара ме да се просълзя. Отбелязала съм си на календара(не че ще забравя) и в неделя непременно ще съм в 18.30ч пред телевизора. От сега си знам, че ще му хвърля голям рев-много съм чувствителна. От мен- една голяма прегръдка и много, много скорошно забременяване на всички вас момичета. И дай боже скоро лицата ви да греят от щастие. УСПЕХ!
  :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug: preggo
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #96 -: Юли 27, 2007, 12:32:49 pm »
Аз също гледах анонса и то 2 пъти снощи. Дават го с рекламите. Не знам как ще го изгледам този филм.. Снощи и двата пъти плаках.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #97 -: Юли 27, 2007, 12:37:38 pm »
Анонсът е жесток!  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #98 -: Юли 27, 2007, 12:39:29 pm »
Аз не съм го гледала, но кой какво прави Еврото все реве :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #99 -: Юли 27, 2007, 12:54:03 pm »
И аз съм оттървала!