0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: БТВ Репортерите
« Отговор #120 -: Юли 28, 2007, 19:36:49 pm »
току що в новините по БТВ дадоха откъси от филма. браво момичета! разплаках се...

има още една двойка с близнаци, някой знае ли коя е жената?
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #121 -: Юли 28, 2007, 19:37:03 pm »
И аз го видях, и посегнах към кърпичките.........
Ще чакам с нетърпение утре да гледам целия репортаж....

Не се знае какво губиш, когато печелиш и какво печелиш, когато губиш!!!
Когато минаваш по въжено мостче над планинска река, не мисли за водата-мисли за брега...!
*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #122 -: Юли 28, 2007, 22:36:03 pm »
Ей моми4ета току що гледах новините в който дадоха за инвитро филма страшни сте разревах се като ви гледах. Браво на вас и на вашия борбен дух дано все пове4е моми4ета  се срещат като вас. Утре ще има рев много.

*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #123 -: Юли 29, 2007, 10:31:32 am »
и аз гледах разширения репортаж. Евро  :balk_21:
а кои са другите момичета :balk_132:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #124 -: Юли 29, 2007, 10:49:16 am »
Браво на участничките - страхотни сте, момичета!

има още една двойка с близнаци, някой знае ли коя е жената?
[/quote]

аз я знам - разхожда двата сладура в градинката до офиса ми - големи чаровници са... не знаех, че са от инвитро, защото не я познавам добре, но много се зарадвах, като я видях във филма.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #125 -: Юли 29, 2007, 10:59:59 am »
Анонса е страхотен момичета!Браво Браво на вас!!!!!!
Благодаря специално на Боряна ,на Евро,на Миси ,на Мели на всички,
 които са помогнали ,за да има този филм!
Обичам ви всички!!!!!!!!!!




Re: БТВ Репортерите
« Отговор #126 -: Юли 29, 2007, 19:06:32 pm »
ПОЗДРАВЛЕНИЯ, МОМИЧЕТА! Надявам се, че наистина разчувствахте България, както мен и моите близки. Още съм под впечатленията от филма. Не ви познавам, но от цялото си сърце ви желая да се сбъдне мечтата ви за рожба. Д-р Даскалова, бяхте страхотна!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #127 -: Юли 29, 2007, 19:10:49 pm »
Евро, Миси.... Прекрасните сте момичета, и аз съм в графата на кърпичките, сълзите и течащите носове ...  :bighug:

И малко смях... Мели започва... Първото и най-лесно изследване, което трябва да се направи... и ние с Ники в хор... СПЕРМОГРАМАААА  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #128 -: Юли 29, 2007, 19:11:11 pm »
Браво, мимичета! Бяхте прекрасни.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #129 -: Юли 29, 2007, 19:12:53 pm »
Поздравления, накарахте доста хора да си поплачат стабилно!А аз на първия ред!
Всичко беше много въздействащо!Meli, Evro, Misi, бяхте страхотни!

 :youwoman:
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #130 -: Юли 29, 2007, 19:13:39 pm »
Браво, момичета!
Боряна, благодаря!
*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #131 -: Юли 29, 2007, 19:15:02 pm »
Момичета, благодаря ви! Бяхте прекрасни!
Филмът беше изключително силен!
 :bighug:
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #132 -: Юли 29, 2007, 19:23:21 pm »
Поздравления МОМИЧЕТА за силата и смелостта, която показахте. :youwoman: Пожелавам ви в най-скоро време да доведете вашата борба до успешен край.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #133 -: Юли 29, 2007, 19:35:04 pm »
Евро, разплака ме  :balk_145:- толкова ми се иска никой да не минава през всичко това. Благодаря на Господ, че ви намерих. Без вас нямаше да успея. Късмет на всички по пътя към вашето малко щастие!
Мели  :balk_21:
Боряна, благодарим за адекватното отражение и желанието да популяризирате проблемите ни! Успешна работа.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #134 -: Юли 29, 2007, 19:38:46 pm »
АААА, адаш, и тебе те имаше..поне дневника ти!Айде едно БРАВО и на тебе!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #135 -: Юли 29, 2007, 19:39:12 pm »
 :youwoman: Момичета, бяхте невероятни. Аз лично скоро не бях разтърсвана дотолкова, че още да не мога да спра да плача...
Нямам думи да изкажа, как всяка ваша дума пронизва сърцето и съзнанието ми. Всяка дума, която изричахте е била или Е в мислите на много момичета...
Страхотни сте и никога не забравяйте думите на д-р Стаменов - НАДЕЖДАТА НИКОГА НЕ УМИРА!
Прегръщам ви и знам, че сте достатъчно силни, за да постигнете мечтите си!
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #136 -: Юли 29, 2007, 19:46:08 pm »
И ние си поплакахме вкъщи с мъжа ми.
Филма е въздействащ!
Дано да успеем да влезем в сърцата на повече хора.

Re: БТВ Репортерите
« Отговор #137 -: Юли 29, 2007, 19:47:25 pm »
Страхотни сте момичета. Браво на вас и смелоста да се изправите пред цяла България.
*
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #138 -: Юли 29, 2007, 19:48:39 pm »
Момичета бяхте страхотни - Миси, Евро, Мели - благодаря!
:bighug: :thankyousign: :balk_21:
Евро, специални поздрави и благодарности към твоето момче! Браво на него!
Браво на всички вас! Иска се много кураж да заявите пред цяла България проблема си! Дано скоро се сбъднат мечтите ви! Бъдете много щастливи!
Боряна, благодаря и на теб за филма! Дано да е подействал на много хора, поне на половина, колкото на нас!
И вярвайте, че Надеждата никога не умира!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: БТВ Репортерите
« Отговор #139 -: Юли 29, 2007, 19:54:12 pm »
Ели, Миси - благодарим ви от сърце и душа и ви желаем скоро да сбъднете мечтата си! Щастлива съм, че ви познавам, макар и виртуално за сега!
Мели, както винаги право в целта! Благодарим ти за това, че се бориш за нас!
Боряна, благодарим Ви за този чудесен и затрогващ репортаж за нашите проблеми! Ако поне един, от тези, от които зависи нашата борба да е успешна и да ни се помага е гледал и се е трогнал, то има надежда, както казва д-р Стаменов!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю