0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #880 -: Ноември 02, 2013, 23:45:11 pm »
Не знам как стоят нещата сега, но преди време когато аз вървях по този път, още в старата клиника, д-р Начев идваше там да преглежда пациентите на д-р Владимиров. Аз имах 2 опита ИКСИ. При първия ТСХ ми беше завишен и да опита беше не успешен. Другия опит ми беше след 8 месеца, през това време проверявахме стойностите всеки месец, който варираха, но отново над горна граница. Тогава Владимиров ме прати при Начев, който реагира остро как Владимиров е позволил да правя ИКСИ при това положение. Назначи ми лечение с което нямаше някаква особена промяна, отново варираше и пак беше над горна граница, заключението на Начев беше, че съм на 35 и това е причината. Направих втори опит въпреки стойностите на ТСХ и от 2 върнати ембриона, родих 2 здрави и големи деца (3100/2550). Още тогава се чудех как е възможно да работят заедно и да си позволява многократно да обвинява колегата си, пред пациентите му, даже бях решила, че ако опита ми е не успешен ще отида при друг ендокринолог, който няма да се държи по-този начин.

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #881 -: Януари 16, 2015, 16:31:32 pm »
Др Владимиров занимава ли се с проблеми на щитовидната жлеза,доколкото знам в новата клиника няма ендокринолог

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #882 -: Януари 16, 2015, 16:45:13 pm »
Др Владимиров занимава ли се с проблеми на щитовидната жлеза,доколкото знам в новата клиника няма ендокринолог

Д-р Емил Начев, ендокринолог, посещава клиниката всеки четвъртък следобяд, ако има предварително записани пациенти за консултация. Ако имате проблем с щитовидната жлеза, д-р Владимиров ще ви насочи за консултация при д-р Начев. А също така може винаги да си запишете час на регистратурата и по свое усмотрение.

Аз лично ходя там да си следя възел на щитовидната жлеза при д-р Начев. По-удобно ми е, отколкото на другите места, където той консултира, а и обикновено няма навалица и не се чака.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #883 -: Септември 28, 2015, 23:28:52 pm »
Здравейте,аз съм една от недоволните пациентки на др Владимиров,въпреки че е помогнал на доста жени,твърдя че не се занимава с ендокринология,ако има такъв проблем,трябва пациента да го насочва едва ли не какви изследвания са нужни и накрая опита ти излиза близо 10 бона
Това не са доктори ,а бизнесмени
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #884 -: Септември 28, 2015, 23:53:40 pm »
твърдя че не се занимава с ендокринология

А къде видяхте някой друг да твърди, че СЕ занимава с ендокринология?

Д-р Емил Начев, ендокринолог, посещава клиниката всеки четвъртък следобяд, ако има предварително записани пациенти за консултация. Ако имате проблем с щитовидната жлеза, д-р Владимиров ще ви насочи за консултация при д-р Начев.


Моля, въздържайте се от обидни думи и квалификации!




*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #885 -: Октомври 04, 2015, 12:39:40 pm »
Аз съм от силно разочарованите от д-р Владимиров.
Харесвах го изключително много, вдъхваше ми доверие. С времето си дадох сметка за много неща, за които съм си затваряла очите - завишените цени на изследванията в лабораторията, пускането на излишни хормони по време на стимулация, много силните стимулации и т.н.
Имаме един самофинансиран и един опит по фонда. При първият опит от 6 еднакви фоилкула и чуден естрадиол - нито една пунктирана яйцеклетка. Оказа се, че не сме попълнили договор и ни го дадоха да попълваме - половин час и чак след това ни казаха, че няма пунктирани яйцеклетки.
На втория опит - пак много силна стимулация с по 600 Менопур дни наред - от 11 фоликула - 5 яйцеклетки, за които знаехме на 5-тата минута, защото си бяхме попълнили договора предварително. На срещата, на която трябваше да решим кога да е трансфера, докторът ни заяви, че ще ходи на конференция извън БГ и няма да е той на трансфера, ако го правим на 5-ти ден, но пък е добре да е на пети ден и да ги отглеждаме до бластоцист, но пък ако искаме да е на трети и ще го направи той, но пък може и три да върнем  8O и т.н.  Сигурна съм, че е знаел и преди това, че ще отсъства. Чахах месеци наред да минат коледи, всякакви отпуски и т.н., за да е добър момента. И накрая...
Съответно трансфер на два ембриона, направен от д-р Белчева, която не изглеждаше като да има особено опит с трансферите. И неуспех на финала.
Не искам да си спомням за предразводната ситуация у дома, която последва след тази некоректна постъпка на лекаря. Слава Богу я преодоляхме някак, но повече не искам и да чувам за клиниката.
Постфактум осъзнах много неща - като започнах да сравнявам с другата клиника, в която съм сега.
Можеше да няма имплантация дори и д-р Владимиров да беше направил трансфера, но гадното усещане, което остана у нас след тази постъпка, не се забравя.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #886 -: Октомври 05, 2015, 09:23:53 am »
Странно "племе" сме ние, пациентките на репродуктивните клиники  :?
Едните се оплакват от недостатъчно изследвания по време на процедура, другите от излишни такива.
Едните са недоволни от "слабата" стимулация и малко яйцеклетки, другите от "силна" такава (без да се е стигало до хиперстимулация).
Едните се ядосват, че в клиниката им не са въведени новости от световната медицина, другите от това, че лекарят им ходи на международни конференции.
Понякога, в разочарованието си от неуспешните опити, сме способни да обвиним...цвета на очите на доктора...

п.с. Не съм пациентка на д-р Владимиров, предполагам няма и да бъда...разсъждавам си просто...



*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #887 -: Октомври 05, 2015, 14:46:51 pm »
Понякога, в разочарованието си от неуспешните опити, сме способни да обвиним...цвета на очите на доктора...

мда.... при това - по няколко пъти, което вече започва да прилича на опит за отмъщение. този разказ на zazu1 с леко корекции на съдържанието го чета за трети път вече в тия форуми.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #888 -: Октомври 05, 2015, 22:00:47 pm »
Абсолютно съм съгласна с Неда :)
Не знам в коя клиника е отишла zazu,ама ще и кажа,че в единствения път в който Персенска не ми направи трансфера,а д-р Райков аз забременях :D тъй,че няма значение кой е след като си е свършил работата..
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #889 -: Октомври 05, 2015, 23:13:43 pm »
Аз немога да повярвам че доктора може да направи нещо нередно той винаги е перфектен бил когато сме го питали винаги е обяснявал дори и по телефона винаги е намирал време за нас а доктор Белчева е също добър лекар
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #890 -: Октомври 06, 2015, 00:00:16 am »
Eй , ще изядете жената с парцалите , че си е изказала мнението . Ама то настроенията са ми ясни след толкова години престой във форума . Всеки има право на мнение , защо си мислите че го прави с цел да го клевети .
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #891 -: Октомври 06, 2015, 10:51:20 am »
klio,
Честно казано, нямам никакво намерение да ям някого, камо ли парцалите му  :wink:
Както вече казах - НЕ съм пациентка на д-р Владимиров, така, че не разбирам какво имаш предвид под " Ама то настроенията са ми ясни след толкова години престой във форума". Нещо повече - не станах такава, въпреки, че го посетих, преди да избера клиника.
За мястото, където на мен ми помогнаха да стана майка (два пъти!), се пишат повече отрицателни мнения. Опитвам се да избягвам да пиша в тези теми, щото съм пристрастна, ясно е.
Намесих се тук, именно защото обвиненията, които чета тук, са точно ОБРАТНОТО, на това, от което се оплакват пациентките на "моята" клиника.



*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #892 -: Октомври 06, 2015, 11:16:39 am »
Без да "наливам масло в огъня" ще си позволя да споделя личния си опит. Имаме един успешен опит ин витро при д-р Владимиров. Резултатът е нашият прекрасен син. Когато обаче, се решихме на второ ин витро си дадохме ясна сметка със съпруга ми, че финансово няма да можем да издържим на цените и силните стимулации в клиниката (въпреки фонда). Разпитвала съм, чела съм и съм взела това решение, като подчертавам, че за нас приоритет беше финансовата страна. В други аспекти не съм имала забележки от доктора и клиниката. Вторият ни опит (в другата клиника беше неуспешен, но съм далеч от мисълта, че причината е в докторите).
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #893 -: Октомври 06, 2015, 18:55:21 pm »
Има разлика между броя процедури, които извършват лекарите в Надежда и в клиниката на д-р Владимиров.
Там д-р Белчева прави само проследяванията и то не важните такива, всички останали манипулации и прегледи се правят от д-р Владимиров или поне при нашите опити беше така (преди няколко месеца).
Всеки има право на мнение.
Да нормално е да съм разочарована след над 10 хил. лв. изхарчени, разбъркан организъм от купища хормони и подобно отношение на финала.
Няма как да си затварям очите, че една ампула Менопур в аптеката на клиниката е 48 лв., а по фонд я изписват на 27 примерно, на колкото се продава и в други аптеки в София. При 600 единици дневно всеки може да си сметне сам колко разлика е това, предвид, че една ампула е 75 единици. Същото важи и за цените на ред изследвания в лабораторията и по ценоразпис от сайта на Цибалаб. Стигало се е до 100 лв. разлика само от изследвания, пускани в един ден.
Всеки е свободен да има гледна точка. Моята е от болезнен опит.
Радвам се, че има и много успели момичета.
Ставаше въпрос и за некоректно отношение, сервирано в деня преди трансфер. Ясно е, че успехът не е гарантиран никъде.
И аз идеализирах д-р Владимиров, преди да постъпи така с нас и да се приземя.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #894 -: Октомври 10, 2017, 11:58:34 am »
Здравейте, мами! Пиша ви за да ви кажа да НЕ ходите при д-р Владимиров. Той е една машина за пари и само гледа да изтиска колкото се може повече пари от пациентите си!
Да започна от там, че сме с мъжки фактор и отидохме при Владимиров за консултация за инвитро. Още с влизането ни попита дали ще финансираме опита или ще чакаме за заповед от Фонда. И така казахме му, че ще го заплатим и да ни каже горе долу колко ще ни излезе , за да си направим сметка. Той каза цена от порядъка на 6000-8000 лв , и че, ще ми направи по силна стимулация. След което го попитах, защо ще ми прави такава стимулация  при положение, че когато правих инсеминация , само от клостилбегит направих 10 фоликула ... така и не получих смислен отговор ЗАЩО?! И така стигнахме до там да ме прегледа на ултразвука и да ми каже, че имам хидросалпиенс в ляво ( течност в тръбата ).. още тогава го попитах какво е това и дали е проблем ( тъй като не бях запозната какво за бога е това ) .. той отвърна "Момиче, бъди спокойна, ще ти следя тази течност и ще замразим ембрионите, и ще следим когато течността я няма и тогава ще направим трасфера" и така аз се успокоих , назначи ми изследвания за 450 лв + да взимам противозачатъчни преди стимулацията. Още с излизанего от кабинета му , постоянно си мислех за този хидросапиенс... и започнах да чета в нета .. какво е и как се лекува... И така стигнах то там , ЧЕ ТОВА НЕ СЕ ЛЕКУВА - ПРИ НЕГО ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ ЛАПАРОСКОПИЯ И ДА СЕ МАХНЕ ТРЪБАТА. След което ме побиха тръпки - ЗАЩО ТОГАВА ТОЙ Е ОК ДА СЕ НАПРАВИ ИНВИТРО и днес отидох на двамата гинеколози ,за да видя дали и те ще подтвърдят това. Отговорът и на двамата беше , че НЯМАМ ТАКОВА НЕЩО като хидросапиенс! И така какво излиза , че ТОЗИ ТАКА НАРЕЧЕН ГОСПОДИН ВЛАДИМИРОВ, ГЛЕДА ДА ПЕЧЕЛИ ПАРИ ЗА СМЕТКАТА НА БОЛКАТА НА ДРУГИТЕ И ДА ЗЛОУПОТРЕБЯВА С ТОВА. Толкова много се разочаровах от него..  не може да ми го побере главата как може да има такива хора! Но Господ вижда от горе, и ще му го върне тъпкано!  МОМИЧЕТА , молбата ми е винаги  да искате няколко мнения и да ходите при няколко лекаря, когато ви кажат някаква такава глупост! НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА ТОЗИ ДОКТОР! Все пак се радвам, ЧЕ нямам това и мога да стартирам инвитро при ДРУГ ЛЕКАР !!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #895 -: Октомври 10, 2017, 14:51:26 pm »
И така стигнахме до там да ме прегледа на ултразвука и да ми каже, че имам хидросалпиенс в ляво ( течност в тръбата )..

днес отидох на двамата гинеколози ,за да видя дали и те ще подтвърдят това. Отговорът и на двамата беше , че НЯМАМ ТАКОВА НЕЩО като хидросапиенс!

1. казва се хидросалпингс
2. ти си писала в предишните си постинги, че ти е правена лапароскопия и че лявата ти тръба е запушена?

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #896 -: Октомври 10, 2017, 15:47:09 pm »
Здравей, ники-то!
Хидросалпингса може да се види на ехограф, ако тръбата в момента е изпълнена с течност. Т.е. възможно е течността да се е изляла вече, когато са направени следващите прегледи, а може и да не се вижда, заради не толкова добър ехограф.

Пожелавам ти успех!

П.П. Не съм пациентка на д-р Владимиров и не защитавам никого.


Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #897 -: Октомври 10, 2017, 17:06:35 pm »
И така стигнахме до там да ме прегледа на ултразвука и да ми каже, че имам хидросалпиенс в ляво ( течност в тръбата )..

днес отидох на двамата гинеколози ,за да видя дали и те ще подтвърдят това. Отговорът и на двамата беше , че НЯМАМ ТАКОВА НЕЩО като хидросапиенс!

1. казва се хидросалпингс
2. ти си писала в предишните си постинги, че ти е правена лапароскопия и че лявата ти тръба е запушена?

1-во знам че е хидросалпингс! Просто в бързината допуснах грешка!
2-ро НЕ ми е правена лапароскопия , а цветна снимка на която се вижда че едната тръба е запушена!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #898 -: Октомври 10, 2017, 17:13:28 pm »
Здравей, ники-то!
Хидросалпингса може да се види на ехограф, ако тръбата в момента е изпълнена с течност. Т.е. възможно е течността да се е изляла вече, когато са направени следващите прегледи, а може и да не се вижда, заради не толкова добър ехограф.

Пожелавам ти успех!

П.П. Не съм пациентка на д-р Владимиров и не защитавам никого.

Правена ми е цветна снимка, на която се вижда, че едната тръба е запушена, но не и че има хидросалпингс.
Отделно за един ден няма как да се махне течността.  Преди това никой не ми е намерил това.
Относно ехографа - отидих при двамата гинеколози в добре обурудвани клиники и съответно ехографи.

Каквото и да си говорим, за мен Владимиров се опита да вземе повече пари, като ми наговори куп глупости и дори не ми даде снимки да видим къде е този хидросалпингс ..