0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Лиленце, като гледах по кристалните топки, тая лентичка не я бях видяла :oops: Много ми се искаше да е на други и се надявам скоро да ме последвате!
Благодаря ви още веднъж! :bighug:
това е щото гледа за други бре душата 8) :lol:
а това удебеленото да не съм те чула (видяла) повече да го говориш (мислиш). искам да си се радваш на великденското чудо с цялото сърце и душа както би трябвало да е. на кой когато му дойде времето след като се излекува (успокои :x) тогава.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Лиле, злато, аз съм водолей, пък те нали са максималисти, та поради тази причина искам да стане при вас. :oops: Опитвам се да се радвам, ама ме е страх бе :oops: Повече от колкото първия път.
А за успокояването и лекуването - надявам се при теб да действа лекарството на док и да стане скоро, че нали трябва да си спазвам графика :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Гане, айде и тук ЧЕСТИТО от мен, лека и безпроблемна бременност и стискам палци .... ти си знаеш  :lol: :bighug: :balk_21:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Гане, честито!
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност! Много хубава новина!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Гане, честито и от мен! Дано всичко да е наред до края! Извинявай, ама какъв е този чешки светец, дето има пръст в тази работа?! Да не е свети Вацлав? 8O :lol:

В Прага, на Карлов мост има една фигура на светец, казва се Св. Йоан Непомук. Когато се отиде на моста, няма начин да се сбърка фигурата, толкова е излъскана отпред. Казаха ми като я потъркам, да си намисля желание. За сега Светеца работи, надявам се да изпълни до края това, което си пожелах :wink:

аз викам да вземем да номинираме дружно Гането, като наш пратеник там, да търка фигурата всеки път когато има път на там, а желанията тя си ни ги знае :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Честито възкресение!!!

Честито и на теб Гане! Желая ти лека и безпроблемна, с една малка принчипеса на финала!!!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Рали, Харт :balk_21:
Рали, аз съм ти обещала на теб нещо, смятам да го изпълня :balk_600:
Евро, да вземе да ме разбере криво светеца, не ща :lol: Ако може Мари да праща от там енергия :wink:
Сетакап, благодаря ти :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Лиле, злато, аз съм водолей, пък те нали са максималисти, та поради тази причина искам да стане при вас.
знам миличка. при който може и трябва ще стане...
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Мариииииииииииии... помагааааааай на местно ниво.
 :lol: :lol: :lol:

Сетакап, Дара е голяма хубустница, пу пу пу!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
eй Гане ,честито. Много хубава вест, дано всичко да е леко и безпроблемно. :babbycarrage:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Честит празник! Седмична тема - 9 - 15.04!
« Отговор #30 -: Април 10, 2007, 09:40:41 am »
Ей, браво, бе Гане! Още Великденски добри новини! Лека и безпроблемна!
Секстинска ли съм написала - е, явно.... :lol:
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Честит празник! Седмична тема - 9 - 15.04!
« Отговор #31 -: Април 10, 2007, 09:55:02 am »
Христос Воскресе и от нас!
Ние с таткото заминахме на Великден за Петрич на кръщене на племеника му, а малката оставихме на грижите на баба и. Освен с тежката трапеза се отчетохме и с малко културна програма. Посетихме Мелник, гроба на Преподобна Стойна и черквата на Баба Ванга в Рупите. От планираната програма само Самуиловата крепост не видях. Изкарахме си страхотно! Малката много смело беше се справила с нашето отсъствие, само вечерта е плакала малко тъй като е свикнала винаги аз да я приспивам. Само че, като се прибрахме вчера вечерта, ни беше сърдита. Не ни посрещна с ясно изразени признаци на радост както друг път като я е гледала за няколко часа баба и. Трябваше да минат 1-2 часа за да почне да ни се усмихва и да ни "говори". А вчера ме изненада и като напълно самостоятелно си държа шишетата и пи от тях. Втората изненада беше когато повдигна една дрешка, под която и скрих играчката и си я взема. Ние от месеци я играем тая игра, но за първи път тя осъзнава, че играчката не е изчезнала, а е скрита под дрешката.

Гане, честито! Прекрасна новина!

Вени, много хубави снимки!


Re: Честит празник! Седмична тема - 9 - 15.04!
« Отговор #32 -: Април 10, 2007, 10:02:26 am »
Гледайте Искрено и лично!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Честит празник! Седмична тема - 9 - 15.04!
« Отговор #33 -: Април 10, 2007, 12:57:11 pm »
Гане, честито! Много се радвам за вас. Нека всичко мине по вода до края и да си имате една прекрасна госпожица на финала.
Честито за бъдещия шеф на стоматолозите :wink:.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Честит празник! Седмична тема - 9 - 15.04!
« Отговор #34 -: Април 10, 2007, 13:11:27 pm »
Уайти, мерси! Аз го бях нагласила за шеф на Здравната каса, ама и със стоматолозите ще сме на далавера :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Честит празник! Седмична тема - 9 - 15.04!
« Отговор #35 -: Април 10, 2007, 13:23:09 pm »
Гане, девойката ще я назначим в Касата :wink:.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Честит празник! Седмична тема - 9 - 15.04!
« Отговор #36 -: Април 10, 2007, 14:33:36 pm »
Момичета, Честито Въскресение Христово! да са живи и здрави малките ни съкровища и всички ние около тях. Мия днес става на 11м. и вече трябва сериозно да се замисля за тортата, че малко ни остана. С всеки изминат ден забелязвам как все повече започва да заявява своите желания, да изразява нови емоции и някакси вече не може да се нарече съвсем бебе. Абе, порастват и понякога доста бързичко ми се струва, ама нали това е идеята.
Гане, ще ти пожелая лека и красива бременност и ще ти честитя като родиш.
<br />[link=http:
*
Re: Честит празник! Седмична тема - 9 - 15.04!
« Отговор #37 -: Април 10, 2007, 16:23:39 pm »
Гане поздравления и всичко да е леко и безпроблемно.
*

    kpo

  • **
  • 92
  • кога ако не СЕГА!
Re: Честит празник! Седмична тема - 9 - 15.04!
« Отговор #38 -: Април 10, 2007, 16:25:48 pm »
Я! Малкият Алекс ще става баткоооо :lol: :lol: :lol:
ЧЕСТИТО ГАНЕ!
Наслаждавай се на щастието си и заключи страховете в килера :wink:
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и една прекрасна малка принцеска след 9месеца, та да има пред кой бате Алекс да се прави на важен и силен :D
Re: Честит празник! Седмична тема - 9 - 15.04!
« Отговор #39 -: Април 10, 2007, 18:18:33 pm »
Привет! Дара е доста ревлива от няколко дни и сега разбрах защо... http://www.biberonbg.com/info/plach.htm ами ние сме в третия ревлив период...
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"