0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Честит празник и от нас! Нека донесе на всеки от нас много радости и много щастливи усмивки!

Ние се прибрахме вчера, но чак сега стигнах до компютъра - празника, а и снощи мъж ми обсебен от пътуването преглежда снивки и въобще...! А и Мати рева към 40 минути снощи и беше неспокоен!

Изкарахме много добре, обиколихме много, видяхме много неща! Бяхме в Рим три дни и после три дни във Флоренция! Ще направя албумче и ще ви дам линка да разгледате!

Разбирам, че си имаме нови майчета, както и нови кандидат майчета/ бременелки/! Много хубави новини за Великден!

Ето линка:
« Последна редакция: Април 10, 2007, 08:17:53 am от Lali »
Матей - 1.04.2006 г
*
Лека и добра седмица и от нас  :D!
venus_melena, раzгледах снимките. Страхотни са! Видяли сте толкова много неЩа, а и времето ви е било чудесно.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Весел празник и още по-хубава и слънчева седмица!
Моите гости си заминаха. Изкарахме страхотно. Направихме прощъпулник и моя син явно ще става шеф на стоматолозите. :lol: Докопа си едновременно химикал и четка за зъби. Въпреки общото желание да докопа портфейла :oops: :lol:
Верди, благодаря ти за изчерпателната информация. Не че спазихме всички традиции, но поне основните неща направихме. Важното беше, че беше със семейството ми и с най-добрите приятели. Беше весело и много емоционално :lol:
- тук е горд притежател на четка и химикал :lol:

Вени, много са хубави снимките, а и си личи че сте имали много хубаво време. А от Флоренция имаш ли снимки? Много е красиво в Италия и мирише много особено - на цветя, на лято, на екзотика :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Има и от Флоренция, но не остана време да ги кача - довечера навярно ще ги сложа и тях!
Матей - 1.04.2006 г
*
Гане, Алекс хубава професия си е иzбрал  :D.
Само неЩо zабеляzах под неговата лентичка - друга лентичка  :wink:. Честито  :D! Да е лека и беzпроблемна!
*
Вярно, че лентичките са две :D
Гане, честит ти зъболекар! И стискам пАлци втората лентичка да е безпроблемна и щастлива!
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Лелеее, че хубаво почнала седмицата! Италии, прощъпулници, благи вести!!!

Вени, чакам да видя Флорентинските снимки. Наведе ме на някои мисли с тая сЕкстинска капела, ей :lol:

Гане, стана ми едно мило и драго като прочетох как "емоционално" си изкарала празниците (щото съм живяла в чужбина и още помня как ме стягаше за гърлото носталгията).

Ние уважихме всички роднини. От къща - на къща, от софра - на софра. Добре, че времето е разкошно и имаше дъъълги разходки край морето. Не знам дали ще кудкудякам след толкоз изядени яйца, ама на добре втасал козунак заприличах отвсякъде :oops:
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
гане, честит ви зъболекар скъпа :D. а пък на долната ти лентичка как се зарадвах ако знаеш. да ти е честита и тя и безпроблемна :D
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Ха, верно бе!  :D
Гане, честито ти второ чудо! Желая ти щастлива и безпроблемна бременност!!!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Гане да ти е честита втората лентичка :D
Лека и бе3проблемна и много щастие :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Благодаря ви момичета, от сърце и душа! Желая ви на всички, които още не сте успели - да успеете! Моя Великден беше много емоционален по много причини! Дължа второто си щастие на един чешки светец и на една много мила бременна жена! Благодаря им от сърце за чудото!  :balk_21:
Надявам се да е безпроблемна, понеже не почва много добре :( В самото начало с кървене, но утре ще звъня на лекарката си да видим тя какво ще каже. А и ме е страх, защото ядох и развалено яйце... Абе изобщо и въобще...
Лиленце, като гледах по кристалните топки, тая лентичка не я бях видяла :oops: Много ми се искаше да е на други и се надявам скоро да ме последвате!
Благодаря ви още веднъж! :bighug:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
ами аз не спадам към 'милите майчета', но не мога да се стърпя да честитя на ганка второто чудо!
да ти е лека и безпроблемна бременноста!и да ни зарадваш след 8 месеца със здраво и прекрасно бебче!
*
Гане, честито и от мен! Дано всичко да е наред до края! Извинявай, ама какъв е този чешки светец, дето има пръст в тази работа?! Да не е свети Вацлав? 8O :lol:
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Гане, честито и от мен!
Желая ти много леки 9 месеца, и дано всичко да е наред до края!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Гане, честито и от мен! Дано всичко да е наред до края! Извинявай, ама какъв е този чешки светец, дето има пръст в тази работа?! Да не е свети Вацлав? 8O :lol:

В Прага, на Карлов мост има една фигура на светец, казва се Св. Йоан Непомук. Когато се отиде на моста, няма начин да се сбърка фигурата, толкова е излъскана отпред. Казаха ми като я потъркам, да си намисля желание. За сега Светеца работи, надявам се да изпълни до края това, което си пожелах :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Ами мирише ми на светеца Мари. Може и да греша, но не ми се вярва св. Вацлав да е бременен. Гане, честито. Добре че другите момичета гледат, че аз май съм кьорчо.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Ганет  :balk_21:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Я Гането ме изпреварила. Явно аз съм в грешка. :oops: :oops:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Ами мирише ми на светеца Мари. Може и да греша, но не ми се вярва св. Вацлав да е бременен. Гане, честито. Добре че другите момичета гледат, че аз май съм кьорчо.

Мери, има общо със светеца, а и със светеца Мари :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Гане, честита бременност! Дано всичко бъде наред и оттук насетне да е лека и безпроблемна!