0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

за форумите
« -: Април 04, 2007, 11:54:46 am »
Напоследък, във форумите пишат много хора.
Това е хубаво.
Лошото е, че влизат много случайни хора, дори и регистрирани, пишат неща, които не са свързани с основната цел на сайта, пишат се много нови теми, които не носят информация и т.н. Просто, много се разводняват форумите.
Не може ли по някакъв начин да се ограничи това? Напр. да се изтриват несъдържателните теми или несвързаните с основната цел. Иначе, форума ще се превърне в една говорилня, като много други "женски" форуми. Последен пример- новорегистриран потребител, чийто основен проблем е, че няма желание за секс?!
*
Re: за форумите
« Отговор #1 -: Април 04, 2007, 15:30:45 pm »
Напълно съм съгласна.
Е да попитам нещо и аз относно форумите-не може ли да се направи в Дългоочаквана един подфорум Нашите деца където да се обсъждат проблемите на вече порасналите ни деца.Все пак проблени с тях има много не само захранването.
*
Re: за форумите
« Отговор #2 -: Април 04, 2007, 16:05:49 pm »
Съгласна съм с Алия. Аз от една година чета този форум, който е прекрасен, но от месец
-два ми прави впечатление, че започна да става една говорилня като мамата.Даже ми прави впечатление, че много от момичетата, които бяха активни вече не пишат. А от тях може да се научи много.Аз си го обяснявам с това, че голяма част от темите са написани адски неграмотно и много, много се повтарят.Все пак един съвет към новите потребителки: преди да пишете, първо прочетете библиотеката, пуснете търсачката и там ако не намерите нищо/ в което дълбоко се съмнявам/ тогава питайте! :ask_google:
« Последна редакция: Април 04, 2007, 16:52:59 pm от Bellla »
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: за форумите
« Отговор #3 -: Април 04, 2007, 16:47:14 pm »
като сме по темата не може ли и един емотикон "ползвай търсачката" да се оформи. 8) :D
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: за форумите
« Отговор #4 -: Април 04, 2007, 18:29:41 pm »
като сме по темата не може ли и един емотикон "ползвай търсачката" да се оформи. 8) :D
Това е идейно :)
Kато ме напуснат болките от цикъла,
ще седна да ти направя няколко
по лицеприятни предложения  :lol:
За 5 минути - толкова :)

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: за форумите
« Отговор #5 -: Април 04, 2007, 18:32:04 pm »
може ли текста в плаката да е с ПО-ЕДРИ БУКВИ
 :wink:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: за форумите
« Отговор #6 -: Април 04, 2007, 18:43:27 pm »
Цитат
Даже ми прави впечатление, че много от момичетата, които бяха активни вече не пишат. А от тях може да се научи много.Аз си го обяснявам с това, че голяма част от темите са написани адски неграмотно и много, много се повтарят.

Е кво да пиша като  някой все ще ти се озъби - колко си недискретен, ама как можеш да направиш забележка  - било за правопис, било за същността на пуснатата тема, било за "неетично форумско поведение". Гледам да бъда обекивна, но то ... абе, нямам думи...
Иначе ограничение с реален резултат според мен е непостижим. Има много прост и неграмотен народ.
Re: за форумите
« Отговор #7 -: Април 04, 2007, 18:45:17 pm »
може ли текста в плаката да е с ПО-ЕДРИ БУКВИ
 :wink:
Ей-й-йй-й-й-й-й то това беше проекто предложение, просто ей така и заваляха забележките  :lol: :lol: :lol: Грандоманка такава :) Малки букви - малко плакатче ;) Големи букви - голям плакат  :lol:
ЗаповЕдай, със здраве да си го развяваш, докато направя другите  :lol:

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: за форумите
« Отговор #8 -: Април 04, 2007, 18:48:02 pm »
Хахаха, големия не е за изпускане.  :lol: :lol: :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: за форумите
« Отговор #9 -: Април 04, 2007, 18:52:04 pm »


Браво, Розе! С кеф ще си го ползвам!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за форумите
« Отговор #10 -: Април 04, 2007, 19:38:44 pm »
Хахаха, големия не е за изпускане.  :lol: :lol: :lol:

Размерът няма значение.  :lol:

По темата - няма как да се ограничат с административни мерки темите не по същество, а още по-малко неграмотно написаните. Трябва да се внимава в налагането на ограничения, но и да се следва основната линия на форума. Все пак форумът - това сме всички ние, какъвто си го направим, такъв ще е.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: за форумите
« Отговор #11 -: Април 04, 2007, 19:54:23 pm »


Браво, Розе! С кеф ще си го ползвам!

Лейди, те и на това се обиждат някои девойки - да ги пратиш да се ровят и четат. Или поне аз така съм забелязала.
Re: за форумите
« Отговор #12 -: Април 04, 2007, 22:07:58 pm »


Браво, Розе! С кеф ще си го ползвам!

Лейди, те и на това се обиждат някои девойки - да ги пратиш да се ровят и четат. Или поне аз така съм забелязала.
Ми да се обиждат, бе. Ние знанията, да ни ги е налял някой в главата. Аз помня този сайт как  се правеше от едно микро сайтче, какъв голям портал стана. Хората търсят инфо, превеждат, поддържат сайта, творят календари и какво ли още не. И ще дойде някой дето гомързи да сипусне търсачката да ти се обижада. Ами да ходи да търси по-добър сайт.
Добре, няма ли възможност поне за редукция на тия безсмислените теми дето се повтарят-например след няколко седмици давносст да се прехвърлят в архив, а да останат информативните теми?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за форумите
« Отговор #13 -: Април 04, 2007, 22:52:48 pm »
Аля, обещавам ти да помислим за оптимизиране.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: за форумите
« Отговор #14 -: Април 05, 2007, 00:19:36 am »
рози, аз докато се натуткам и всички емотики дето си сътворила вече ги няма :(
но подкрепям големия размер.
и мели, само мъжете с малък размер се опитват да ни убедят че размера всъщност няма значение :lol:...нооооо ние всички знаем че има :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: за форумите
« Отговор #15 -: Април 05, 2007, 11:14:05 am »
рози, аз докато се натуткам и всички емотики дето си сътворила вече ги няма :(
но подкрепям големия размер.

абе тук са, само почакай 1 мин. да се дозаредят!

П.п. знаех си че и ти си падаш по големия  :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: за форумите
« Отговор #16 -: Април 05, 2007, 12:30:07 pm »
Има различни типове потребители.
1. Една част от тях са съвсем нови и неориентирани не само в сайта, но и в Интернет като цяло. Те дори не знаят, че има търсачка и изобщо такава опция (но са на зор и имат своите проблеми).
2. Друга част знаят, че има опция за търсене, но не знаят как да търсят. Не могат да определят правилно заявката, така че да им върне точния за тях резултат.
3. Трета част знаят за нея, използват я, но това, което са намерили по някакъв начин не ги удовлетворява и искат да опитат чрез питане да получат повече информация по интересуващата ги тема. Все си мислиш, че може да има нещо по-ново по-темата или нещо, което не е написано до момента.
4. Четвърти са получили всичко, което им е необходимо като информация, но въпреки това искат да споделят проблема си, т. е. искат си персоналното внимание.
5. Пети - познавам такива приятелки, за които впоследствие съм разбрала, че с години са висели тук в сайта и форума, но не са написали нито едно мнение, защото всичко, което са търсили са го намерили и прочели вече обсъждано и във форума и в статиите на сайта.
6. Има и други, дето знаят как да използват търсачката, знаят къде се намират статиите, но в момента са под напрежение, не могат да се концентрират да четат, нито да търсят, нито да мислят - искат подкрепа, веднага, на момента.

Ние трябва да намерим някакъв баланс за всички, така че да се чувстваме уютно заедно. И тези, които търсят информацията и тези, които им я дават, и тези, на които дублирането на теми на всяка страница създава дискомфорт и усещане за безпорядък, което е вярно, но някак си неизбежно. Но можем да направим нещо до някаква степен. Затова и аз като Мели мисля да измислим нещо - дали като организация, подредба, структура ... Давайте предложения да обсъдим заедно.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: за форумите
« Отговор #17 -: Април 05, 2007, 12:58:01 pm »
примерно с подфорумите се получи добре:

Стерилитет при мъжа
 - варикоцеле
 - спермограми

Стерилитет при жената
 - ендометриоза
 - проблем с тръбите
/в общи линии да се отделят най-често пусканите теми в подфоруми/

друго:
закованата тема: "Правила на форума, важни теми и връзки", май рядко някой я поглежда /както в прочем доста от закованите - мое мнение/, нещо от сорта "за начинаещи" във всеки форум и там да се надраскат телеграфно няколко реда за какво е съответния такъв.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: за форумите
« Отговор #18 -: Април 05, 2007, 13:00:16 pm »
   Аз съм една от тези "новите" и не съм тук да ви развалям идилията.Пълна невежа съм що се отнася до проблемите и темите разисквани в сайта, но така се случи, че трябва да се образовам, това не са паспортни режими та да ми е лесно. Сайта ви е чудесен за което ви блягодаря.
*
Re: за форумите
« Отговор #19 -: Април 05, 2007, 13:09:12 pm »
Аз съм в този форум вече около година мисля но целта ми никога не е било празни приказки и ей така от скука да си вися тук и да си пиша. Много от вас са прави че аз не съм за тук и съм съгласна и наникого не съм се обидила за сега когато ми е казал че момиче което все още няма проблеми със забременяването  и така няма място в този форум. за мен това не е чат. Аз се регстрирах тук също със свойте проблеми и този форум наистина ми харесва както и сайта...  :P :)
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: за форумите
« Отговор #20 -: Април 05, 2007, 13:14:58 pm »
orhidea,
добре си дошла и дано не се задържиш дълго тук /в добрия смисъл/. Не намирай в себе си такъв вид потребител, защото не си. Нормално е човек като не е на ясно да е объркан,
Лошото е, че влизат много случайни хора, дори и регистрирани, пишат неща, които не са свързани с основната цел на сайта, пишат се много нови теми, които не носят информация и т.н.
в това изказване се визират потребители, които СПАМЯТ хубавия ни форум, пишат на всякъде и за всичко. Има и потребители, които го правят целенасочено - поблазнени от покачване на рейтинга си.
Няма нищо лошо да се пита и както казва Лали "няма неуместни въпроси", но да е на място.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за форумите
« Отговор #21 -: Април 05, 2007, 13:24:40 pm »
и мели, само мъжете с малък размер се опитват да ни убедят че размера всъщност няма значение :lol:...нооооо ние всички знаем че има :lol:

Не, бе Лили, важно е как е на вкус (не ме бий, не ме бий).  :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: за форумите
« Отговор #22 -: Април 05, 2007, 13:26:40 pm »
Orhidea, нищо лошо не казваме спрямо новите потребители, ние всички самите в началото сме били неориентирани, аз като се сетя какви неща съм питала. Най-добре е изобщо да не ти се налага да задълбаваш по темата!
Успех!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за форумите
« Отговор #23 -: Април 05, 2007, 13:28:20 pm »
   Аз съм една от тези "новите" и не съм тук да ви развалям идилията.Пълна невежа съм що се отнася до проблемите и темите разисквани в сайта, но така се случи, че трябва да се образовам, това не са паспортни режими та да ми е лесно. Сайта ви е чудесен за което ви блягодаря.

Не става въпрос за такива "нови" като тебе, то е пределно ясно, когато някой има проблем, не е запознат с темата и пита какво да прави. И тези потребители са добре дошли. Съвсем друго е, когато някой влиза само за да говори глупости или да пуска реклами. Ние така или иначе голяма част от спама го трием мигновено, дори и преди да е прочетен от вас. Но все пак някои неща ни се изплъзват.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: за форумите
« Отговор #24 -: Април 05, 2007, 18:58:22 pm »
Цитат
Ние така или иначе голяма част от спама го трием мигновено, дори и преди да е прочетен от вас.

Що бе, аз сутрин като стана в пет и се изкушавам да им драсвам по-два три реда в спамо - темичките. Ама нецензурни и знам, че ще се карате, та за тва си удържам изкушението.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: за форумите
« Отговор #25 -: Април 05, 2007, 19:32:50 pm »
и мели, само мъжете с малък размер се опитват да ни убедят че размера всъщност няма значение :lol:...нооооо ние всички знаем че има :lol:

Не, бе Лили, важно е как е на вкус (не ме бий, не ме бий).  :lol:

е това не го знаех 8O. ама честно не го знаех. и като сме по темата...как е на вкус 8) :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: за форумите
« Отговор #26 -: Април 05, 2007, 20:08:13 pm »
Цитат
Ние така или иначе голяма част от спама го трием мигновено, дори и преди да е прочетен от вас.

Що бе, аз сутрин като стана в пет и се изкушавам да им драсвам по-два три реда в спамо - темичките. Ама нецензурни и знам, че ще се карате, та за тва си удържам изкушението.
Лейдито и аз ;)
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: за форумите
« Отговор #27 -: Април 05, 2007, 20:17:12 pm »

Добре, няма ли възможност поне за редукция на тия безсмислените теми дето се повтарят-например след няколко седмици давносст да се прехвърлят в архив, а да останат информативните теми?

Аз пък предлагам направо да се трият. Като например последните две нови теми в емоционалните. Не само че спамят, няма никакъв смисъл от тях и товарят излишно сайта.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: за форумите
« Отговор #28 -: Април 07, 2007, 12:15:22 pm »


Браво, Розе! С кеф ще си го ползвам!

Лейди, те и на това се обиждат някои девойки - да ги пратиш да се ровят и четат. Или поне аз така съм забелязала.

Много правилно си забелязала, Сийче, ама и аз взех вече да се обиждам. Щото като кажа подобно нещо (да четат и да се образоват и после да питат)ще ме изкарат я заядлива, я нещо друго. А иначе хич не им става неудобно, че ги мързи да търсят.

И за грамотността (демек правописа) вече не смея да повдигам въпроса - поради същата причина. Защото е част от езиковата култура, формира се в прогимназията, т.е. говорим за задължително образование, и според мен, това предполага и задължителност на приличния правопис.
« Последна редакция: Април 07, 2007, 12:24:06 pm от korinka »
Re: за форумите
« Отговор #29 -: Април 10, 2007, 11:11:40 am »
Благодарско на модератора, който заключи половината нови теми в Емоционалните. Наистина много взе да се спами там напоследък и темите нямат нищо общо със стерилитета. Аз да си кажа, че онази за любовниците много отдавна ми е трън в очите, това май е протоспама на форума :)
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: за форумите
« Отговор #30 -: Април 13, 2007, 16:56:39 pm »
Ако мога и аз да изкажа предложение :
Става въпрос за темите, които се повтарят, като тези две например,/ които са написани само през три други/ http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=10558.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8801.0 и дали не е възможно да се трият или по някакъв начин да се съберат в една?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за форумите
« Отговор #31 -: Април 13, 2007, 17:05:58 pm »
Ако мога и аз да изкажа предложение :
Става въпрос за темите, които се повтарят, като тези две например,/ които са написани само през три други/ http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=10558.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8801.0 и дали не е възможно да се трият или по някакъв начин да се съберат в една?

Възможно е и вече е направено.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: за форумите
« Отговор #32 -: Април 13, 2007, 17:25:32 pm »
Ейййй колко сте бързи само!
Благодаря ти Мели!
Надявам се, че същото може да се случи и с останалите подобни /повтарящи се / теми.
Re: за форумите
« Отговор #33 -: Април 16, 2007, 11:01:57 am »
А дали не може да се направи някакси така, че нови теми да могат да отварят само потребители с над .... (например 5 или 10) мнения? Забелязвам, че спам темите се публикуват предимно от потребители с 1, два поста, които на всичко отгоре са точно във въпросните теми?
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за форумите
« Отговор #34 -: Април 16, 2007, 15:23:36 pm »
Все пак имайте предвид, че колкото по-малко намеса има от страна на модераторите, толкова по-добре.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: за форумите
« Отговор #35 -: Април 16, 2007, 18:44:37 pm »
А дали не може да се направи някакси така, че нови теми да могат да отварят само потребители с над .... (например 5 или 10) мнения? Забелязвам, че спам темите се публикуват предимно от потребители с 1, два поста, които на всичко отгоре са точно във въпросните теми?

да бе, това е добра идея!!!!
макар, че това ще е кофти за истинските нови потребители, но може да се измисли нещо.
Мели, ти как мислиш, възможна ли е идеята на Фоксче?
Re: за форумите
« Отговор #36 -: Април 16, 2007, 19:38:42 pm »
Мисля че така се появява един вид дискриминация, и дори някой да има проблем тематично свързан с форума, няма да може да пита. И пак ще се започне едно мерене, кой колко мнения имал, кво си позволяват "старите", как подтискат "новите" и ред подобни идиотизми. Много е трудно да се наложи такова ограничение. Единствено си мисля че може да се направи да пишат само регнати потребители, а не гости. Преди имаше дискусия и за това, но не помня защо не можеше да стане.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за форумите
« Отговор #37 -: Април 16, 2007, 20:40:36 pm »
Мда, като дискриминация ще е. Не знам, не ми се ще.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: за форумите
« Отговор #38 -: Април 16, 2007, 23:13:27 pm »
Дами, може да се разсърдите но мисля, че тоя спам с емоционалните теми освен случайните потребители го правите и вие. Например така широко коментираната тема за "не ми се прави секс" сте се изредили именно т. нар. "старите" да давате съвети за психолог, сексолог, почивки, пози и какво ли не, а чак след като я заключиха някой са възмотени. Пращайте ги директно където трябва, например в "Искрено и лично". Това е смешно като да си търсиш мъж по вестник.

Извинете ме

« Последна редакция: Април 17, 2007, 00:13:28 am от orhidea »
Re: за форумите
« Отговор #39 -: Април 16, 2007, 23:31:26 pm »
Правиш ли разлика между ТЕМА и ПОСТ :)
Тук става въпрос за теми, които не са в тематика на форума.
След като тя вече е пусната, и 1000 мнения да има все тая.
Това че темата е пусната и макар да не е на място много, не означава че който иска няма да даде мнение :) Все пак не разбираме само от проблемно забременяване ;) И хайде стига с това стари и нови че вече ми писна на...... бодлите  :lol: :lol: :lol:

ПС: Не знам кое имаше предвид, че е като да търсиш мъж по вестник :) Искрено обаче се надявам да правите от скоро опити и да не усетиш някога липсата на желание за каквото и да било, а какво остава за секса!!!
И тук ако мога да цитирам Лали и да я допълня:"Няма тъпи въпроси - има нетактични и не на място" - точно такъв е случая с този род теми, за които се говори в момента :)
Приятна вечер и с най-добри чувства: Вени
« Последна редакция: Април 17, 2007, 10:12:56 am от BLACK_ROSE »
*
Re: за форумите
« Отговор #40 -: Април 16, 2007, 23:47:31 pm »
Вени, това не е обида и аз не съм обидена просто мое виждане, а по въпроса за опитите не е отскоро, но ако се случи и това ще преглътна свикнала съм, живота е това, което ни се случва в крайна сметка.

Краси 
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: за форумите
« Отговор #41 -: Април 17, 2007, 06:18:42 am »
Цитат
И хайде с това стари и нови че вече ми писна на...... бодлите 
И на мен ми писна на ... метлата.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: за форумите
« Отговор #42 -: Април 17, 2007, 09:52:26 am »
Цитат
И хайде с това стари и нови че вече ми писна на...... бодлите 
И на мен ми писна на ... метлата.
ха ха ха :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: за форумите
« Отговор #43 -: Април 18, 2007, 00:24:32 am »
за да не отварям нова тема ще питам тук
форумите ми се зариждат толко бавно, че една идея по-бавно и ще тръгнат назад. само при мен ли е така
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: за форумите
« Отговор #44 -: Април 18, 2007, 00:39:35 am »
Лили, ОК е тук. Другите сайтове как са ти?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: за форумите
« Отговор #45 -: Април 18, 2007, 09:27:23 am »
При мен е нормално.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: за форумите
« Отговор #46 -: Април 18, 2007, 11:19:32 am »
за да не отварям нова тема ще питам тук
форумите ми се зариждат толко бавно, че една идея по-бавно и ще тръгнат назад. само при мен ли е така
и при мен има такива моменти, има случаи, в които изобщо не мога да заредя и рефрешвам.
всичко друго си хвърчи.

Добри, дай моля линкове на други сайтове, които са на нашия сървър!
Да ги пробвам и тях, когато има проблем с връзката...


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: за форумите
« Отговор #47 -: Април 18, 2007, 11:36:32 am »
всичко останало се зарежда за норматив
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: за форумите
« Отговор #48 -: Април 18, 2007, 17:12:25 pm »
всичко останало се зарежда за норматив
Лили, това може да е от доставчика. Аз в Борово също ги зареждам бавно, то тук в центъра са Ок
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: за форумите
« Отговор #49 -: Април 18, 2007, 20:03:12 pm »
съмнявам се че е от доставчика. всичко друго ми зарежда много бързо. е как пък точно зачатие не му хареса та го влачи до първа пенсия зареждането :x
не го изключвам напълно естествено, просто ми е чудно.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: за форумите
« Отговор #50 -: Май 09, 2007, 10:32:30 am »
А не може ли темите в "Адреси на клиники, лаборатории, лекари" да се раздели на подтеми по градове. Така ще е по-ясно и по-лесно ще се търси.
За мен, доколкото си търся лекар, е много трудно да изчета всичко тук и да открия за лекар във Враца да кажем не е споменато. Нито с добро нито с лошо. Много по-лесно е да напиша нова тема.
Освен това, докато търся и попадам на въпрос за лекар, при която съм ходила и имам мнение. Няма отговор на въпроса и ако аз си кажа мнението веднага някой услужлив ще напише "Не вади стари теми, само за да хвалиш лекар". Е тогава какво да направя - да отворя ли нова?
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: за форумите
« Отговор #51 -: Май 09, 2007, 12:09:32 pm »
Добри, дай моля линкове на други сайтове, които са на нашия сървър!
Да ги пробвам и тях, когато има проблем с връзката...
Пример:
http://voyager.icnhost.net/~ztest/
(Тестовия сайт на зачатие)
http://voyager.icnhost.net/~vtest/
(Тестовия сайт на ivf.bg)

Други не знам за съжаление.
*
Re: за форумите
« Отговор #52 -: Май 18, 2007, 15:00:20 pm »
да попитам нещо:къде изчезна темата за гоблените?няма я в на чашка кафе да не я изтрихте?
Re: за форумите
« Отговор #53 -: Май 18, 2007, 15:35:19 pm »
Tемата вече не е закована (не знам защо).
Намерих ти я на 3та страница във форума на кафе и бира.
Ето я:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=10001.160
*
Re: за форумите
« Отговор #54 -: Май 18, 2007, 20:44:26 pm »
Пими, решението е да я държим винаги активна. :D :wink: :lol:
*
Re: за форумите
« Отговор #55 -: Май 18, 2007, 21:21:18 pm »
ясно като не пишем редовно така става
Re: за форумите
« Отговор #56 -: Май 19, 2007, 10:29:31 am »
Явно е "откована" по погрешка.
Кажете на някой от модерторите да ви я "ковне" пак :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: за форумите
« Отговор #57 -: Май 19, 2007, 12:40:51 pm »
залепена е ъгейн 8)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: за форумите
« Отговор #58 -: Май 21, 2007, 19:16:36 pm »
много благодарим на модовете