0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Mнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев
« -: Февруари 01, 2007, 14:10:58 pm »
Момичета,
моля Ви за мнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев.Аз ходя при нея,но тук в сайта най-хубавите мнения са за Д-р Владимиров и Стаменов и се чудя дали да не отида при някой от тях.Вече нямам сили и нерви за губене.
Някой да е ходил при нея и да има някакви отзиви?
Мерси много.
Аngy_baby

*
Re: Mнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев
« Отговор #1 -: Февруари 01, 2007, 14:30:30 pm »
Здравей, аз съм пациентка на д-р Ганева  :D. Ходя при нея от 2004г., тя беше първия специалист по репродуктивна медицина, когото посетих и при нея си останах  :D.
Не зная какво точно искаш да знаеш, аз като цяло съм доволна, можеш да разговаряш с нея за всичко и да задавш въпроси без да се притесняваш. Винаги е била внимателна и отзивчива.
След равносметка на целия ми опит в тази област до момента, съвсем отговорно мога да кажа, че всичко, което ми е казала като прогнози, очаквания и пр. за мен се оказа истина, макар и не винаги първоначално да съм вярвала, че е така.
Надявам се да съм била полезна  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Mнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев
« Отговор #2 -: Февруари 01, 2007, 15:28:20 pm »
Грейс и Белла,
и аз имам добро мнение за нея,отзивчива е,но се притеснявам защото бебето все не става.Тя ми прави лапараскопията и едно неуспешно инсе.Писах си с Рибарка-тя е неина пациентка и е много доволна-вече си има бебче след  второ ин витро при Ганева-това ме обнадеждава,защото хем не ми се сменя,хем се измъчвам че не става бебчо.
Дани и ние имаме успех!
Аngy_baby
*
Re: Mнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2007, 21:17:18 pm »
 Ами при мен нещата са малко по-така... Д-р Ганева беше човекът, който ми каза, 4е няма шансове за естествено забременяване и ще се наложи АРТ. С това си мнение ме подведе и излишно хвърлих 4000лв.
Сега съм бременна, но не от АРТ. Стана си естествено... Аз лично препоръчвам д-р Владимиров
*
Re: Mнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев
« Отговор #4 -: Март 06, 2007, 16:36:57 pm »
Аз започнах да ходя при нея преди около година и половина, но напоследък малко съм позанемарила... изтощително е да се ходи редовно:) иначе мисля, че е добра, обяснява като питаш, но все пак ми се стори малко прибързана. или може би защото много се плаша от всякакви манипулации с упойка... не че не съм доволна, но като че ли очаквах нещо повече от това - няма проблем, трябва да стане, ми щом не става, "айде под ножа" щото теоретично би могло да има проблем. може би затова спрях посещенията...
бих искала да се консултирам и с друг специалист, преди да взема решение за хистероскопия и лапароскопия. Прочетох във форума много добри мнения за д-р Владимиров и д-р Стаменов - но все пак, кого да избера??? Можете ли да ми дадете съвет?

*
Re: Mнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев
« Отговор #5 -: Март 06, 2007, 16:44:10 pm »
Пипи, аз лично се доверих на д-р Стаменов за хистероскопията и не сбърках. Прекрасно отношение, перфектно свършена работа.
Д-р Владимиров не се занимава с операции. Иначе е също прекрасен специалист.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Mнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев
« Отговор #6 -: Март 06, 2007, 19:54:06 pm »
Много мила и внимателна лекарка, НО при мен не успя да помогне. Накратко стъпка по стъпка се изследвахме аз и мъжа ми. Стигнахме до инсеминация, неуспешна.
Скоро след това научих за д-р Владимиров и реших да се прегледам и при него за второ мнение. Още щом ме погледна на ултразвука видя киста и удебеления, усъмни се че имам ендометриоза. Оперирах се в МД, лекувах ендометриоза и сега чакам бебето след толкова години.
Според мен не е достатъчно да си любезен, трябва и да си разбираш от работата (инсеминация при удебеления с ендометриозна киста - как и защо не ги е видяла  8O ).
Това е моя опит!
*
Re: Mнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев
« Отговор #7 -: Март 11, 2007, 19:38:06 pm »
Грейс и аз за съжаление стигам до извода, че колкото и да не ми се иска да вярвам, това което ми казва е вярно.
И при мен се оказа, че нещата, които ми е казала са верни, но само за ендометриозата. В деня на прегледа съм била в ову и тя ми каза, че освен ендометриозната киста на левия имам и фоликулярна - 25 мм на десния яйчник. За втората се оказа, че е сбъркала. :? Добре, че не пих противозачатъчните, дето ми ги изписа.
Re: Mнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев
« Отговор #8 -: Март 11, 2007, 21:37:11 pm »
Това е моят лекар!!! След 8 години ходене по мъките и при прехвалени доктори благодарение на нея се роди дъщеря ми - преди два месеца. За мен е изключително мила и отзивчива, разбира си от работата и я върши с любов. Но имам грях към нея-още не съм я почерпила-но и това ще стане.
Успех на всички момичета и избирайте лекаря си със сърцето!!!
*
Re: Mнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев
« Отговор #9 -: Март 16, 2007, 17:20:15 pm »
Искам да споделя, че след като се разочаровах от д-р Ганева, за това че искаше да ми прави хистероскопия защото матката ми била двурогова и НА ТЕОРИЯ можело да има стена, вчера ходих при доктор Владимиров, който каза, че матката ми въобще не е двурогова. Не съм лекар и не разбирам много, но тези неща не се ли виждат достатъчно ясно на ехографа?
Освен това Владимиров обърна внимание на проблем, за който бях споменавала на Ганева, но тя просто го пренебрегна и не му обърна внимание и аз тогава реших, че явно не е проблем (става въпрос за едно течение, което се появява 3-4-5 дни преди М), но сега Владимиров каза, че това съвсем не е нормално...
Още не знам какво да мисля, мнението ми за Владимиров се базира на едно посещение и на постингите в този форум, но все пак НЕ бих препоръчала Ганева, въпреки че като човек е симпатична.

Re: Mнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев
« Отговор #10 -: Март 16, 2007, 20:00:44 pm »
Аз също изобщо не съм доволна от нея. Останах много разочарована. И оттам намразих клиниката на Щерев. Вярно е, че и там има много добри специалисти, но д-р Ганева не е от тях. На шестия месец опити отидохме при нея за консултация. Тя започна да ни говори за инвитро. Без да са правени никакви изследвания, без нищо. Като видя, че това няма да стане ми назначи разни изследвания и започна да гледа несериозно на нас, с насмешка (може би,защото разбра, че току-така няма да направя инвитро). В последствие се отказах да ходя там и когато посетих други специалисти разбрах, че имам проблем с лигавицата, което се виждаше от първия преглед на ехограф. Друго, което ме дразнеше в клиниката на Щерев беше, че сестрите постоянно влизаха и излизаха от стаята, където преглеждаше д-р Ганева. И ми е правило впечатление, че много често коментират разни момичета след като си трънат. Предполагам, че и мен са ме коментирали.
*

    sladur

КОЙ ПОЗНВА Д-Р ГАНЕВА ОТ КЛИНИКАТА НА ЩЕРЕВ?
« Отговор #11 -: Април 05, 2007, 17:12:46 pm »
КОЙТО ЗНАЕ НЕЩО ЗА Д-Р ГАНЕВА ДА МИ ПИШЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА НЕЯ?
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: КОЙ ПОЗНВА Д-Р ГАНЕВА ОТ КЛИНИКАТА НА ЩЕРЕВ?
« Отговор #12 -: Април 05, 2007, 18:20:12 pm »
има един много хубав бутон, наречен "търсене". аз го пробвах и установих че работи. защо не опиташ и ти
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: КОЙ ПОЗНВА Д-Р ГАНЕВА ОТ КЛИНИКАТА НА ЩЕРЕВ?
« Отговор #13 -: Април 05, 2007, 18:50:49 pm »
има един много хубав бутон, наречен "търсене". аз го пробвах и установих че работи. защо не опиташ и ти

Успя пак да ме разсмееш  :blob10:
Аз лично нищо не съм чувала за тази докторка.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: КОЙ ПОЗНВА Д-Р ГАНЕВА ОТ КЛИНИКАТА НА ЩЕРЕВ?
« Отговор #14 -: Април 05, 2007, 18:56:26 pm »
почти съм на път това да си го направя подпис :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: КОЙ ПОЗНВА Д-Р ГАНЕВА ОТ КЛИНИКАТА НА ЩЕРЕВ?
« Отговор #15 -: Април 05, 2007, 20:11:36 pm »
КОЙТО ЗНАЕ НЕЩО ЗА Д-Р ГАНЕВА?

Аз.

lb2f
*
Re: КОЙ ПОЗНВА Д-Р ГАНЕВА ОТ КЛИНИКАТА НА ЩЕРЕВ?
« Отговор #17 -: Април 06, 2007, 09:08:27 am »
Аз съм пациентка на д-р Ганева. На предната страница има подобна тема и там съм си написала мнението - тя е добър и отзивчив човек и професионалист в своята област.
Бих казала обаче, че е най-добре сама да си съставиш впечатление, а не да разчиташ на казаното от другите. Успех  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    sladur

Re: Mнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев
« Отговор #18 -: Април 06, 2007, 09:17:11 am »
Аз ходя при д-р Ганева от шест месеца. Започна да ми прави изследвания, изписа ми лекарства, но не ми казва дали ще има със сигурност резултат. При мен хоромоните не са в норма, но досега сме изследвали само пролактина. Пия хапчета и пролактина влезе в норма, но пък нямам овулация. Изписа ми клостилбегит пих го пет дни и отидох за фоликулометрия, оказа се че е забравила да ми каже да спра противозачатъчните, сега още един месец бавене и чакане. Незнам какво да правя да я сменя ли или да си остана до края при нея. Моля за отговор!
*
Re: Mнение за Д-р Ганева от клиниката на Щерев
« Отговор #19 -: Април 06, 2007, 09:29:01 am »
Мила, не мога да ти дам отговор.
Направи това, което чувстваш, че е правилно, не чакай някой друг да ти казва.
Понякога и най-прехваленият специалист не е лекарят за нас, в други случаи пък е обратното, изобщо много е индивидуално. Просто се довери на себе си  :D
И, наистина не знам кой би могъл да ти гарантира сигурен резултат, аз поне не съм искала да получа гаранция, защото такава няма за съжаление :(
« Последна редакция: Април 06, 2007, 09:30:43 am от Grace »
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin