0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ВЕСИ

ОВУЛАЦИЯ
« -: Юни 13, 2005, 11:11:31 am »
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ
ОТ 3-4 МЕСЕЦА РЕДОВНО ЧЕТА В ТОЗИ ФОРУМ И ЕТО, ЧЕ И МОЯ РЕД ДОЙДЕ ДА ПИТАМ...............
В СЛЕДТСВИЕ НА ПУКНАТА КИСТА МИ ОТСТРАНИХА ЛЕВИЯ ЯЙЧНИК ,КОЙТО СЕ ОКАЗА ЕНДОМЕТРИОЗЕН.ПОСЛЕДВА ДВУМЕСЕЧНО ЛЕЧЕНИЕ  С ДУФАСТОН-НЕ ЗНАМ ТОЧНО ЗАЩО ????/ :? СЕГА ВЕЧЕ ПРИСТЪПИХ КЪМ МЕРЕНЕ НА ТЕМПЕРАТУРА И ТЕСТОВЕ ЗА ОВУЛАЦИЯ.............
МОЯТ ВЪПРОС Е  КАК ДА СИ НАПРАВЯ ГРАФИКАТА ЗА ДА МИ Я ВИДИТЕ И ДА МИ КАЖЕТЕ КАК Е СПОРЕД ВАС ЗАСЕГА.ЗАПОЧНАХ С 36.7 И НА 12-13 ДЕН СТИГНАХ ДО 37.НАДЯВАХ СЕ ДА СЕ ПОВИШАВА, НО ДНЕС СУТРИНТА БЕШЕ 36.7 :(  :(  :(
КАКВО Е ВАШЕТО МНЕНИЕ .МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ.СЕПТЕМВРИ ЩЕ ПРАВЯ СВАТБА, А СЕ ЧУВСТВАМ УЖАСНО ЧЕ НЯМА ДА МОГА ДА ДАРЯ СЪПРУГА СИ С ДЕЦА :(  :(  :(  :(
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #1 -: Юни 13, 2005, 13:06:34 pm »
За графика се регистрирай ТУК
За температурата не се притеснявай. Еднократно понижение не е показателно.
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #2 -: Юни 13, 2005, 14:21:43 pm »
Веси, какво говориш, че и с доста по-сериозни заболявания хората забременяват и стават родители, не се притеснявай отсега! Овулацията може да ти е по-късно, особено ако имаш по-дълъг или пък нередовен цикъл. Мери си спокойно температурата и не прибързвай със заключения. Най-доброто място за отбелязване на температури е www.fertilityfriend.com. Сайтът е безплатен и много полезен.

Успех и много настроение по подготовката на сватбата! :D
Благодаря ти, Бени!







*

    ВЕСИ

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #3 -: Юни 13, 2005, 15:56:13 pm »
ЗНАМ,ЧЕ МОЖЕ БИ ЩЕ ВИ СЕ СТОРЯТ СМЕШНИ МОИТЕ ПРОБЛЕМИ АМА......ЦИКЪЛЪТ И МИ МНОГО РЕДОВЕН.НА 28 ДНИ.ВИНАГИ МИ ИДВА НАВРЕМЕ И Е 4-5 ДЕНА,НО......РЕГИСТРИРАХ СЕ В САЙТА КОЙТО МИ КАЗАХТЕ.МЕРСИ ЗА ПОДАДЕНАТА РЪКА.ОСОБЕНО ДНЕС СЕ ПОЧУВСТВАХ АДСКИ ГАДНО.И ПАК НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КАК ДА УСЕТЯ КОЙ СА ДНИТЕ МИ НА ЗАЧЕВАНЕ ПО ТАЗИ ГРАФИКА.ПРОЧЕТОХ МНОГО НЕЩА И ВЕЧЕ НАПЪЛНО СЕ ОБЪРКАХ
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #4 -: Юни 13, 2005, 16:43:44 pm »
Веси, направи си графиката и я сложи в профила си - трябва да я има два пъти: eто моята как изглежда - само смени адреса. Така ще можем да виждаме и да ти кажем. Иначе, ако утре пак отчетеш висока темп, значи няма проблем - случва се да спадне еднократно. Освен това като нямаш един яйчник ову-то ти няма да е всеки месец - нали така!
Матей - 1.04.2006 г
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #5 -: Юни 13, 2005, 16:46:11 pm »
Е, нямах това предвид: - слагам шпация пред http, за да не излиза картинката!
Матей - 1.04.2006 г
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #6 -: Юни 13, 2005, 16:47:08 pm »
хихи - Вени гледай ги преда да ги пуснеш душата. И аз веднъж така пращах на едно момиче.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #7 -: Юни 13, 2005, 16:48:52 pm »
Е, не, пак излезе - виж това е първата част, с нея ще виждаме само лентичката, без да можем да я отворим. Втората част е
[/url] - пацията пред http нетрябва да съществува - я да видим сега!
Матей - 1.04.2006 г
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #8 -: Юни 13, 2005, 17:11:22 pm »
АМИ АЗ СЕ ПРОБВАХ ДА НАПРАВЯ НЕЩО АМА НЕ СЪМ МНОГО НА " ТИ " С АНГЛИЙСКИЯ.КАК ДА НАПРАВЯ ТАКА ЧЕ ДА МОЖЕТЕ ДА Я ВИДИТЕ И ДА МИ КАЖЕТЕ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС.ПРОПУСНАХ ДА КАЖА ЧЕ ЗАПОЧНАХ ДА СИ МЕРЯ ТЕМПЕРАТУРАТА ОТ ПЪРВИЯ " ЧИСТ " ДЕН
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #9 -: Юни 13, 2005, 17:15:54 pm »
а и като отворя линка който си ми написала ми дава само картинката
и.....извинете за незнанието и глупавия въпрос,но никой лекар не ми е казал ,че като имам само един яйчник няма да имам овулация всеки месец............Края на март ме гледаха с вагинален ехограф и ми казаха че съм имала овулация но.......
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #10 -: Юни 13, 2005, 17:41:20 pm »
Ами всеки месец овулира единия от яйчниците, но не се редуват.
Така, че някои от месеците ще имаш овулация, други - не. Така, че мери температурата.
И пиши с малки букви.
Една приятелка забременя с един яйчник и една тръба за шест месеца.
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #11 -: Юни 14, 2005, 09:42:42 am »
Ето ви вече обсъждана тема за лентичките от Фертилити френд - http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=441 - в нея сме помагали на няколко момичета. Дано да ти е от полза Веси!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #12 -: Юни 14, 2005, 10:58:02 am »
Момичета.......успях да си направя точната графика както ви казах по рано без температурата през дните в които съм била с мензис.Графиката ми показа 07.06 тъмно зелено ден на овулация
Това означава ли че само в този ден е трябвало да има полов контакт за да очакваме.......Аз чаках да ми се покачи над 37 и сега ме е яд :?  :P  :P Ние имахме такъв на 10.06 което май е късничко
но наистина не мога да разбера как да направя така че да ми видите графиката и вие
МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ.ПРОЧЕТОХ ФОРУМА КЪМ КОИТО МЕ ПРЕПРАТИХТЕ  НО И ОТ ТАМ НИЩО НЕ МИ СТАНА ЯСНО
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #13 -: Юни 14, 2005, 11:04:45 am »
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
Я ДА ПРОБВАМЕ СЕГА
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #14 -: Юни 14, 2005, 11:12:58 am »
Това е заглавната страница.
Избра ли си лентичка? Като си избереш копираш bbcode в подписа си тук.
Трябва да започва и завършва с [url]
Ето така трябва да изглежда: [url........./url]
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #15 -: Юни 14, 2005, 11:14:01 am »
Веси, малко по-нагоре ти дадох линк към друга тема, където сме го обсъждали вече как и какъв линк се дава за да ти виждат всички графиката. :D
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #16 -: Юни 14, 2005, 11:25:57 am »
УФФФФФФ ОК ЩЕ ОПИТАМ ПАК :(  :(
МНОГО ИСКАХ БЪРЗО ДА СЕ ОПРАВЯ АМА ПУСТИЯ МУ АНГЛИЙСКИ...................ДАЖЕ НЕ ЗНАМ КАК ДА СИ ИЗБЕРА ЛЕНТИЧКА :?:  :?:  :?:
ОТНОСНО ЛИНКА КОЙТО МИ ДАДОХТЕ КАКТО ВИ КАЗАХ ТАМ ЕДИНСТВЕНО МИ СТАНА ЯСНО КАК ДА СИ ПРОЧЕТА АКО ИМАМ ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ КОЕТО МИ Е ЯСНО.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #17 -: Юни 14, 2005, 11:30:25 am »
Веси, пиши с малки букви.
Изпрати ми на лично съобщение с ника и паролата си в Зачатие, както и ника и паролата ти във  Фертилитифренд.
Ще ти сложа лентичка.
После ще си смениш паролите.
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #18 -: Юни 14, 2005, 11:43:27 am »
ОК ГОТОВО Е  :oops:  :oops:  :oops:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #19 -: Юни 14, 2005, 11:52:28 am »
Проба /от Лали/. :lol: