0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ВЕСИ

ОВУЛАЦИЯ
« -: Юни 13, 2005, 11:11:31 am »
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ
ОТ 3-4 МЕСЕЦА РЕДОВНО ЧЕТА В ТОЗИ ФОРУМ И ЕТО, ЧЕ И МОЯ РЕД ДОЙДЕ ДА ПИТАМ...............
В СЛЕДТСВИЕ НА ПУКНАТА КИСТА МИ ОТСТРАНИХА ЛЕВИЯ ЯЙЧНИК ,КОЙТО СЕ ОКАЗА ЕНДОМЕТРИОЗЕН.ПОСЛЕДВА ДВУМЕСЕЧНО ЛЕЧЕНИЕ  С ДУФАСТОН-НЕ ЗНАМ ТОЧНО ЗАЩО ????/ :? СЕГА ВЕЧЕ ПРИСТЪПИХ КЪМ МЕРЕНЕ НА ТЕМПЕРАТУРА И ТЕСТОВЕ ЗА ОВУЛАЦИЯ.............
МОЯТ ВЪПРОС Е  КАК ДА СИ НАПРАВЯ ГРАФИКАТА ЗА ДА МИ Я ВИДИТЕ И ДА МИ КАЖЕТЕ КАК Е СПОРЕД ВАС ЗАСЕГА.ЗАПОЧНАХ С 36.7 И НА 12-13 ДЕН СТИГНАХ ДО 37.НАДЯВАХ СЕ ДА СЕ ПОВИШАВА, НО ДНЕС СУТРИНТА БЕШЕ 36.7 :(  :(  :(
КАКВО Е ВАШЕТО МНЕНИЕ .МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ.СЕПТЕМВРИ ЩЕ ПРАВЯ СВАТБА, А СЕ ЧУВСТВАМ УЖАСНО ЧЕ НЯМА ДА МОГА ДА ДАРЯ СЪПРУГА СИ С ДЕЦА :(  :(  :(  :(
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #1 -: Юни 13, 2005, 13:06:34 pm »
За графика се регистрирай ТУК
За температурата не се притеснявай. Еднократно понижение не е показателно.
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #2 -: Юни 13, 2005, 14:21:43 pm »
Веси, какво говориш, че и с доста по-сериозни заболявания хората забременяват и стават родители, не се притеснявай отсега! Овулацията може да ти е по-късно, особено ако имаш по-дълъг или пък нередовен цикъл. Мери си спокойно температурата и не прибързвай със заключения. Най-доброто място за отбелязване на температури е www.fertilityfriend.com. Сайтът е безплатен и много полезен.

Успех и много настроение по подготовката на сватбата! :D
Благодаря ти, Бени!







*

    ВЕСИ

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #3 -: Юни 13, 2005, 15:56:13 pm »
ЗНАМ,ЧЕ МОЖЕ БИ ЩЕ ВИ СЕ СТОРЯТ СМЕШНИ МОИТЕ ПРОБЛЕМИ АМА......ЦИКЪЛЪТ И МИ МНОГО РЕДОВЕН.НА 28 ДНИ.ВИНАГИ МИ ИДВА НАВРЕМЕ И Е 4-5 ДЕНА,НО......РЕГИСТРИРАХ СЕ В САЙТА КОЙТО МИ КАЗАХТЕ.МЕРСИ ЗА ПОДАДЕНАТА РЪКА.ОСОБЕНО ДНЕС СЕ ПОЧУВСТВАХ АДСКИ ГАДНО.И ПАК НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КАК ДА УСЕТЯ КОЙ СА ДНИТЕ МИ НА ЗАЧЕВАНЕ ПО ТАЗИ ГРАФИКА.ПРОЧЕТОХ МНОГО НЕЩА И ВЕЧЕ НАПЪЛНО СЕ ОБЪРКАХ
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #4 -: Юни 13, 2005, 16:43:44 pm »
Веси, направи си графиката и я сложи в профила си - трябва да я има два пъти: eто моята как изглежда - само смени адреса. Така ще можем да виждаме и да ти кажем. Иначе, ако утре пак отчетеш висока темп, значи няма проблем - случва се да спадне еднократно. Освен това като нямаш един яйчник ову-то ти няма да е всеки месец - нали така!
Матей - 1.04.2006 г
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #5 -: Юни 13, 2005, 16:46:11 pm »
Е, нямах това предвид: - слагам шпация пред http, за да не излиза картинката!
Матей - 1.04.2006 г
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #6 -: Юни 13, 2005, 16:47:08 pm »
хихи - Вени гледай ги преда да ги пуснеш душата. И аз веднъж така пращах на едно момиче.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #7 -: Юни 13, 2005, 16:48:52 pm »
Е, не, пак излезе - виж това е първата част, с нея ще виждаме само лентичката, без да можем да я отворим. Втората част е
[/url] - пацията пред http нетрябва да съществува - я да видим сега!
Матей - 1.04.2006 г
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #8 -: Юни 13, 2005, 17:11:22 pm »
АМИ АЗ СЕ ПРОБВАХ ДА НАПРАВЯ НЕЩО АМА НЕ СЪМ МНОГО НА " ТИ " С АНГЛИЙСКИЯ.КАК ДА НАПРАВЯ ТАКА ЧЕ ДА МОЖЕТЕ ДА Я ВИДИТЕ И ДА МИ КАЖЕТЕ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС.ПРОПУСНАХ ДА КАЖА ЧЕ ЗАПОЧНАХ ДА СИ МЕРЯ ТЕМПЕРАТУРАТА ОТ ПЪРВИЯ " ЧИСТ " ДЕН
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #9 -: Юни 13, 2005, 17:15:54 pm »
а и като отворя линка който си ми написала ми дава само картинката
и.....извинете за незнанието и глупавия въпрос,но никой лекар не ми е казал ,че като имам само един яйчник няма да имам овулация всеки месец............Края на март ме гледаха с вагинален ехограф и ми казаха че съм имала овулация но.......
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #10 -: Юни 13, 2005, 17:41:20 pm »
Ами всеки месец овулира единия от яйчниците, но не се редуват.
Така, че някои от месеците ще имаш овулация, други - не. Така, че мери температурата.
И пиши с малки букви.
Една приятелка забременя с един яйчник и една тръба за шест месеца.
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #11 -: Юни 14, 2005, 09:42:42 am »
Ето ви вече обсъждана тема за лентичките от Фертилити френд - http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=441 - в нея сме помагали на няколко момичета. Дано да ти е от полза Веси!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #12 -: Юни 14, 2005, 10:58:02 am »
Момичета.......успях да си направя точната графика както ви казах по рано без температурата през дните в които съм била с мензис.Графиката ми показа 07.06 тъмно зелено ден на овулация
Това означава ли че само в този ден е трябвало да има полов контакт за да очакваме.......Аз чаках да ми се покачи над 37 и сега ме е яд :?  :P  :P Ние имахме такъв на 10.06 което май е късничко
но наистина не мога да разбера как да направя така че да ми видите графиката и вие
МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ.ПРОЧЕТОХ ФОРУМА КЪМ КОИТО МЕ ПРЕПРАТИХТЕ  НО И ОТ ТАМ НИЩО НЕ МИ СТАНА ЯСНО
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #13 -: Юни 14, 2005, 11:04:45 am »
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
Я ДА ПРОБВАМЕ СЕГА
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #14 -: Юни 14, 2005, 11:12:58 am »
Това е заглавната страница.
Избра ли си лентичка? Като си избереш копираш bbcode в подписа си тук.
Трябва да започва и завършва с [url]
Ето така трябва да изглежда: [url........./url]
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #15 -: Юни 14, 2005, 11:14:01 am »
Веси, малко по-нагоре ти дадох линк към друга тема, където сме го обсъждали вече как и какъв линк се дава за да ти виждат всички графиката. :D
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #16 -: Юни 14, 2005, 11:25:57 am »
УФФФФФФ ОК ЩЕ ОПИТАМ ПАК :(  :(
МНОГО ИСКАХ БЪРЗО ДА СЕ ОПРАВЯ АМА ПУСТИЯ МУ АНГЛИЙСКИ...................ДАЖЕ НЕ ЗНАМ КАК ДА СИ ИЗБЕРА ЛЕНТИЧКА :?:  :?:  :?:
ОТНОСНО ЛИНКА КОЙТО МИ ДАДОХТЕ КАКТО ВИ КАЗАХ ТАМ ЕДИНСТВЕНО МИ СТАНА ЯСНО КАК ДА СИ ПРОЧЕТА АКО ИМАМ ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ КОЕТО МИ Е ЯСНО.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #17 -: Юни 14, 2005, 11:30:25 am »
Веси, пиши с малки букви.
Изпрати ми на лично съобщение с ника и паролата си в Зачатие, както и ника и паролата ти във  Фертилитифренд.
Ще ти сложа лентичка.
После ще си смениш паролите.
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #18 -: Юни 14, 2005, 11:43:27 am »
ОК ГОТОВО Е  :oops:  :oops:  :oops:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #19 -: Юни 14, 2005, 11:52:28 am »
Проба /от Лали/. :lol:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #20 -: Юни 14, 2005, 13:38:57 pm »
:D  :D е това е вече друго нещо
е какво ще кажете засега или трябва да се направи до края на месеца
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #21 -: Юни 14, 2005, 16:12:20 pm »
Мила, това всеки случай или не е било овулация /на което повече ми изглежда/, или е било и ще ти дойде скоро.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #22 -: Юни 14, 2005, 16:18:40 pm »
е добре де вече наистина се обърках
май стига за днес съм чела разни работи -би трябвало да ми дойде на 26.06-след 10 тина дни
 защо графиката  ми показва 7.06 за ден на ову?? а според теб не е
научете ме как да си чета графиката на базалната температура МОЛЯ ВИ :(  :(
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #23 -: Юни 14, 2005, 16:36:40 pm »
Изчакай малко, да видим следващите дни дали ще ти се повиши. Има така нареченият "имплантационен спад" на седмия ден /който някои отричат/.
И да беше ми казала едно благодаря за поставянето на лентичката. Не, че съм очаквала, де :wink:
На някои им липсват първите седем години. :evil:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #24 -: Юни 14, 2005, 16:37:20 pm »
Цитат на: vesi77
и.....извинете за незнанието и глупавия въпрос,но никой лекар не ми е казал ,че като имам само един яйчник няма да имам овулация всеки месец............Края на март ме гледаха с вагинален ехограф и ми казаха че съм имала овулация но.......


Веси, доколкото аз знам, при чифтните органи, когато остане само един, той поема функциите и за двата - т.е. не е казано, че ще имаш два пъти по-рядко овулация, би могло да си имаш всеки месец.

Успех! :D
Благодаря ти, Бени!







ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #25 -: Юни 14, 2005, 16:53:44 pm »
Lali не знам защо си останала с впечатлението за липса на първите седем ....но както и да е  :?  :?
БЛАГОДАРИХ ТИ  още в личното съобщение което ти изпратих
ето сега ти казвам ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ и пред всички-без теб нямаше да се справя или поне днес нямаше да мога :lol:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #26 -: Юни 14, 2005, 16:57:53 pm »
до FreshBreeze:
и аз така смятам..................е хайде момичета  чао ви казвам и приятна вечер
днес доста ви оттегчих ама на трима лекари ходих и тримата ми казаха различни начини за лечение и наистина реших да се взема в ръце и да се понауча малко ,защото..........знаете защо..............
днес доста поработих на работното си място :wink: време е вече да си почина малко и да разпусна
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #27 -: Юни 15, 2005, 15:11:46 pm »
Здравейте момичета
Имам въпрос към някой който е ползвал тези лекарства или познава лекарствата.Този месец ми дадоха да пия Клостилбегит, доколкото разбрах от листовката тези хапченца са за овулация, и пише че при лечението Двуплодна бременност настъпва по често отколкото при жени които не приемат Клостилбегит.Казаха ми да ги пия 3 месеца.
Някой знае ли нещо за тези лекарства?

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #28 -: Юни 15, 2005, 15:40:14 pm »
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #29 -: Юни 15, 2005, 16:10:00 pm »
благодаря

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #30 -: Юни 15, 2005, 18:51:48 pm »
Мисля, че имало ову на 10 ден! Моля те оправи си температурите, че на тоя Фаренхайт нищо не му разбирам
Матей - 1.04.2006 г
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #31 -: Юни 16, 2005, 09:28:45 am »
До venus_melena
сега сложих и днешната температура.Мерси за отговора :) Понеже ми е за първи месец ще видим какво ще стане и другия.......или поне до края на месеца как ще се развият нещата.На различни места прочетох различни начини за анализ на графиката на БТ и сега ще видим........
А за да я видиш с температура по Целзий под графиката има View in Celsius.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #32 -: Юни 16, 2005, 09:37:14 am »
Колко дни ти е цикъла обикновено и кога ти е овулацията горе долу?
Ако приемем, че този месец е била на десетия ден и сте правили секс, има така нареченият "имплантационен спад" около седмият ден след овулацията.
В галерията на ФФ има доста "бременни" графики, подобни на твойта, разгледай ги.
Ако цикълът ти обикновено  е по-къс,  графиката е нормална
Ако не е - десетият ден е малко рано за овулация.
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #33 -: Юни 16, 2005, 09:55:44 am »
Струва ми се много ниска тази температура, за да е имплантационен спад. Според мен по-скоро овулацията е била на 17-ия ден от цикъла.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #34 -: Юни 16, 2005, 10:47:04 am »
Веси,защо държиш сама да се следиш?Аз правих същото,но нищо не излезе.Най хубаво е да те следи гинеколог.Шанса да изпуснеш ОВУ ако ходиш да те следят е нищожен.Според мен изгубих доста време докато сама си мерих темп.Ето,че като отидох на лекар се оказа,че нямам ОВУ и се наложи да пия клостил.Ако не бях отишла щях да си кажа-е този месец нямах ОВУ другият ще имам и това се оказва ценно време,защото не е гаранция,че ще имам.Ходя 1 път в месеца на преглед и съм по-спокойна,че какавото зависи от мен го правя и не пропускам момента.
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #35 -: Юни 16, 2005, 11:17:33 am »
Цикъла ми е нормален в повечето случай на 28 ден .Много рядко +-1 2 дена.А не ,че аз дължа сама да се следя.Доктора който ме оперира ми каза 2-3 месеца да си меря БТ и да отида при него да видим как са нещата и едва след това да пристъпим към фолекулометрия ,ако се налага.Но на мен ми се иска и аз да съм запозната и да имам някакъв поглед на нещата.Сега ми е първия месец и ....пропуснах да спомена че ме оперираха февруари, а от края на март не се пазим и вече трети месеца резултата е ...мензис
Мислих си че ще е лесно това анализиране на графиката на БТ ама явно не е .Ео и от вас виждам различни мнения.
Е ще видим,аз може и да не изтрая до 3 месеца и още сега като ми дойде(ако ми дойде :lol:  :?  :( ) да отида да покажа на доктора графиката та да видим и той какво ще каже
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #36 -: Юни 16, 2005, 11:20:48 am »
По-добре си мери температурата три месеца, един цикъл не е показателен. Пък после ще мислиш.
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #37 -: Юни 16, 2005, 11:34:30 am »
мммммммммм да  права си
сега май е по добре да мисля за това как ще съм най-хубавата булка :lol:  :lol:  пък .....после   :roll:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #38 -: Юни 17, 2005, 07:02:16 am »
Vesi77, мисля че си имала овулация на 17 ден от цикъла. ако утре и в неделя ти е все толкова висока БТ, може би ще ти се смени графиката, щото видях че едва сега имах фертилна слуз. дано сте работили по въпроса на 15, 16 и 17 ден от цикъла
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #39 -: Юни 17, 2005, 09:50:37 am »
Цитат на: Dimitrova
Здравейте момичета
Имам въпрос към някой който е ползвал тези лекарства или познава лекарствата.Този месец ми дадоха да пия Клостилбегит, доколкото разбрах от листовката тези хапченца са за овулация, и пише че при лечението Двуплодна бременност настъпва по често отколкото при жени които не приемат Клостилбегит.Казаха ми да ги пия 3 месеца.
Някой знае ли нещо за тези лекарства?


Димитрова, моля те - прочети също и тази статия:
http://www.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=228
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #40 -: Юни 17, 2005, 09:53:59 am »
за eternity
еее това се казва отличен анализ на графиката.Днес като си сложих и сутрешната температура графиката ми се промени точно по твоето предположение Само че ние .....от 12 .06 та до снощи бяхме на полова диета та май сме пропуснали момента :?  :?  :?
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #41 -: Юни 17, 2005, 10:03:36 am »
т. е исках да кажа от 11.06 сутринта :?  :?  :?
абе дано съм имала овулация което е по важно
не губете кураж пробвайте следващия тираж.........
*
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #42 -: Юни 17, 2005, 10:11:59 am »
Веси харесва ми,че имаш дух и май не се предаваш лесно.Мога да ти дам един съвет за да си по-сигурна,че ще уцелите момента.Мери си БТ,но когато смяташ,че е момента на ОВУ си прави и тестове.Двойна застраховка :lol:  :lol:  :lol: И все пак може и да не ти се наложи да мериш нищо,а да тръгваш по магазините да си избереш най хубавата рокля :lol: после количка,проходилка и всичко останало :lol:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #43 -: Юни 17, 2005, 13:12:30 pm »
:lol: а бе гледам сама да си давам кураж, ама не винаги се покучава .Има дни в които направо се ужасявам и все най-лошото си мисля
но това пожелание ,което прочетох последно мнооооого ми хареса  :lol:  :lol:  :P
такива думи като чуеш ти става още по лесно
Мерси за съвета ще те полслушам.Аз предния месец направих 8 теста без да меря температура-от 10 до 18 ден и всички бяха отрицателни и .....................,но както и да е
Затова е хубаво и тези форуми да ги има да си даваме кураж едни на други и да си помагаме с мнения
желая на всички момичета във форума най-вече да не падат духом а другото ще си дойде от само себе си дай Боже :wink:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #44 -: Юни 21, 2005, 09:38:05 am »
:x  :x  :x момичета както ми показваше графиката че имам ову
 като си нанесох днешната БТ и всичко рухна :x
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #45 -: Юни 21, 2005, 12:29:11 pm »
Цитат на: vesi77
за eternity
еее това се казва отличен анализ на графиката.Днес като си сложих и сутрешната температура графиката ми се промени точно по твоето предположение Само че ние .....от 12 .06 та до снощи бяхме на полова диета та май сме пропуснали момента

   А ти не следиш ли своите фертилни белези?
При мен например :ми се появява от бледо до бяло течение -за 2-3 дена от месеца,гърдите ми се подуват,и ставам много раздразнителна в деня на овулацията,а температурата ми като се задържи 2 сутрини по ред на 36-36,1,знам че същата вечер или следващата сутрин е време за  :bed:  .Като използваш метода на базалната температура,записвай си  специфичните неща и в кои дни се появяват .Така по-лесно ще уцелиш деня на овулацията и ще знаеш,кога е момента за действие,преди да ти е отминало ову-то.
 :balk_122: УСПЕХ :balk_103:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #46 -: Юни 21, 2005, 13:42:49 pm »
:?  А бе уж ги следя-ето този месец си имах и леко бяло течение точно на дните около който ми се появи ову-то в графиката и почти бях сигурна че всичко е ОК(поне с ову-то) и ето че днес всичко отиде по дяволите
Цял ден ми е гадно ама нейсе дано довечера ми се оправи настроението че ще ходим да каним кумове :wink:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #47 -: Юни 21, 2005, 18:46:56 pm »
Цитат на: vesi77
:?  А бе уж ги следя-ето този месец си имах и леко бяло течение точно на дните около който ми се появи ову-то в графиката и почти бях сигурна че всичко е ОК(поне с ову-то) и ето че днес всичко отиде по дяволите
Цял ден ми е гадно ама нейсе дано довечера ми се оправи настроението че ще ходим да каним кумове :wink:

  А сигурна ли си ,че днес не е деня на ову-то ти?Аз като съм в такова гадно настроение и съм настроена да се заяждам със всеки и за всичко ,точно тогава ми е ову-то.Така че бъди мила с мъжлето довечера и може след месец да ни се похвалиш с добра вест. :lol:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #48 -: Юни 22, 2005, 10:09:11 am »
бе няма да е тя ,ами стискайте палци поне другия месец да си имам ову
аз вече чакам всеки момент да ми дойде-усещам се
Този месец даже съм си купила и дигитален термометър за целта и мисля да преместя часа за мерене за 6.30 сутринта
сега си я мерих между 7 .00 и 7.30 зависи кога ще се събудим
па дано...................... :cry:  :cry:  :cry:
*
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #49 -: Юни 22, 2005, 12:41:58 pm »
Не бих те съветвала да се затормозяваш като ставаш по-рано специално за меренето на БТ. Така или иначе няма никакво значение дали я мериш в 6.30 или в 7.30, важното е да е по-едни и също време всеки ден. Другото важно нещо е да избягваш всичко, което би те затормозило. Меренето на БТ трябва да се впише максимално в ежедневието ти, като натоварва психиката ти колкото се може по-малко.


ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #50 -: Юни 22, 2005, 13:52:31 pm »
Цитат на: vesi77

Този месец даже съм си купила и дигитален термометър за целта и мисля да преместя часа за мерене за 6.30 сутринта
сега си я мерих между 7 .00 и 7.30 зависи кога ще се събудим
па дано...................... :cry:  :cry:  :cry:

  Весинка,не се затормозявай със ставане по-рано.Аз се будя по 2пъти.Един път с мъжо в 04 сутринта и после заспивам към 7  и се будя около 10-10.30.Когато се събудя вторият път си меря температурата и овулацията се хваща.
  Изчакай още един месец и ако пак не се появи ,посети някой добър гинеколог.
  Но ,засега успех :crossfingers: .И не се притеснявай,психическият фактор също оказва своето влияние.А няма непоправими неща-затова те съветвам да приемаш моята рецепта:Сутрин след ставане по 1 чашка майната му на всичко лошо  :wine: Един живот живееме постарай се да си го направиш приятен и мисли за хубави неща:сега например за сватбата,после за дома в който ще живеете и ще обзаведете по свой стил,после за живота който ви предстои заедно и за ylinfant  което ще създадете. Не се предавай ,горе главата и само напред.Все  stork-girl  ще ни посети един ден.
Късмет !!!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #51 -: Юни 22, 2005, 14:21:23 pm »
Благодаря ви момичета за топлите думи ,особено рецептата много ми хареса :)  :)
ще меря още един месец .Даже сега ще си пусна и хормонално изследване ....................
и после на фоликулометрия ............
и после на лапароскопия.................
 че ще видим .........................
Винаги съм знаела че това е най-гадния огън на който може да се пържи една жена-проблема със забременяването.Ето че и мен ме опариха тези пламъци.Дано имам сили да успея да се преборя и НАЙ-ВЕЧЕ ДА ПОБЕДИМ