0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #40 -: Юни 17, 2005, 09:53:59 am »
за eternity
еее това се казва отличен анализ на графиката.Днес като си сложих и сутрешната температура графиката ми се промени точно по твоето предположение Само че ние .....от 12 .06 та до снощи бяхме на полова диета та май сме пропуснали момента :?  :?  :?
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #41 -: Юни 17, 2005, 10:03:36 am »
т. е исках да кажа от 11.06 сутринта :?  :?  :?
абе дано съм имала овулация което е по важно
не губете кураж пробвайте следващия тираж.........
*
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #42 -: Юни 17, 2005, 10:11:59 am »
Веси харесва ми,че имаш дух и май не се предаваш лесно.Мога да ти дам един съвет за да си по-сигурна,че ще уцелите момента.Мери си БТ,но когато смяташ,че е момента на ОВУ си прави и тестове.Двойна застраховка :lol:  :lol:  :lol: И все пак може и да не ти се наложи да мериш нищо,а да тръгваш по магазините да си избереш най хубавата рокля :lol: после количка,проходилка и всичко останало :lol:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #43 -: Юни 17, 2005, 13:12:30 pm »
:lol: а бе гледам сама да си давам кураж, ама не винаги се покучава .Има дни в които направо се ужасявам и все най-лошото си мисля
но това пожелание ,което прочетох последно мнооооого ми хареса  :lol:  :lol:  :P
такива думи като чуеш ти става още по лесно
Мерси за съвета ще те полслушам.Аз предния месец направих 8 теста без да меря температура-от 10 до 18 ден и всички бяха отрицателни и .....................,но както и да е
Затова е хубаво и тези форуми да ги има да си даваме кураж едни на други и да си помагаме с мнения
желая на всички момичета във форума най-вече да не падат духом а другото ще си дойде от само себе си дай Боже :wink:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #44 -: Юни 21, 2005, 09:38:05 am »
:x  :x  :x момичета както ми показваше графиката че имам ову
 като си нанесох днешната БТ и всичко рухна :x
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #45 -: Юни 21, 2005, 12:29:11 pm »
Цитат на: vesi77
за eternity
еее това се казва отличен анализ на графиката.Днес като си сложих и сутрешната температура графиката ми се промени точно по твоето предположение Само че ние .....от 12 .06 та до снощи бяхме на полова диета та май сме пропуснали момента

   А ти не следиш ли своите фертилни белези?
При мен например :ми се появява от бледо до бяло течение -за 2-3 дена от месеца,гърдите ми се подуват,и ставам много раздразнителна в деня на овулацията,а температурата ми като се задържи 2 сутрини по ред на 36-36,1,знам че същата вечер или следващата сутрин е време за  :bed:  .Като използваш метода на базалната температура,записвай си  специфичните неща и в кои дни се появяват .Така по-лесно ще уцелиш деня на овулацията и ще знаеш,кога е момента за действие,преди да ти е отминало ову-то.
 :balk_122: УСПЕХ :balk_103:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #46 -: Юни 21, 2005, 13:42:49 pm »
:?  А бе уж ги следя-ето този месец си имах и леко бяло течение точно на дните около който ми се появи ову-то в графиката и почти бях сигурна че всичко е ОК(поне с ову-то) и ето че днес всичко отиде по дяволите
Цял ден ми е гадно ама нейсе дано довечера ми се оправи настроението че ще ходим да каним кумове :wink:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #47 -: Юни 21, 2005, 18:46:56 pm »
Цитат на: vesi77
:?  А бе уж ги следя-ето този месец си имах и леко бяло течение точно на дните около който ми се появи ову-то в графиката и почти бях сигурна че всичко е ОК(поне с ову-то) и ето че днес всичко отиде по дяволите
Цял ден ми е гадно ама нейсе дано довечера ми се оправи настроението че ще ходим да каним кумове :wink:

  А сигурна ли си ,че днес не е деня на ову-то ти?Аз като съм в такова гадно настроение и съм настроена да се заяждам със всеки и за всичко ,точно тогава ми е ову-то.Така че бъди мила с мъжлето довечера и може след месец да ни се похвалиш с добра вест. :lol:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #48 -: Юни 22, 2005, 10:09:11 am »
бе няма да е тя ,ами стискайте палци поне другия месец да си имам ову
аз вече чакам всеки момент да ми дойде-усещам се
Този месец даже съм си купила и дигитален термометър за целта и мисля да преместя часа за мерене за 6.30 сутринта
сега си я мерих между 7 .00 и 7.30 зависи кога ще се събудим
па дано...................... :cry:  :cry:  :cry:
*
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #49 -: Юни 22, 2005, 12:41:58 pm »
Не бих те съветвала да се затормозяваш като ставаш по-рано специално за меренето на БТ. Така или иначе няма никакво значение дали я мериш в 6.30 или в 7.30, важното е да е по-едни и също време всеки ден. Другото важно нещо е да избягваш всичко, което би те затормозило. Меренето на БТ трябва да се впише максимално в ежедневието ти, като натоварва психиката ти колкото се може по-малко.


ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #50 -: Юни 22, 2005, 13:52:31 pm »
Цитат на: vesi77

Този месец даже съм си купила и дигитален термометър за целта и мисля да преместя часа за мерене за 6.30 сутринта
сега си я мерих между 7 .00 и 7.30 зависи кога ще се събудим
па дано...................... :cry:  :cry:  :cry:

  Весинка,не се затормозявай със ставане по-рано.Аз се будя по 2пъти.Един път с мъжо в 04 сутринта и после заспивам към 7  и се будя около 10-10.30.Когато се събудя вторият път си меря температурата и овулацията се хваща.
  Изчакай още един месец и ако пак не се появи ,посети някой добър гинеколог.
  Но ,засега успех :crossfingers: .И не се притеснявай,психическият фактор също оказва своето влияние.А няма непоправими неща-затова те съветвам да приемаш моята рецепта:Сутрин след ставане по 1 чашка майната му на всичко лошо  :wine: Един живот живееме постарай се да си го направиш приятен и мисли за хубави неща:сега например за сватбата,после за дома в който ще живеете и ще обзаведете по свой стил,после за живота който ви предстои заедно и за ylinfant  което ще създадете. Не се предавай ,горе главата и само напред.Все  stork-girl  ще ни посети един ден.
Късмет !!!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #51 -: Юни 22, 2005, 14:21:23 pm »
Благодаря ви момичета за топлите думи ,особено рецептата много ми хареса :)  :)
ще меря още един месец .Даже сега ще си пусна и хормонално изследване ....................
и после на фоликулометрия ............
и после на лапароскопия.................
 че ще видим .........................
Винаги съм знаела че това е най-гадния огън на който може да се пържи една жена-проблема със забременяването.Ето че и мен ме опариха тези пламъци.Дано имам сили да успея да се преборя и НАЙ-ВЕЧЕ ДА ПОБЕДИМ