0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #20 -: Юни 14, 2005, 13:38:57 pm »
:D  :D е това е вече друго нещо
е какво ще кажете засега или трябва да се направи до края на месеца
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #21 -: Юни 14, 2005, 16:12:20 pm »
Мила, това всеки случай или не е било овулация /на което повече ми изглежда/, или е било и ще ти дойде скоро.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #22 -: Юни 14, 2005, 16:18:40 pm »
е добре де вече наистина се обърках
май стига за днес съм чела разни работи -би трябвало да ми дойде на 26.06-след 10 тина дни
 защо графиката  ми показва 7.06 за ден на ову?? а според теб не е
научете ме как да си чета графиката на базалната температура МОЛЯ ВИ :(  :(
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #23 -: Юни 14, 2005, 16:36:40 pm »
Изчакай малко, да видим следващите дни дали ще ти се повиши. Има така нареченият "имплантационен спад" на седмия ден /който някои отричат/.
И да беше ми казала едно благодаря за поставянето на лентичката. Не, че съм очаквала, де :wink:
На някои им липсват първите седем години. :evil:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #24 -: Юни 14, 2005, 16:37:20 pm »
Цитат на: vesi77
и.....извинете за незнанието и глупавия въпрос,но никой лекар не ми е казал ,че като имам само един яйчник няма да имам овулация всеки месец............Края на март ме гледаха с вагинален ехограф и ми казаха че съм имала овулация но.......


Веси, доколкото аз знам, при чифтните органи, когато остане само един, той поема функциите и за двата - т.е. не е казано, че ще имаш два пъти по-рядко овулация, би могло да си имаш всеки месец.

Успех! :D
Благодаря ти, Бени!







ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #25 -: Юни 14, 2005, 16:53:44 pm »
Lali не знам защо си останала с впечатлението за липса на първите седем ....но както и да е  :?  :?
БЛАГОДАРИХ ТИ  още в личното съобщение което ти изпратих
ето сега ти казвам ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ и пред всички-без теб нямаше да се справя или поне днес нямаше да мога :lol:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #26 -: Юни 14, 2005, 16:57:53 pm »
до FreshBreeze:
и аз така смятам..................е хайде момичета  чао ви казвам и приятна вечер
днес доста ви оттегчих ама на трима лекари ходих и тримата ми казаха различни начини за лечение и наистина реших да се взема в ръце и да се понауча малко ,защото..........знаете защо..............
днес доста поработих на работното си място :wink: време е вече да си почина малко и да разпусна
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #27 -: Юни 15, 2005, 15:11:46 pm »
Здравейте момичета
Имам въпрос към някой който е ползвал тези лекарства или познава лекарствата.Този месец ми дадоха да пия Клостилбегит, доколкото разбрах от листовката тези хапченца са за овулация, и пише че при лечението Двуплодна бременност настъпва по често отколкото при жени които не приемат Клостилбегит.Казаха ми да ги пия 3 месеца.
Някой знае ли нещо за тези лекарства?

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #28 -: Юни 15, 2005, 15:40:14 pm »
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #29 -: Юни 15, 2005, 16:10:00 pm »
благодаря

ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #30 -: Юни 15, 2005, 18:51:48 pm »
Мисля, че имало ову на 10 ден! Моля те оправи си температурите, че на тоя Фаренхайт нищо не му разбирам
Матей - 1.04.2006 г
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #31 -: Юни 16, 2005, 09:28:45 am »
До venus_melena
сега сложих и днешната температура.Мерси за отговора :) Понеже ми е за първи месец ще видим какво ще стане и другия.......или поне до края на месеца как ще се развият нещата.На различни места прочетох различни начини за анализ на графиката на БТ и сега ще видим........
А за да я видиш с температура по Целзий под графиката има View in Celsius.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #32 -: Юни 16, 2005, 09:37:14 am »
Колко дни ти е цикъла обикновено и кога ти е овулацията горе долу?
Ако приемем, че този месец е била на десетия ден и сте правили секс, има така нареченият "имплантационен спад" около седмият ден след овулацията.
В галерията на ФФ има доста "бременни" графики, подобни на твойта, разгледай ги.
Ако цикълът ти обикновено  е по-къс,  графиката е нормална
Ако не е - десетият ден е малко рано за овулация.
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #33 -: Юни 16, 2005, 09:55:44 am »
Струва ми се много ниска тази температура, за да е имплантационен спад. Според мен по-скоро овулацията е била на 17-ия ден от цикъла.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #34 -: Юни 16, 2005, 10:47:04 am »
Веси,защо държиш сама да се следиш?Аз правих същото,но нищо не излезе.Най хубаво е да те следи гинеколог.Шанса да изпуснеш ОВУ ако ходиш да те следят е нищожен.Според мен изгубих доста време докато сама си мерих темп.Ето,че като отидох на лекар се оказа,че нямам ОВУ и се наложи да пия клостил.Ако не бях отишла щях да си кажа-е този месец нямах ОВУ другият ще имам и това се оказва ценно време,защото не е гаранция,че ще имам.Ходя 1 път в месеца на преглед и съм по-спокойна,че какавото зависи от мен го правя и не пропускам момента.
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #35 -: Юни 16, 2005, 11:17:33 am »
Цикъла ми е нормален в повечето случай на 28 ден .Много рядко +-1 2 дена.А не ,че аз дължа сама да се следя.Доктора който ме оперира ми каза 2-3 месеца да си меря БТ и да отида при него да видим как са нещата и едва след това да пристъпим към фолекулометрия ,ако се налага.Но на мен ми се иска и аз да съм запозната и да имам някакъв поглед на нещата.Сега ми е първия месец и ....пропуснах да спомена че ме оперираха февруари, а от края на март не се пазим и вече трети месеца резултата е ...мензис
Мислих си че ще е лесно това анализиране на графиката на БТ ама явно не е .Ео и от вас виждам различни мнения.
Е ще видим,аз може и да не изтрая до 3 месеца и още сега като ми дойде(ако ми дойде :lol:  :?  :( ) да отида да покажа на доктора графиката та да видим и той какво ще каже
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #36 -: Юни 16, 2005, 11:20:48 am »
По-добре си мери температурата три месеца, един цикъл не е показателен. Пък после ще мислиш.
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #37 -: Юни 16, 2005, 11:34:30 am »
мммммммммм да  права си
сега май е по добре да мисля за това как ще съм най-хубавата булка :lol:  :lol:  пък .....после   :roll:
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #38 -: Юни 17, 2005, 07:02:16 am »
Vesi77, мисля че си имала овулация на 17 ден от цикъла. ако утре и в неделя ти е все толкова висока БТ, може би ще ти се смени графиката, щото видях че едва сега имах фертилна слуз. дано сте работили по въпроса на 15, 16 и 17 ден от цикъла
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ОВУЛАЦИЯ
« Отговор #39 -: Юни 17, 2005, 09:50:37 am »
Цитат на: Dimitrova
Здравейте момичета
Имам въпрос към някой който е ползвал тези лекарства или познава лекарствата.Този месец ми дадоха да пия Клостилбегит, доколкото разбрах от листовката тези хапченца са за овулация, и пише че при лечението Двуплодна бременност настъпва по често отколкото при жени които не приемат Клостилбегит.Казаха ми да ги пия 3 месеца.
Някой знае ли нещо за тези лекарства?


Димитрова, моля те - прочети също и тази статия:
http://www.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=228
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!