0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #120 -: Март 05, 2012, 20:01:41 pm »
Теди,момиче,въобще няма да стискам никакви палци!!!Така да знаеш!  :(направо ще отправя една гореща молитва,от моите,за твоите познати.Дано  се смили Господ,или както и да се нарича и да им даде този така желан дар.Доста са страдали,горките! :?Ако знаеш само колко ми е познато и как са ми близки!! Ще се моля от цялото си сърце.Двамата ще се молим! Нищо им няма на ембриони върнати на 2ри ден.Никога не пренебрегвайте силата на вярата и на природата,така и кажи!!Пускай инфо от време на време! Успех!
Рами,кога започваш със стимулацията и какви са ти дозите?? Кажи това,за да сме прецизни в съветите,моля те!!
« Последна редакция: Март 05, 2012, 20:25:39 pm от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #121 -: Март 05, 2012, 20:16:13 pm »
Рачо,знам че и на вас ви се имъчиха душичките,благоадря ти за молитвата.Те имат нужда от нея,ти знаеш за какво става дума,надеждата и вярата,после отчаянието и болката...А и пусти пари,откъде да ги намерят обикновенно семейство на по една заплата до тук са дали общо за 4-те опита над 25 000!!!!!Всички около тях са в заеми майки,бащи,братя трагедия голяма.Дано Бог се смили над тях и стане чудо!И за вас го желая от сърце,минахте по дълги път дано вече сте към края му и там ви чака вашето така изстрадано бебече.Много ми е мъчно,защо трябва да е толкова трудно ,мамка му!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #122 -: Март 05, 2012, 20:19:12 pm »
Ramirez, аз купих от Варна gonal 900 от едната аптека за 794лв, а от друга за 776лв., cetrotide - 5 бр. и ovitrelle - 1 бр. общо бяха 418лв.
Утре съм на 7ет. - фоликулометрия. Дано всичко да е ок :)
Стискам палци на всички и съм сигурна, че женския месец ще е много успешен

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #123 -: Март 05, 2012, 21:34:47 pm »
Теди, много момичета познавам с трансфер на 2ри ден, та ембриончетата вече са на по 2-3-4-5 годинки  :wink: и ги ядосват ама........  :lol:
Кажи и да не се отчайва! Тя е най-добрия "инкубатор" за тях! Да вярва и да не плаче! Да си мисли само хубави неща, за да ги привлече за цели 9 месеца  :wink:

А за парите - то е ясно - къде 5, 10, 20, 30 хиляди - всички сме минали от там за жалост! А от кой град е момичето? Нямат ли Общинска програма там? Все пак и доста Общини вече се включват на помощ! Виж тук, ако не си влизала де  :? http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=59.0

Хайдеееее, успешни процедури на всички!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #124 -: Март 05, 2012, 22:33:24 pm »
Ох, Теди, ще им стискам палци. И на тях и на всички нас.

Момичета, искам да ви попитам на някоя от вас изписвали ли са друго след трансфер освен утрогестан, естрофем и фолиева? И ако да- какво?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #125 -: Март 05, 2012, 22:55:56 pm »
Преди години изписваха аспирин протект, но сега май вече не!
Какво по-точно те интересува?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #126 -: Март 05, 2012, 23:21:13 pm »
Барбаронче,проверили сме в нейният град няма такава програма за съжаление...Абе няма още да го отписваме този опит,утре като се поуспоки малко ще се опитам да я окуража.Искам някой да ни зардава с хубава новина,моляя ви!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #127 -: Март 05, 2012, 23:26:30 pm »
 Започвам да стискам за всички :) , а другия месец ВИЕ.
РАЧО,рамирез,Теди,слънце  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:

Моите хапове ще ги пазаря от Турция.Пътуваме на 22 или 29.09 Ще Ви пиша  :wink:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #128 -: Март 05, 2012, 23:44:35 pm »
Точно при д-р Александров, преди 4-5 години, на една мацка от форума /но май скоро не съм я засичала/ и ги върнаха на 2ри ден, защото не били много хубави - ами те вече големи моми бре - 2 броя  :lol: И в други клиники познавам момичета с върнати на 2ри ден ембриони - вече дивеят! И като се има предвид, че нашия Доктор предпочита на 3ти или 5ти ден да ги връща - все пак има успели и с 2ри ден! Затова - ти знаеш как да я успокоиш  :wink: Тя нека не си вярва, ама като ревнат послееееее  :wink: ще повярва!

Ох, мацкиииии, преди две години точно в месец март, моя милост я вълнуваха всички тези неща - пунцкии, трансфери, тестове...... Така че - разбирам ви прекрасно! И въпреки това - и за миг не съм си помислила, че няма да стане! Напротив - знаех, че ще ми е успешен опита и..... ДА! Макар, че перипетиите при мен започват след положителния тест!
Пожелавам ви най-леките бременности и здрави бебета!

А между пункцията и трансфера не забравяйте да се "надивеете" на воля, че после ви чакат едни кротки месеци / около 8/  :lol:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #129 -: Март 06, 2012, 09:06:31 am »
Преди години изписваха аспирин протект, но сега май вече не!
Какво по-точно те интересува?

Точно това ме интересува- изписват ли нещо друго? Прави ми впечатление, че в другите клиники изписват и други неща, а тук май е едно и също. Питах вчера за аспирина, Ани ми каза "каквото трябва сме ти изписали", после каза"може да пиеш и аспирин протект, няма да ти навреди" Купих си го, но в листовката пише, че не се препоръчва при начална бременност, при жени, които се опитват да забременеят и е забранен в пос. триместър. Пък аз мислих, че е  полезен за имплантацията. Сега се чудя да го пия ли въобще?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #130 -: Март 06, 2012, 10:04:02 am »
Не го пий,аз също питах Док за него,каза ми че преди време са го исписвали,но после спряли поради зачестилите прокървявания и ранна бременност(аспирина разрержда кръвта)
Изписват го само на момичета ,които имат показания.Ти в момента не можеш да пиеш нищо освен Парацетамол и пий много течности те помагат за импалнтация,на мен ми казаха окло 2 литра вода и я пиех,помогна нали виждаш:))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #131 -: Март 06, 2012, 10:09:31 am »
Здравейте момичета извинете ме че изчезнах за малко, се задълбала малко с четене...
Радвам се да чуя добри нови.
Слънце мила цели трички са ти върнали, това е прекрасно,ще ставаш майка на две двойки близначета  :D :D :D Те двечките вече големи, тъкмо да си припомниш как е било  :D :
Шугари и на теб ти пожелавам две бонбончета синьо и червено  :D

Идва пролет, позволено е само добро настроение, много слънце и никакви сълзи!
Аз въпреки че ще правя опита в друга клиника ще си мисля за вас и ще ви чета редовно!
Късмет на всички!



Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #132 -: Март 06, 2012, 12:34:23 pm »
Преди години изписваха аспирин протект, но сега май вече не!
Какво по-точно те интересува?

Точно това ме интересува- изписват ли нещо друго? Прави ми впечатление, че в другите клиники изписват и други неща, а тук май е едно и също. Питах вчера за аспирина, Ани ми каза "каквото трябва сме ти изписали", после каза"може да пиеш и аспирин протект, няма да ти навреди" Купих си го, но в листовката пише, че не се препоръчва при начална бременност, при жени, които се опитват да забременеят и е забранен в пос. триместър. Пък аз мислих, че е  полезен за имплантацията. Сега се чудя да го пия ли въобще?


Лично аз, бих слушала доктора си! Не си самоназначавай лекарства!
Да, пила съм при предишните си опити аспирин протект, но този път не съм пила и опита ми пак е успешен. В други клиники назначават и други лекарства, но д-р Александров не е привърженик на някои от тях, тъй че - довери му се! И няма да сгрешиш  :wink:
Теди, а Парацетамола е позволен, но ако нещо се разболява - не като превенция! За водата - да - добре е да се пие по повечко, но пак не е задължително /освен, ако няма индикации за хиперстимулация/!

Слънце, гледай към адаша ти нагоре и си свиркай  :lol: Пролет идва - ще станете много Слънца  :lol:  :lol:  :lol:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #133 -: Март 06, 2012, 13:09:05 pm »
Теди, никакъв проблем нямаш с емби на 2 ден! Ще се хване:)

Моля ви кажете ми колко точно струва Цитротида?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #134 -: Март 06, 2012, 13:21:20 pm »
Здравейте момичета извинете ме че изчезнах за малко, се задълбала малко с четене...
Радвам се да чуя добри нови.
Слънце мила цели трички са ти върнали, това е прекрасно,ще ставаш майка на две двойки близначета  :D :D :D Те двечките вече големи, тъкмо да си припомниш как е било  :D :
Шугари и на теб ти пожелавам две бонбончета синьо и червено  :D

Идва пролет, позволено е само добро настроение, много слънце и никакви сълзи!
Аз въпреки че ще правя опита в друга клиника ще си мисля за вас и ще ви чета редовно!
Късмет на всички!




Меги ,няма никакво значение къде ще правите опита,той и Рачо е така,но щом те влече и ти е мило и за нас ще се радваме на включване и новини(хубави)и от теб.Все пак до вчера и ти седеше на диванчето :lol:  Късмет миличка :hug2:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #135 -: Март 06, 2012, 13:41:15 pm »
КАЖИ и че ще стане!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #136 -: Март 06, 2012, 14:45:57 pm »
Искам да попитам, някой дали скоро си е купувал от Варна Гонал 450 и на каква цена? На мен май няма да ми стигнат двете писалки от Гонал 900 и ще се наложи да купувам още една писалка  :(

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #137 -: Март 06, 2012, 14:55:23 pm »
Искам да попитам, някой дали скоро си е купувал от Варна Гонал 450 и на каква цена? На мен май няма да ми стигнат двете писалки от Гонал 900 и ще се наложи да купувам още една писалка  :(
Reevs,ако си сигурна ,че ще ти трябва само Гонал 450 ,то може би е по-добре да си купиш Гонал 300 и + 150 бонус-а ти от двете писалки и ще станат 450
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #138 -: Март 06, 2012, 15:06:32 pm »
Sugari75, утре сутринта съм при Малена и ще изразходвам всичко останало и от двете писалки. Пак ще ги смятаме с нея, но тя предложи да е гонал 450 и исках да знам още колко парички ще ми трябват

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #139 -: Март 06, 2012, 15:52:26 pm »
Reevs, в клиниката продават ли Гонал? Или ти питаш за аптеките? И мен ме интересува. Ще звънна днес в една.