0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #360 -: Декември 27, 2013, 09:01:31 am »
polinakito86 Наистина те съветвам да отидеш на консиултация при доц. Русев. Струва само 30 лв. а научаваш много. За мен той е последна надежда. Слушам го и следвам съветите му. Ако решите, мога да ви дам координатите му на лични, за да не изглежда като реклама.
Животът не свършва днес... нито утре... той продължава. Важно е как ние го възприемаме :-)
Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #361 -: Декември 27, 2013, 09:22:08 am »
polinakito86 Наистина те съветвам да отидеш на консиултация при доц. Русев. Струва само 30 лв. а научаваш много. За мен той е последна надежда. Слушам го и следвам съветите му. Ако решите, мога да ви дам координатите му на лични, за да не изглежда като реклама.

Направо ги напиши тук.
Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #362 -: Декември 27, 2013, 09:28:13 am »
Доцент Русев - 0882 03 09 34 , а можете да си запишете час за консултация на регистратурата на клиника Малинов - 02 965 57 11, това е в София, а той дава консултации и в Плевен, но там не знам телефона.
Успех на всички!
Животът не свършва днес... нито утре... той продължава. Важно е как ние го възприемаме :-)
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #363 -: Декември 27, 2013, 22:59:55 pm »
Весела Коледа!!
Благодаря healthy.Ами да по скоро някой дали има информация при наличие на    Ig g  токсоплама дали е противопоказна активната имунизация?

Имам правена АИ в Гърция никой не ме питал дали имам наличие на завишени антитела Ig G  на токсоплазмоза, (което е факт при мен), нито да приложа изследване. Логично погледнато не би трябвало да има проблем.

« Последна редакция: Декември 28, 2013, 10:42:51 am от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #364 -: Октомври 21, 2014, 16:12:43 pm »
Момичета, това как да го разбирам (резултат от кросмач): Не се установява наличие на донор-специфични алоантитела в серума на пациентката
Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #365 -: Октомври 30, 2014, 09:43:02 am »
Еми, при мен резултатът беше (по спомен)  в проценти-Т-клетъчен и Б-клетъчен, и след АИ се повлия само единия показател. Д-р Пенкова ми  беше правила изследването. А това за антителата не ти ли го обясниха или не си се говорила още с лекар?
*
Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #366 -: Октомври 30, 2014, 10:53:13 am »
И при мен беше като при Аля, имаше два показателя, от които единият /една година, че и повече след имунизацията в Солун/ беше леко положителен /но, явно недостатъчно/.
Това дали означава, че всички изследвани показатели са отрицателни и крос мачът е изцяло отрицателен? Ако да, какво ли ще ти препоръчат?
« Последна редакция: Октомври 30, 2014, 10:55:27 am от Grace »
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #367 -: Октомври 30, 2014, 11:05:16 am »
момичета, не съм дала всичко, а само заключението.
Ето това пише още:

ФЛОУЦИТОМЕТРИЧЕН КРОСМАЧ:

Клетъчна популация              FI          Cut-off

 Т клетки                       0.93       < 1.47

 B клетки                       0.62       < 1.7

Не се установява наличие на донор-специфични алоантитела в серума на пациентката

Иначе не сме коментирали, освен че е нормален резултата, предвид липсата на живо раждане от мъжа ми. Доц. Балтаджиева беше категорична, че тя е против АИ.
Смятам да направя консултация и на друго място и тогава ще взема решение за Райхел и активната имунизация.
Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #368 -: Ноември 18, 2014, 00:08:26 am »
Еми, а защо просто не изпратиш тези резултати и кратко описание на досегашните ви процедури на емейла на Райхел,  за да видиш тя каква насока ще ви даде.

Ще ви отговорят, макар и със забавяне понякога.

Поздрави

Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #369 -: Ноември 18, 2014, 06:54:27 am »
Бени, ще го направя, със сигурност. За момента изчаквам едни изследвания от Русев. Да видим какво ще излезе там. Не съм се отказала от Райхел.

Благодаря ти, че мислиш за мен  :bighug:
*
Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #370 -: Декември 19, 2018, 12:36:32 pm »
Чета и си мисля колко е добре, че ги има тези форуми. Можеш да се информираш, да споделиш, а и когато четеш след години и виждаш лентичката с успеха отдолу... Ми много радващо действа:) жалко, че вече не се пише както в началото, а писаниците в социалните мрежи съвсем не дават тази информация години след поста....повдигам темата... На някой предстои ли му АИ в Солун?
The impossible is often the untried [/i]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #371 -: Декември 19, 2018, 15:53:25 pm »
о, ALFI!  :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #372 -: Декември 19, 2018, 17:27:05 pm »
Привет, Jam :D Радвам се на всяка позната муцунка тук. Няма много от старите :wink: Което е добре вероятно :D
The impossible is often the untried [/i]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #373 -: Декември 19, 2018, 23:37:49 pm »
има все още, но в други теми.
добре си се завърнала! :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Активна имунизация или "изоимунизация"
« Отговор #374 -: Декември 20, 2018, 11:35:58 am »
Дали е добре не знам :D
Момичета, гледам, че няма много активност в темата, но все пак- по препоръки от съфорумки ( май Freshbreeze беше пуснала инфо за тази книга) си купих от Амазон книжката на Dr Alan Beer" Is your body baby friendly? Unexplained infertility, miscarriage and IVF failure. Explained" .  Книжката е много детайлно представяне на различни фактори, водещи до проблеми със забременяването и износването на плода. Спокойно мога да кажа, че ако я прочетат и докторЯта, хич няма да им навреди. Със специален акцент върху имунологичните проблеми. Препоръчвам!
The impossible is often the untried [/i]