0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #200 -: Ноември 24, 2007, 10:51:49 am »
Разбрах, че съм бременна още на първия ден закъснение. Тестът беше категорично положителен. Една седмица преди това започна ПМС: силно главоболие, бях изнервена (идваше ми да одуша първия който ми падне пред очите) и болки в корема, които не приличаха на тези при мензис. Тук ми светна сигналната лампа. Два дни преди датата щях да изхвърлям едно месо, което варих, защото ужасно ми миришеше на мърша  :lol:. Мъжа ми изтича с тенжерата при свекърва ми и двамата се опитаха да ме убедят, че си мирише на месо. Това ме накара да си купя тест.
Сега спя като за световно и ми се гади само при мисълта за ядене. Най-много ме дразни миризмата на кафе, колкото и да ми е странно.
При всеки е индивидуално. Едно е общото: симптомите са си като при мензис, само където не ти идва...

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #201 -: Ноември 25, 2007, 19:57:07 pm »
днес, след 4 дни закъснение разбрах, че съм бременна. симптомите са ми следните: 1.зърната са ми така все едно ми е студено постоянно, но не ме болят.
2.боли ме кръста
3.от два дни ми става лошо от време на време
4.наболява ме главата,но много рядко и за много кратко
5.урината ми потъмня.
6.нощно изпотяване
7.направи ми впечатлени този месец,че много рано започнаха да ме болят гърдите
 точно след овуто ми се подуха лимфите под мишниците и дори ходих на лекар, но без да пия нищо ми спаднаха - незнам това дали е от бременноста, но реших да го споделя с вас
 осъмних се, когато в ПРАКТИКЕР, помолих охраната да ми вкара една количка, защото не можах да взема завоя с нея, а той ми отказа и после ревах 2 часа без прекъсване за тази глупост.
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #202 -: Ноември 26, 2007, 11:54:16 am »
Здравейте момичета,искам да ви попитам дали случайно някой знае-измислиха ли нещо против гадене?Аз точно се похвалих,че този път не ми е лошо и се почна от вчера така ми се повдига,че не е за говорене.Навремето нямаше нищо в аптеките,дали сега нещата не са се променили?
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #203 -: Ноември 26, 2007, 12:18:13 pm »
Кали на мен за гаденето ми изписаха Degan. Питай твоя док за това лекарство.
Да се запиша и аз за първите симптоми:
Понеже този месец не следях О не мога да определя точно колко дена след това са започнали симптомите, но на 17 ден имах леко зацапване, което предполагам че е било имплантация. 2 дена след това започнаха обичайните болки в гърдите. Странното за мен беше, че вместо да ми се изпъпчи лицето, то се изчисти - това ме озадачи. Имах болки в корема 1 седм.преди датата на М, като през първи ден от цикъла. Това също е необичайно за мен. Ставаше ми леко лошо и бях много гладна постоянно. Болеше ме и кръста и се задъхвах като качвах стълбите на работа. Всички тези по-различни от друг път признаци ме накараха да направя тест  :D.
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #204 -: Ноември 26, 2007, 12:46:09 pm »
mimi26,благодаря ти за отговора,а би ли ми казала това лекарство помага ли ти?
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #205 -: Ноември 26, 2007, 18:20:48 pm »
Зачетох се в постовете и да ви споделя искренно - много ме радват! :D
Бях бременна през 2003та година, но сега се надявам скоро със съпруга ми да направим едно братче или сестриче на моето момченце и да имам повод и аз да ви споделя нещо по темата....
Стискайте палци! :D
Поздрави! :wink:
~ Живота не се измерва с броя вдишвания, а с миговете спиращи дъха! ~



Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #206 -: Ноември 29, 2007, 12:24:30 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ!Имам един въпрос към всички които са били бременни.Има ли някоя от вас която не е получила зацапване след имплантирането и бременността и да е нормална?
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #207 -: Ноември 29, 2007, 12:58:51 pm »
Аз със сигурност не съм получила зацапване и за сега всичко е нормално.
При всеки е строго индивидуално.

*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #208 -: Ноември 30, 2007, 09:24:44 am »
Аз също не съм имала такова нещо нито 1-вата ми бременност,нито сега :ask:
Даже тук разбрах за тези зацапвания,и защо смяташ че ако няма зацапване,не е нормална бременоста ти?Аз имам едно съвсем нормално 13годишно калпазанче в къщи...без никакви зацапвания,и както казах сега също нямам такова нещо,а съм в 6-та седмица
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #209 -: Ноември 30, 2007, 15:20:28 pm »
Защото при извънматочна бременност нямя как да стане имплантиране и съответно зацапване/както беше при мен/.Интересувам се за да знам дали да се надявам   че е станало дори и без този признак.
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #210 -: Декември 01, 2007, 13:09:01 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ!Имам един въпрос към всички които са били бременни.Има ли някоя от вас която не е получила зацапване след имплантирането и бременността и да е нормална?

Аз също прочетох за тези зацапвания тук на форума и не мога много добре да разбера за какво става дума :?.....При мен просто един месец цикъла прескочи, направих тест, който беше отрицателен /аз съм разсеяна и нещо пак не направих както трябва по инструкция :wink:/ и на другия ден подтиквана от приятелката ми отидохме при гинеколог на преглед с видеозон, който докато пипне с апарата и видя плодния сак!Бях в петата седмица!Прокървих през третия месец поради частично отлепване на плацентата, но с медикаментозно лечение и почивка всичко се нормализира! :D
~ Живота не се измерва с броя вдишвания, а с миговете спиращи дъха! ~



*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #211 -: Декември 06, 2007, 23:20:51 pm »
Аз имам една бременност зад гърба си и там симптомите бяха следните: Още преди да ми покаже положителен тест, почна гадене и повръщане, и то много силно и мъчително.Не помня друго може би защото повръщането много ме измъчваше. Бебето още не можеше да се види а аз повръщах ли повръщах. По-късно в месеците това намаля и изчезна.Започна честото ходене до тоалетна, отвращението от храни и миризми. Например още първия месец ми се отвратиха любимите кафе и цигари.По-късно и рибата.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #212 -: Декември 08, 2007, 13:02:45 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ!Имам един въпрос към всички които са били бременни.Има ли някоя от вас която не е получила зацапване след имплантирането и бременността и да е нормална?
Да кажа 4естно в понеделник разбрах 4е съм бременна след като направих тест не съм имал никакво зацапване може привсеки да е разли4но... :wink:сега съм в пета седмица да си кажа и аз симптомите много 4увствителни гърди,болки в корема ниско долу,гадене от време на време само и въл4и глад  :lol:
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #213 -: Януари 04, 2008, 15:00:13 pm »
Ох, Вики, щом отсега имаш вълчи глад - не мога да си представя после как ще бъдеш :lol: А за зацапването - първия път нямах зацапване - във втори месец прокървих и не можаха да направят нищо = спонтанен аборт. Със сегашната ми бременост /след няколко дни влизам в осми месец/ имах зацапване, но толкова слабо, че го забелязах само, защото бременността беше много чакана и желана. Във втори месец отново прокървих, но този път с инжекции и хапчета успяхме да спасим положението. До момента всичко е нормално - пу.., пу..., пу... Не мисля че зацапването има нещо общо с имплантирането.
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #214 -: Януари 04, 2008, 17:56:39 pm »
Аз миналия месец изпитвах странно придърпване ниско долу,но за няколко дни!Един ден бях в служебните тоалетни и навън гръмна пиратка-яко изкантя заради теракота и много ме стресна 8O След това сърцето ми силно туптя може би около половин час,сякаш беше в гърлото ми!Повече не усетих това придърпване ,а менстр.ми беше с закъснение от седмица и много обилна!Може ли да сме били успели,но от уплахата нещо да е станало-стреснах се 4-5 дни след деня в който мислех че има оплождане?Нали яй;еклетката се улавя за матката чак на 8-я ден и....да е станало нещо?
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #215 -: Януари 06, 2008, 13:04:00 pm »

Може би ще ми се скарате, че темата е една, а аз може би не влизам тачно в нея.....
Закъснявами вече 4 дни...
имам болки в стомаха,
почти непрекъснато гадене...
страшна умора...
апетита не ми е голям, даже никак...
днес направих тест  :bfn:
Май трябва да се видя с доктор?
Направо ми се реве :balk_145:
УСПЕХ НА ВСИЧКИ :wave:

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #216 -: Януари 06, 2008, 15:53:39 pm »
 Здравейте и от мен. Новичка съм и, ако напиша някоя глупост не ми се сърдете, а ме поправете. Все пак никой не се е родил научен и предварително благодаря за критиките.
 И така.Моят "проблем" е следният: миналата ми менструация беше малко странна.Дойде ми три дни по-рано(обикновенно е много точна), след което спря за един ден.По принцип си гледкам здравето и изтичках на доктор,който каза, че имам възпаление на тръбите.Изписа ми антибиотик, а в същото време приемах и Клацид, заради острия бронхит(почти пневмонийка).В предпоследния ден от менструацията(даже мойе да се каже и последния) правихме много страстна любов с Милото и не се пазихме.Аз бях отгоре.(по дебелите книги пише,че така няма начин да се забременее!).
 В момента ситуацията е следната: два-три дни след въпросната случка инстинктивно започнах да си пазя корема. Преди около 10 дни започна една много тъпа болка ниско долу в корема.Болка в кръста и от време на време продължаваща по целия гръб.Често посещаване на WC-то, умора, отпадналост, сънливост.Месото ми мирише на мърша и единствено Пъстърмичката ме успокоява.Температурата ми е между 36.7-37.3 в различните интервали на денонощието.
 Менструацията ми закъснява, вече 5-ти ден, а вчера S.Check-a отчете само една чртичка.(А толкова искам бебче).Ще изчакам още 2-3 дни и ще пробвам с нов.Към края на седмицата, ако няма менструация и на доктор ще отида.
 Вие какво мислите по въпроса? Възможно ли е да има бременност? Аз искренно се надявам и се моля да е така.
 Успех на всички момичета тук.
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #217 -: Януари 06, 2008, 16:49:14 pm »
fiore и pupsita, имаме много хубава темичка за вас тука. Потърсете " В очакване на +++ резултат" :wink:   Мисля че и двете сте бременни, за което ви стискам палци.Пишете като видите   :bfp:
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #218 -: Януари 06, 2008, 18:25:39 pm »
 Pukanka хиляди благодарности. Успех и на теб и много щастливи мигове през новата година.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #219 -: Януари 08, 2008, 23:43:41 pm »
здравеите искам да ви попитам , може ли да ми кажете колко време сте се опитвали да забременеете.Аз и приятелят ми от близо 1 година ,все ощте не е 1 .ОТ Близо 4 дни имам силни болки ниско долу и понякога са сутрин и следобед .За първи пат ми прилоша в кола след това в автобус ония ден зърната на гърдите ми бяха доста тъмни но днес са си наред.Току што си измерих температурата и ми 37 градуса.Но все пак не мога да кажа ништо заштото остават няколко дни 3 до следваштата ми М.Това някакви признаци ли са или не .БЛАГОДАРЯ :?