0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ендокринолог - Варна
« -: Ноември 15, 2006, 09:51:41 am »
Насочетеме към добър Ендокринолог във Варна,работещ със здравна каса.Бих искала да се консултирам с такъв относно пролактина и да си изследвам щитовидната жлеза.Благодаря ви предварително.
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #1 -: Ноември 15, 2006, 10:44:25 am »
Аз останах доволна от д-р Сарджева. В момента преглежда в Сириус, тел.621014 и работи със здравна каса.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #2 -: Ноември 15, 2006, 10:45:57 am »
Аз ти препоръчвам доктор Оля Сарджева.Работи в медицински център Сириус,до адвокатската градина.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #3 -: Ноември 15, 2006, 11:24:26 am »
Благодеря ви девойки!Вече си записах час за 20.11 при Сарджева.
*
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2006, 18:12:44 pm »
Здрасти, как мина при Сарджева?

*
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2006, 10:54:41 am »
За сега вс.е добре,от досегашните изследвания нямало място за притеснения,но ме накара началото на декември да пусна нови и тогава пак ще се видим.Сега само ме пита за симптоми и ме поопипва тук-там.
*
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2006, 11:40:57 am »
Браво, много се радвам :D

*
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2007, 20:45:23 pm »
Прощавайте, но искам и аз да попитам за тази лекарка. Има ли резултати при нея добри защото и аз търся добър ендокринолог без да губя повече време в излишно пиене на лекарства.При мене проблема е ТРО антителата
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2007, 22:32:18 pm »
За сега вс.е добре,от досегашните изследвания нямало място за притеснения,но ме накара началото на декември да пусна нови и тогава пак ще се видим.Сега само ме пита за симптоми и ме поопипва тук-там.
  :D Къде опипва а?
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #9 -: Ноември 19, 2007, 10:11:23 am »
Здравейте,
Аз също съм пациентка на д-р Сарджева. Много съм доволна!!! С диагноза Автоимунен тиреоидит (Хашимото). Моите анти ТПО също бяха завишени, което е признак на това заболяване, а ТСХ ми беше висок, защото съм с хипофункция на ЩЖ. След проведеното, вече 7-месец, лечение съм много добре. Имам вече цикъл и след стимулация с Клостилбегит съм почти на финала :). Имам вече ову, а сега остава и да е станало чудото :).
Не съм сигурна обаче дали още преглежда в Сириус, защото има нов кабинет на ул."Брегалница" №4 (до Окръжна болница).
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #10 -: Ноември 19, 2007, 15:58:35 pm »
Здравейте,
Аз също съм пациентка на д-р Сарджева. Много съм доволна!!! С диагноза Автоимунен тиреоидит (Хашимото). Моите анти ТПО също бяха завишени, което е признак на това заболяване, а ТСХ ми беше висок, защото съм с хипофункция на ЩЖ. След проведеното, вече 7-месец, лечение съм много добре. Имам вече цикъл и след стимулация с Клостилбегит съм почти на финала :). Имам вече ову, а сега остава и да е станало чудото :).
Не съм сигурна обаче дали още преглежда в Сириус, защото има нов кабинет на ул."Брегалница" №4 (до Окръжна болница).
[/qu
Здравей,какво ти изписаха за Хашимото,т.то аз преди време ходих също при Сарджева,а преди нея при доц.Христозов,и т.то ТСХ то ми беше в норма не ми изписа нищо,а анти-ТПО и ТАТ бяха със стотици над нормата.След това си записах час за Катя Тодорова ,която преглежда и в Плевен,тя каза да пия селен,аспирин и келп и през 3месеца да се следи ТСХ-то.Много съм доволна от тази лекърка,тя освен лекър е и невероятен човек.
*
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #11 -: Ноември 19, 2007, 16:37:44 pm »
Опс. Извинявам се. Не бях пила кафе още, а снощи до 5 сутрината не можах да заспя.Изтрих си простотията. :lol: :wink:
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #12 -: Ноември 19, 2007, 23:12:57 pm »
Аз съм с Хашимото от 5 години. ТСХ го вкарах в норми с годините.
Във Варна съм обиколила следните ендокринолози:
др. Попова
др. Ковачева
доц. Христозов
др. Протопопова
проф. Коева
др. Девиджиева
За сега не съм възхитена от никой от изборните, предвид незабременяването ми до момента.
Ходих лятото и при др. К. Тодорова. И на мен ми изписа аспирин протект и селен.
Антителата ми са все така в пъти над нормата. Единственото, от което са се повлиявали е имуностимулатора Изопринозин (Изписван ми е от проф Коева и др. Деведжиева). До колкото това е добра терапия не мога да кажа. Това е моят опит до тук.
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #13 -: Ноември 19, 2007, 23:14:15 pm »
Да запитам от какво по-точно сте доволни от др. Сарджева?
*
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #14 -: Ноември 20, 2007, 13:24:35 pm »
Да запитам от какво по-точно сте доволни от др. Сарджева?
И аз питах някъде същото.Може ли някой да сподели резултати от нея ако има?
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #15 -: Ноември 21, 2007, 09:22:34 am »
Да запитам от какво по-точно сте доволни от др. Сарджева?
И аз питах някъде същото.Може ли някой да сподели резултати от нея ако има?



Здравейте,
Аз съм доволна първо от отношението второ от ефекта на лечението ми. След 6 месечно такова вече ТСХ ми е в норма, цикъла ми се възтанови и вече овулирам.
Незнам какво повече да кажа. Аз съм много доволна!!!
*
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #16 -: Ноември 23, 2007, 18:07:24 pm »
Вчера бях при Сарджева.Като цяло ми отдели доста време, обясни ми всичко много подробно, но засега няма да се лекувам и не мога да споделя в това отношение как ще е.
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #17 -: Декември 13, 2007, 22:52:48 pm »
 Останах много доволна  от др.Саржева много добре обяснява .Изследванията са добри само дето предната ми лекарка ме е предозирала малко с едни хап4ета добре 4е ги срях на време.

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #18 -: Октомври 17, 2011, 23:38:55 pm »
Работи ли Сарджева по Здравната каса и все още ли е кабинета й е в Сириус?
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #19 -: Октомври 18, 2011, 16:51:33 pm »
Работи ли Сарджева по Здравната каса и все още ли е кабинета й е в Сириус?

Д-р Сарджева работи по здравна каса, но кабинета и е на ул."Брегалница"4, ет.2, офис 5, до медицинския център до аптека "Св.Лука" с/у спешния център. Забравих как се казваше медицинския център :( но като питаш там ще те насочат. Успех!