0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #20 -: Ноември 01, 2011, 10:37:12 am »
Чета всичко написано по-горе и не мога да разбера само едно:защо се спонемават толкова много имена на лекари,а никъде не виждам да се споменава името на най-добрата ендокриниоложка,може би в цяла севороисточна България,а именно-др.Ключкова?Тя е собственик на клиника Сириус и е невероятно добра.Работи със здравна каса и един от малкото лекари,ако не единсвения,която диспансиризира пациенти с тиреоидит на Хошимото(от което страдам и аз).Аз лично съм много доволна от неяи нямам намерение да е сменям:)) Надявам се да помогна на някой с моя опит:)))
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #21 -: Ноември 01, 2011, 10:42:22 am »
А като ги диспансиризира какво става? Какви изследвания им прави? При кои лекари ги праща? (Питам от любопитство просто, защото до сега един единствен лекар от Варна знаеше за връзката между Хашимото и възпаление на гърло, сливици и т.н., че Хашимотото реагира на такива възпаления)
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #22 -: Ноември 01, 2011, 18:37:35 pm »
Ами предимството да си деспансиризиран е,че не ходиш при личния лекър да ти пуска направления постоянно,а ходиш само при специалиста и не се нуждаеш от тях(направленията).Пускат ти се всики необходими изледвания (знаеш че такива се правят переодично с цел следене на съответните показатели).Спестяваш си излишно ходене,чакане при личния,хабене на нерви и раплики:Ами свършиха ми направленията.Ела началото на другия месец,ама на 1-во или 2-ро число,защото после незнам...За мен поне то в е огромно улеснение :)
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #23 -: Ноември 24, 2011, 17:55:33 pm »
Аз посещавам кабинета на д-р Райков. Намира се зад общината на ул. "Раковски" 23 - медицински център "Плюс". Знам, че работи със здравната каса, но за час се чака поне месец и винаги влизаш със закъснение. Ако съм имала насрочен час за 16 ч., влизам в 18 ч., което си е доста изнервящо, но ...
Диагнозата ми според него е Автоимунен тироид на Хашимото, като Anti Thyreoglobulina ми е леко завишен - 211.4 при референтни граници 0.00 - 115.00 и TSH 0.84 при граници от 0.27 - 4.20. Единствените лекарства, които пия за Селен и Лимфомозот.
Не мога да кажа, че съм много доволна, защото трябва да му вадя думите с ченгел, а аз нямам това търпение. Мисля следващия път да си запиша час при д-р Сарджева :)
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #24 -: Март 26, 2012, 10:50:25 am »
Аз лично съм доволна от доц.Христозов. Но той беше втория лекар, при който отидох. Гинеколожката ми препоръча д-р Оля Сарджева. Отидох, попита ме защо съм там, не ме прегледа. Каза да пусна изследвания и пак да отида. С готовите резултати бях отново в кабинета й, но пак не ме прегледа и постави диагноза "хашитоксикоза". Бях убедена, че поне трябваше да ме види на ехограф и така потърсих второ мнение. Зачетох се и в нет-а и се оказа, че диагнозата ми е ГРЕШНА. Имам лека форма на Базед, а не Хашимото. След 2-месечно лечение от доц.Христозов, всичко ми е супер. Човека не е краен, първо  мисли и после поставя диагнози и предлага лечение.
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #25 -: Март 26, 2012, 18:14:12 pm »
Аз лично съм доволна от доц.Христозов. Но той беше втория лекар, при който отидох. Гинеколожката ми препоръча д-р Оля Сарджева. Отидох, попита ме защо съм там, не ме прегледа. Каза да пусна изследвания и пак да отида. С готовите резултати бях отново в кабинета й, но пак не ме прегледа и постави диагноза "хашитоксикоза". Бях убедена, че поне трябваше да ме види на ехограф и така потърсих второ мнение. Зачетох се и в нет-а и се оказа, че диагнозата ми е ГРЕШНА. Имам лека форма на Базед, а не Хашимото. След 2-месечно лечение от доц.Христозов, всичко ми е супер. Човека не е краен, първо  мисли и после поставя диагнози и предлага лечение.
тони-бонбони ако сега дадеш малко повече инфо за д-р Христозов, ще ти бъда много благодарна. Къде преглежда, записва ли се час предварително и друго, което се сетиш :)
Благодаря :)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #26 -: Март 26, 2012, 21:46:24 pm »
Аз лично съм доволна от доц.Христозов. Но той беше втория лекар, при който отидох. Гинеколожката ми препоръча д-р Оля Сарджева. Отидох, попита ме защо съм там, не ме прегледа. Каза да пусна изследвания и пак да отида. С готовите резултати бях отново в кабинета й, но пак не ме прегледа и постави диагноза "хашитоксикоза". Бях убедена, че поне трябваше да ме види на ехограф и така потърсих второ мнение. Зачетох се и в нет-а и се оказа, че диагнозата ми е ГРЕШНА. Имам лека форма на Базед, а не Хашимото. След 2-месечно лечение от доц.Христозов, всичко ми е супер. Човека не е краен, първо  мисли и после поставя диагнози и предлага лечение.
тони-бонбони ако сега дадеш малко повече инфо за д-р Христозов, ще ти бъда много благодарна. Къде преглежда, записва ли се час предварително и друго, което се сетиш :) Благодаря :)

Доц Христозов приема в МЦ Сирус, обадете се за час  ето линка http://www.goldenpages.bg/bg/b/A06B11CB-9178-DC11-AF55-00145E9525E4 прегледа е мисля, че беше 50 или 55 лева, не работи по Здр каса и цената вкл и ехография. Ако сте си направили хормоните на ЩЗ идете с изследванията, ако не сте, недейте, той ще ви ги назначи! Успех!


Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #27 -: Май 12, 2012, 11:19:40 am »
Съжалявам, че чак сега влизам и пиша.
Аз ходя на частно в терапията на прегледи. Звъня му в кабинета и той ми казва ден и час. Тел-а е 052 978 338. Ако искаш, пиши на лични за друго :)
*
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #28 -: Май 12, 2012, 15:32:50 pm »
Аз не съм от Варна, но като най-близък град... ходя при д-р Деведжиева и определно съм доволна. Дори миналата неделя когато и се обадих по телефона, стресирана че ТСХ е 0.03, (аз съм с Хашимото)ме консултира и назначи лекарства и други изследвания без да се налага да пътувам до Варна. Сега след 20 дни ще си запиша час за да видим как са нещата.Работи със здравната каса и това ме устройва. Когато имам възможност посещавам д-р Начев в София.
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #29 -: Май 22, 2012, 19:01:34 pm »
Христозов вече ще приема само в медицински център Дария - сряда. Евентуално часове се записват по телефона в центъра.
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #30 -: Юни 02, 2012, 22:28:13 pm »
Насочетеме към добър Ендокринолог във Варна,работещ със здравна каса.Бих искала да се консултирам с такъв относно пролактина и да си изследвам щитовидната жлеза.Благодаря ви предварително.
Re: Ендокринолог - Варна
« Отговор #31 -: Юни 02, 2012, 22:35:29 pm »
ехоооо кажете нещо и за доктор Петрова от клиника  св.Марина имам записан час за там смисъл  че никой не пише за тази клиника и за тази докторка. Много ще съм ви благодарна!