0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #480 -: Юли 13, 2011, 12:29:31 pm »
E,momicheta,mai poemam puta kum Istanbul:)POluchih ot Kubra e mail s izsledwaniqta i se nadqwam sled sedmica da sme tam.Eh..nadiawam se towa da e prawilnata posoka ,che me e obhwanal edin strah...:)
p.s. izwinqwam se za latinicata!
[/quote]
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #481 -: Юли 13, 2011, 12:48:32 pm »
du6kaБлагодарим много за информацията. Това е страхотна цена ,ще се възползвам че и  аз вече не издържам на 60евро нощувките.

denideУспех и на теб. Заформи се опашка там.Хайде сега и бебенца да завалят в тази тема.
« Последна редакция: Юли 13, 2011, 12:50:43 pm от zarina »
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #482 -: Юли 13, 2011, 22:33:18 pm »
du6kaБлагодарим много за информацията. Това е страхотна цена ,ще се възползвам че и  аз вече не издържам на 60евро нощувките.
zarina, дано цената да е същата и при индивидуалви посещения. Звънни в хотела, пазари се, ако трябва и непременно кажи, че е за повече нощувки. А ако не стане, освен да попитам във фирмата, с която ходихме, дали не могат да съдейтват.
Успешни процедури!

*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #483 -: Юли 14, 2011, 08:15:02 am »
du6kaАз ще им звънна, но по-добре дай тел на тур фирмата,защото не във всяка всеки хотел се е регистрирал. Благодаря,много.
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #484 -: Юли 14, 2011, 10:35:16 am »
Зарина,ние още не сме минали първичния преглед,тепърва предстои.Имам 2 неуспешни опита и реших че е време да направя консултация с още един лекар.Не мога да се отърся от усещането че пропускаме нещо и нещата се претупват а и борбата със записването на часове е повече от изщотителна.Виждам много плюсове за турците ,надявам се искрено да не са прехвалени.
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #485 -: Юли 14, 2011, 11:33:04 am »
denide, успех и много стиснати палци. Аз чакам да дойде датата на сватбата, да се вземем и официално с половинката  :D, да направим последния опит по фонда тук и ако и след това не стане - и ние потегляме за Истанбул.

Дано скоро ни зарадваш с хубави новини  :) - да започнете скоро стимулация и да се похвалиш, че си  preggo preggo


Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #486 -: Юли 14, 2011, 11:53:01 am »
Luce,благодаря за пожеланията,дай Боже да се сбъднат за всички борещи се жени.Искам да взема решение къде да направя третия си опит,затова и ще направим консултация с проф.Кахраман.Надявам се да ми се изясни мъглата в главата:)
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #487 -: Юли 14, 2011, 12:16:45 pm »
Дано  :crossfingers: :crossfingers:

Много правилно решение  :). И аз много се изкушавам да отида поне за консултация есента, мисля,че за това не искат документ за подписан брак.

И на мен все ми се струва, че нещо се изпуска, дори и да не е голямо защото всеки път докторите казват - сега няма начин да не стане и после пак нищо.

Но вярвам абсолютно,че ще успеем всички  :D :D :D :D :D :D


Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #488 -: Юли 24, 2011, 21:16:39 pm »
Здравейте момичета,
Аз съм нова във форума,но прочетох всичко много вниматено.Имам един неуспешен опит в Мемориал хоспитал в истанбул при Др.Гювенч.Възнамериавам към края годината до опитам отново там,но разбрах,че Др.Гювенч ще напуска тази болница.Искам да попитам zarina даи има инфо къде се мести доктора,тъй като останах с впечатление че поддържа контакти с него.Също дали би сменила болницата в която прави ин витро заради доктора?
Благодаря предварително за отговора
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #489 -: Юли 24, 2011, 23:29:33 pm »
lilinkaПоследно видях доктора на 5 май. Не е казвал че се мести. Освен ако нещо не се е случило в последните два месеца. Да аз му имам личния телефон,но го ползвам като пациент и някак си не върви в момента да се обадя и да го питам ."Докторе извинете вие местите ли се и ако да къде. Предполагам че ако има такова нещо ,ще разбера.
Ти като казваш .От къде ти е информацията? Тук нямаме тайни и всяка като знае нещо го казва за да помогне на другите.

Всичко до момента което знам за болницата съм го споделила. Ако чуя наистина 100% че доктора се мести ,ще го кажа веднага. Минали са два месеца от последната ми среща с него.  Все пак всичко се случва.
Сподели ти откъде знаеш това.



« Последна редакция: Юли 24, 2011, 23:32:33 pm от zarina »
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #490 -: Юли 25, 2011, 09:54:33 am »
Здравейте и от мен! И аз се завърнах от Истанбул скоро! Д-р Гювенч наистина напуска Мемориал Хоспитал и отива в друга болница- това го е споделил пред др. българско семейство , с което бяхме заедно там! Това едва ли ще се отрази на качеството на обслужване на пациентите , там има идр. добре лекари и не на последно място проф. Кахраман. Подбора на персонал в клиниката не е случаен !
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #491 -: Юли 25, 2011, 15:22:44 pm »
Благодарим Марги за бързата информация. И аз съм на това мнение,не бих сменила болницата.Когато отидох там за първи път не съм знаела за Др Гювенч а за Проф кахраман . Тя ме записа при него той да ми води процедурата.
Там наистина няма случайни лекари а и всичко трябва да е в синхрон за да се сбъднат нашите желания. Др Гувенч е наистина много добър лекар но съм сигорна че и другите са такива. Апаратурата също е много важна.
Малко е неприятна смяната на лекаря ,където и да е защото новия ще трябва отначало да се запознава с медицинските досиета на пациентите.
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #492 -: Юли 25, 2011, 17:04:34 pm »
момичета, дали някой не се спотайва с хубави новини  :) Дано да е така  :D


Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #493 -: Юли 25, 2011, 22:33:37 pm »
Благодаря ви за мнението момичета.Аз научих за преместването на др.Гювенч от познато семейство,което скоро се върна от там.И аз мисля да не сменям клиниката,защото орагнизацията е много добра и апаратурата е на добро ниво.Мисля че и ембриолозите им са много добри,което е много важно.
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #494 -: Юли 25, 2011, 22:38:31 pm »
Дано следващия път всичко да е успешно....
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #495 -: Юли 26, 2011, 12:56:52 pm »
Да стискаме палчета ,тихичко ,може пък някой да се похвали.

*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #496 -: Юли 26, 2011, 17:22:38 pm »
Аз не съм ги пускала. В понеделник като се върнах от отпуската и веднага при първа възможност - хоп - надзъртам тук за радостни вести, но явно момичетата искат да изчакат. И ние с тях  :) :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #497 -: Юли 30, 2011, 00:58:33 am »
Здравейте момичета, реших и аз да се включа. На 25.07 бяхме в Мемориал в Истанбул за първа среща с д-р Кахраман. Всичко там е толкова различно от БГ. Веднага диагностицираха проблема при нас и съответно дадоха решение - това трябва да се направи при жената, ...това при мъжа. В България ни отне 5 години, 2 неуспешни опита инвитро и повече от 20хил.лв. Ние сме за процедура IMSI, каквато в БГ не се прави. Цената е 2100.00 Е за процедурата  + 1000.00 Е за лекарства. Искат да стоя там 17-20 дни за стимулацията.
На 01.07. ходихме на консултация в клиника в Лондон. От там ни дадоха писмено становище и препоръки относно лечението и действията при следващия опит.
Ще кажа че и от двете места ни препоръчват еднакъв метод и схема на протичане на процедурата.
И тук отивам с предварително запазен час, но чакам по около 2 часа всеки път. Там влязохме на часа.
Тук чакам по около 2 мес за да си запазя час за някаква манипулация.
Отделено ми време на посещение тук до сега е било максимум 10 мин, а в Мемориал ми отделиха 1ч 30мин, в Лондон - 3ч.
И най-важното според мен, че и от двете места излизат с конкретно решение на проблема и писмено становище, нещо което тук не правят.
Аз съм сигурна, че Докторът много добре знае за тази процедура IMSI,  но нито един път не спомена за нея, а предлага донорски сперматозоиди. Какво да кажа.
Аз за себе си разбрах, че повече в БГ няма да правя процедура.


*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #498 -: Юли 30, 2011, 10:43:46 am »
Много се радвам че намерихте решение на проблема . За тази разлика говорим тук през цялото време . Но това се разбира едва когато се отиде там.
Лично Професорката се ангажира с твоя проблем и ако е необходимо вика консултанти не само от турция но и от европа или америка ако е необходимо . Така стана с мен.

Много Успех пожелавам и в най-скоро време да се похвалиш с хубавата новина.
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #499 -: Юли 30, 2011, 14:15:59 pm »
Да така е, те найстина търсят най-правилното решение на конкретния пролем, докато тук си мисля че най-важното нещо е да ти вземат парите, пък ако имаш и късмета да забременееш е добре.
След като се върнахме от Истанбул, на 26.07. имах записан час при Докторът в БГ, за да се разберем какво правим от тук нататък. Февруари т.г. имах ICSI там - missed,  поради призната от тях допусната грешка. Сега имаме одобрение от фонда - за първи път, което няма да можем да използваме, или по-скоро няма смисъл!
И сега той пак ни предлага да "действаме", знаейки че всъщност тук шанса ни е по-малко от 5%. Незнам дали мисли за решение на проблема ни или за парите от фонда!