0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Мариновани пилешки гърди
« Отговор #40 -: Май 15, 2005, 21:48:28 pm »
1 пак. пилешки гърди(бонфиленца също може) се мариноват във:
сока на 1/2 лимон
кората на лимона- настъргана
2 с.л. мед
сол
черен пипер
магданоз
копър
След като се приготви марината, гърдите се оставят да "поемат" мин. 1 час в хладилника, като на около 10 мин. се разбъркват. След като престоят се слагат в плик за печене, заедно с един пакет зеленчуци с ориз. Може да сложите и домат. Добавя се малко вода ( или бульон) и мазнина. Пече се около 30 мин., след това се маха плика и се оставя пилето да се запече леко ( получава се една мн. вкусна глазирана коричка).
Приятен апетит!!!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
ВКУСОТИИ
« Отговор #41 -: Май 17, 2005, 07:20:14 am »
Мини, снощи я пробвах и беше много вкусно  :D
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
ВКУСОТИИ
« Отговор #42 -: Май 17, 2005, 16:52:30 pm »
Цитат на: cygnus
Мини, снощи я пробвах и беше много вкусно  :D



Ама каква диета е това, Дони, дето си я турнала в подписа ти. И после се подвизаваш тука ааамаха :hungry:
Я да започнем обмяна на упражнения :balk_185:
*
ВКУСОТИИ
« Отговор #43 -: Май 17, 2005, 17:21:51 pm »
Е тва е пиле бе - нискокалорично!
*
ВКУСОТИИ
« Отговор #44 -: Май 21, 2005, 08:50:05 am »
хайде на бухтите стига с вашите диети разни фащойте точилките за най добра гимнастика)))



3 яйца
6 лъжици захар
1чаена чаша кисело мляко
1 чаена лъжичка сода бикарбонат
и брашно като за тесто

туй нещо се меси точи се на кора 5милиметра реже се или на ромбчета или на кръгчета и се пържи


*
ВКУСОТИИ
« Отговор #45 -: Май 22, 2005, 07:29:46 am »

ето я прословутата торта не забелязвайте много разпилените орехи по масата :oops: ако има мераклии за тортоправене ще казвам и рецепта...

Торта Нина

за блатовете
1ч.ч прасно мляко
2ч.ч.захар
1/2ч.ч.олио
2бр. ванилия
1бр.амонячна сода
5 яйца
3-4 чаши бращно
1л. какао за стредния блат

за крема
1литър рясно мляко
3 яйца
6с.л. брашно
3к.ч.захар

и за украса кокос орехи и стафиди но може и импровизация с други украси

значи за блата се разбърква всичко в малка тавичка се пече като отдолу се слага весник намазан обилно с олио и така се опичат 3 блата като единия се оцветява с какао
а за крема брашното се разтваря в малко студена водица като нешисте да кажем яйцата се разбиват много добрев отделен съд млякото се слага на котлона студено и се слага брашното и се бърка през цялото време исипват се и яйцата докато е студено още и се бърка като започне да се сгъстява се шибва и захарта
като се свали от котлона за по приятен вкус може да се капне малко сок от лимон и да се ръгнат 2 ванилии ...доктор ьоткер ряпа да яде тоя крем е много ама много по хубав :D
и после наготвяте подходяша чиния слагате 1 блат наръсвате леко с подсладена вода мажете крем слагате какаовия блат пак захарна вода лекинко и мажете крем обилно и внимаване да не го изядете преди да сте намазали тортата))слагате и последния блат пак го наръсване със захарна вода от страни замазвате с помоща на лъжица с крем натепвате със смлени орехи нареждате околовръст стафиди и после на ромбчета и шахматно ръсите половината с кокос половината със смляни орехи
в случая аз наредих и бонбонки за инпровизация
хайде приятен апетит
« Последна редакция: Октомври 18, 2013, 14:45:16 pm от mishanta »


*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ВКУСОТИИ
« Отговор #46 -: Май 22, 2005, 07:51:56 am »
Браво, Лили. Страхотна е.
 :D Само едно е чудя като по цял ден си в чата, кога успяваш да правиш такива вкусотии :wink: ?
*
ВКУСОТИИ
« Отговор #47 -: Май 22, 2005, 08:07:48 am »
ами лали претърчам се из къщи и права пиша а и компютара е в непосредствена близост до кухнята))


*
ВКУСОТИИ
« Отговор #48 -: Май 22, 2005, 08:46:17 am »
Лилянооооооооо  :oops:  :oops:  :oops:
Страхотна е!
*
ВКУСОТИИ
« Отговор #49 -: Май 22, 2005, 08:49:47 am »
не Лилишоквай това е за рожденика мъжа подарък от мен


*
ВКУСОТИИ
« Отговор #50 -: Май 22, 2005, 08:54:32 am »
ООООООООООО, Да ти е жив и здрав Гошо  :)
Много здраве и любов, а догодина да празнува рождения ден с бебешок на коленете  :D
 :balk_19:
*
ВКУСОТИИ
« Отговор #51 -: Май 22, 2005, 08:59:30 am »
благодаря благодаря
не случайно торта е подаръка да е сладък живота :D


*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ВКУСОТИИ
« Отговор #52 -: Май 22, 2005, 10:22:28 am »
Да ти е жив и здрав :lol:
ВКУСОТИИ
« Отговор #53 -: Май 22, 2005, 11:38:50 am »
Тая Лили ме убива с тия нейни манджи :balk_161:  :balk_161:  :balk_161:  :balk_161:
И отгоре на всичкото 30 кила с мокри дрехи!....

А Донкиното не го слушайте, нейните диети са само за поза, инак  муха всичко, дето и попадне :lol:  :lol:  :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ВКУСОТИИ
« Отговор #54 -: Май 22, 2005, 12:01:31 pm »
Цитат на: Wildberry
Тая Лили ме убива с тия нейни манджи :balk_161:  :balk_161:  :balk_161:  :balk_161:
И отгоре на всичкото 30 кила с мокри дрехи!....

А Донкиното не го слушайте, нейните диети са само за поза, инак  муха всичко, дето и попадне :lol:  :lol:  :lol:


при тия манджи, по-интересното е ГОШО колко кила е?
щото, Бери, обикновено готвача не яде, каквото е сготвил - наяжда се с очи, докато работи.... :)

а за Донка сички знаеме, че блъфира  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
ВКУСОТИИ
« Отговор #55 -: Май 22, 2005, 17:35:59 pm »
ще ви задоволя лубопитството половинката е 72 килца като за мъж е екстра :D


*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ВКУСОТИИ
« Отговор #56 -: Май 22, 2005, 19:25:50 pm »
Ми тогава сигурно колориите ги изгаряте със секс, ама много :wink:
*
ВКУСОТИИ
« Отговор #57 -: Май 23, 2005, 08:24:19 am »
калориите с труд се харчат и с движение
пък моята теза е следната щом се яде нормална човешка порция калориите не са множко до към 2000-2500 имаме капацитет да харчим на ден тъй че нямаме ограничения нито той нито аз
пък и малко не му е тук мястото но ще кажа немога да се стърпя
1 секс с всичките му целуфки и милуфки се равнява на 8 км.ходене пеш тъй че нормолно и там да се изразходва :D


*

    mimss

  • *
  • 156
  • И от най-тъмните облаци вали светла вода!
ВКУСОТИИ
« Отговор #58 -: Май 26, 2005, 00:51:15 am »
Лилейййй..... дай да та стиссссна.

Ще дойда аз в Станимака, ама не знам как ще ме изгониш...   :P
*
ВКУСОТИИ
« Отговор #59 -: Май 26, 2005, 06:19:14 am »
ами запавядай като няма да си ходиш освен да те усиновя :wink:  :D